Gebeliğe Hazırlık Çatlatma iğnesi bilgisi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

ozelbilgin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2023
50
8
35
Merhaba arkadaşlar geçen ay 28 eylülde adet oldum ve sonrasında yumurta büyütme hapı içtim ardından 3 gün iğne oldu ve 16 ekimde de çatlatma iğnesi oldum çatlatma iğnesin 13. Günü dün evde gebelık testi yaptım çok silik bir çizgi cıktı gidip kan testi verdim değerim 2.00 çıktı dediler ama hala regli olmadım ve regl ağrısı gibi bir ağrım var kasıklarımda ve belimde çok akıntım ve idrara çok çıkıyorum kafam iyice karıştı acaba ümidimi kesmem mi lazım yoksa kan testi gene mi vereyim benim gibi durum yaşayan cevap verebilirim

Eklentiler

• IMG_2297.jpeg
    IMG_2297.jpeg
    187,2 KB · Görüntüleme: 86
Merhaba arkadaşlar geçen ay 28 eylülde adet oldum ve sonrasında yumurta büyütme hapı içtim ardından 3 gün iğne oldu ve 16 ekimde de çatlatma iğnesi oldum çatlatma iğnesin 13. Günü dün evde gebelık testi yaptım çok silik bir çizgi cıktı gidip kan testi verdim değerim 2.00 çıktı dediler ama hala regli olmadım ve regl ağrısı gibi bir ağrım var kasıklarımda ve belimde çok akıntım ve idrara çok çıkıyorum kafam iyice karıştı acaba ümidimi kesmem mi lazım yoksa kan testi gene mi vereyim benim gibi durum yaşayan cevap verebilirim
Bende silik çizgi çıkmadı ben ayın 18 inde iğne oldum yani bence adet gecikmesini bekleyip tekrar test verin benimde 12. Gün erken diyorlar bekliycem sabırla galiba artık adet gecikmesi olursa tekrar test yapıp kan vericem en olmadı .iğnenin etkisi de olabilir silik çizgi nın olması

Teşekkürler bugün test verdim 9.49 çıktı doktor hamilesin dedi ama değerim düşük aslında ama 2 den sonra yükselmesi hamile olduğumu belirtirmiş

Seninle aynı durumu yaşamışım ben 15.günü test yaptım silik çıktı kan verdim 2 çıktı yarın yine kan vericem hamile misin hala canım

X