Çatlatma iğnesi - Hamilelik

Kızlaaaar çatlama iğnesinden mi gün sayıyorsunuz testlerde aşılama gününden miii?

Ay sizin durumunuza çok heyecanlandım inşaAllah gebeliltir.🤭 Bende bu ay vuruldum ve 5.günüm ama heralde adet geçmeden test yapmaya cesaretim yok
Çatlama iğnesi yapıldığı günden itibaren mi sayılıp test yapılıyor aşılama gününden mi acaba kafam karıştı anladığım kadarıyla çatlama iğnesinden sonra gün sayılıyor 12-13. Günde genelde etki geçmiş oluyor dimi emin olamadım

Çatlama iğnesi yapıldığı günden itibaren mi sayılıp test yapılıyor aşılama gününden mi acaba kafam karıştı anladığım kadarıyla çatlama iğnesinden sonra gün sayılıyor 12-13. Günde genelde etki geçmiş oluyor dimi emin olamadım
Bildiğim kadarıyla iğne gününden itibaren gün sayılıyor ama sizin durumda şunu anlamadım aşılama yapıldıysa doktor neden 3 gün ilişki tavsiye etti

Selam canım 2 kez yaptım ben bu iğneden çok erken yapmışsın ,1 hafta daha beklemelisin .15ci gün yapınca net sonuç çıkıyor iğne etkisi malesef bi kaç gün sonra negatif olcak sonrası yumurtalıkların kendi fonksiyonuna kalmış bişey döllenmesi felan .. eğer 15. Gün pozitif görürsen kendi HCG değerin olur..

Bildiğim kadarıyla iğne gününden itibaren gün sayılıyor ama sizin durumda şunu anlamadım aşılama yapıldıysa doktor neden 3 gün ilişki tavsiye etti
Yoo karıştı sanırım , tamam iğne gününden sayıyorum o zaman teşekkür ederim 💕

Kızlar dün yapmıştım negatif çıkmıştı bugün ise bu şekilde silik çıktı ben de heyecanla beklemedeyim 😍😍

Ay sizin durumunuza çok heyecanlandım inşaAllah gebeliltir.🤭 Bende bu ay vuruldum ve 5.günüm ama heralde adet geçmeden test yapmaya cesaretim yok
İnşallah canımcımm ☺️ 11. gün olduğu için biraz umutlandım ama hayırlısı bakalım çokta kaptırmak istemiyorum hayal kırıklığı yaşamamak adına :)

Selam canım 2 kez yaptım ben bu iğneden çok erken yapmışsın ,1 hafta daha beklemelisin .15ci gün yapınca net sonuç çıkıyor iğne etkisi malesef bi kaç gün sonra negatif olcak sonrası yumurtalıkların kendi fonksiyonuna kalmış bişey döllenmesi felan .. eğer 15. Gün pozitif görürsen kendi HCG değerin olur..
Valla bekleyemiyor insan işte maalesef:) 11-12 gün çıkan sonuç için doğru diyorlar ama bakalım hayırlısı

Valla bekleyemiyor insan işte maalesef:) 11-12 gün çıkan sonuç için doğru diyorlar ama bakalım hayırlısı
Evet malesef ama 11-12 gün seni yaniltir 16. Günde bile pozitif gören var hakkında hayırlısı :)

Çok hecanlanma 8. Gün erken 12. Gunden sonra tekrar yap, benj. 14.gunde bile igne etkisi var sen 12 gun sonra yine yap umarim guzel sonuclarin olur, rabbim gonlune gore versin
Merhaba bende aşılama oldum bugğn 11. Günüm dayanamadım test yaptım sizce pozitife dönme şansı var mıdır? 85C0CDDA-9F07-4BDA-BF97-7E26D71299BA.jpeg

Benimde 12. Gün ilk yaptığım testin rengi soluk geldi 2. yi yaptım ama emin olamadım test yine hatalı Mısır diye sizce var mıdır 🫣
28169732-AA2B-4B01-9B57-62C00A73BA83.jpeg

X