Gebeliğe Hazırlık Çatlatma iğnesi 13.gün silik çizgi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• 9C42B7F5-1FB3-42AA-8F03-36A6EE7CA08D.jpeg
    9C42B7F5-1FB3-42AA-8F03-36A6EE7CA08D.jpeg
    83 KB · Görüntüleme: 850
Arkadaşım bende hamile yim testin biri tam pozitif gösterirken bi başka test 30 dakika sonra ancak silik çizgi oluyor hassaslıkları farklıdır.

Arkadaşım bende hamile yim testin biri tam pozitif gösterirken bi başka test 30 dakika sonra ancak silik çizgi oluyor hassaslıkları farklıdır.
Valla ilk beş dakika yoktu ama sonra bakmadım bir daha yarım saat sonra gördüm ben. Çoklu test almıştım günde bir tane yapıyorum😂 sabah kalkınca tekrarlıcam. Tam hayır yok ya diyorum böyle olunca acaba diyorum.. bugün 17. Gün iğneden sonra reglime de 4 gün var. Olsaydı 15. Gün itibariyle artarak devam ederdi değil mi

Hayırlı olsun💖 aynı markadan çoklu test aldım ben laboquick marka. Zaten 4 gün kaldı reglime. Umarım vardır🙏🏻

Valla ilk beş dakika yoktu ama sonra bakmadım bir daha yarım saat sonra gördüm ben. Çoklu test almıştım günde bir tane yapıyorum😂 sabah kalkınca tekrarlıcam. Tam hayır yok ya diyorum böyle olunca acaba diyorum.. bugün 17. Gün iğneden sonra reglime de 4 gün var. Olsaydı 15. Gün itibariyle artarak devam ederdi değil mi
Bende onu anlatmaya çalışıyorum canım ben gebeliğin başında testi yapıyordum kenara koyuyordum Bir saat sonra çok ince bi çizgi görüyordum iki gün aynı testleri yaptım hep silik çizgiler sonra miratec matkayla yaptım daha kalın çizgileri gördüm tam pozitif yakaladım miratecle bugün ovula marka testleri bir daha yapayım dedim gene geç beliren ama. Biraz daha koyu silik çizgi çıktı :))) sen bide farklı marka testleri dene miratec artimed yada albi gibi testlerle

X