Gebeliğe Hazırlık Çatlatma iğnesi ile sınavım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
doktoruna danış istersen bunlar sıkıntılı ilaçlar kist falan yapabiliyor ya sormadan kullanma istersen
Yok yumurta kontrolü yapılmayacaksa içmek sakıncalı. Dediğin gibi kist olur. Bana gel içmeye karar verirsen dedi o kadar. Şimdi adetimin 2 günü ve istiyorum içmeyi ama covid şuan çok arttı. Bilemiyorum evdeki bulgurdan olmaya benzeyecek olay...

Merhaba yumurta catladimtan sonra mi kalinlasiyor acaba rahim. Asilama icin klomen kullandim dun kontrole gittim adetin 12. Gunuydu, 20 mm bir tane yumurta olusmus rahim ise 2.2 mm cok ince. Doktor birsey demedi ama kafama takildi. Pazartesi asilamam olacak birazdan da catlatma ignesi vurdurucam. Catladiktan sonra kalinlasiyor mu acaba bilginiz varsa yardimci olabilirseniz cok sevinirm

Ya klomen de bazen inceltebiliyor. Estoferm filan vermeliydi yanında size. Ama bunu yumurta boyutuna biraz erken bakarak kontrol etmeliydi. Tabi bu şimdiden sonra yeterince kalınlaşır mı bilmiyorum.

Sonuç ne merak ettim

Çok geçmiş olsun canım öncelikle benimde bu ovitrelle ile sınavım ağrı olması ben pkoluyum normalde 35-40 günde regl olurum bu iğne sayesinde 27 günde olmaya başladım ama ağrı durumu beni mahvediyor adet olana kadar yoruluyorum artık ağrıdan acıdan doktorum iyi bişey ağrıması dedi ama bu kadarıda iyimi acaba sizce abartmıyorum ben öyle nazlanan bi insan da değilim ama 2 aydır sırf o ağrılardan dolayı tedaviye devam edemiyorum ara vererek tedavi oluyorum böyle olan varmı acaba aşırı ağrısı olan ovitrelle kullanırken

Cok sancim var bu sefer ilk uygulamada bukadar agrili olmamıştı bu seferki kasiklarim belim böbreklerim ve göğüslerin ağrıyor 3.gun igne olalı bugun

Merhaba regl oldunuz mu bilmiyorum ama youtube de regl söktürücü masaj var gebe olmadığına eminsen mutlaka dene derim işe yarıyor. Bir de progestan testini regl kaçıncı günü yaptırdınız acaba ??

Merhaba regl oldunuz mu bilmiyorum ama youtube de regl söktürücü masaj var gebe olmadığına eminsen mutlaka dene derim işe yarıyor. Bir de progestan testini regl kaçıncı günü yaptırdınız acaba ??
Canım 50 küsürüncü gün kendiliğinden oldum. Tarlusal içmedim. Bekledim. Progestan ı 21.gün yapıp bakıyorlar. Benimki çatlamıştı, çatladığı halde geç adet oldum. Yani ne zaman klomen ve çatlatma iğnesi kullansam geç adet oluyorum. Çok ilginç bişey. Klomen kullanmadığımda düzenli oluyorum. Ya tutunamıyor düşürüyorum ya da başka bir şey bilemiyorum. Ama genetik düşünüyorum suan. Sanırım eşimle uyuşmuyor sperm ve yumurtalarımız

Yine hüsranla bitti canim adetim 3. Günü dün doktora gittim femara estrofem ve coraspirine basladik bakalim hayirlisi

Canim 42 yaşım bi kizim bar 21 yaşında bir oğlum var 17yasinda ben ³.bebis için uğraşıyorum amh degerim0.8

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…