Çatlatma iğnesi oldummm

oztrkzeynp

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2024
26
2
25
Kızlar çatlatma ignesı oldum ılk 2 3 gün hafıf ağrılarım vardı şimdi hiç yok acaba tutmadı mı benim gıbı yaşayan var mı acaba hiç ağrı yaşamayıp da gebe kalan var mı

Kızlar çatlatma ignesı oldum ılk 2 3 gün hafıf ağrılarım vardı şimdi hiç yok acaba tutmadı mı benim gıbı yaşayan var mı acaba hiç ağrı yaşamayıp da gebe kalan var mı
Bende 12 sinde çatlatma iğnesi oldum bugün iğne gününü saymasana 8. Gün ağrım hiç olmadı diyemem ama şiddetli değildi bende hiç ağrı hissetmediğimiz için olmadı mı acaba diyorum

ağrı illa herkes yasayacak diye bir şey yok. benim her iki yumurtalıkta da birden çok yumueta vardı o yüzden doktorum yumurtalar fazla olduğu için şiddetli ağrıların olabilir demişti. ama tek yumurtada çok ağrı olmuyor. benim ağrı 12 saat sonra başlayıp 4 gün sürmüştü. 4 gün sonra her sey normale döndü sadecw yoğun akıntım devam etti. hemen acaba gebelik oluşmadı mı diye endişelenmeyin. zaten gebelik oluşsa bile tutunma ağrısı iğneden en erken 6-7 gün sonra başlar. kaldı ki herkes de tutunma ağrısı yaşamıyor reglin 21.günü progesteron baktırıp yumurta sağlıklı çatladı mı görebilirsiniz. onun dışında malesef regl gününüze kadar kesin olarak gebelik var veya yok bilmek mümkün değil. dediğim gibi belirtilere takılmayın. her kadında ve her durumda belirtiler değişebiliyor.

Canım sen adet olana kadar test yaptın mı ?

Canım sen adet olana kadar test yaptın mı ?
evet yaptım. ama yapınca gördüm ki iğneden sonra ovulasyon testleri de, gebelik testleri de güvenilir değil. benim gebelik testi 14.gün pozitifti. 15.gün negatif oldu. 19.gün de regl oldum zaten. beklenen regl günümden bir gün geç oldum.

Ben 14 mayısta çatlatma iğnesi oldum bugün iğne günüyle birlikte 15.gün testime bi bakarmısın

Eklentiler

• IMG_1001.jpeg
    97,2 KB · Görüntüleme: 15
Ya gerçekten miiii teşekkür ederim Allah danada nasip etsin Allah isteyen herkese nasip etsinnnn
benim testim de 1-2 saat önce böyle çıktı. inşallah ben de seninle aynı değerlerdeyimdir

Eklentiler

• IMG_2113.jpeg
    192,4 KB · Görüntüleme: 11
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…