Çatlatma ignesi sonrasi

Sürekli gidiyorum kontrollere bu ay ilk defa iğne verdi 2ay önce iğde vurulmamistim kist oldu bide busekilde deneyelim dedi doktorum uzun süredir kontrollü hastayım pkos var bende o yüzden yumurtalarım büyüyor ama kendisi çatlamiyor hayırlısı artık sırayla her yolu deniyoruz
Klomen kullanmayı denedinizmi kac ml buyuyor

Klomen kullanmayı denedinizmi kac ml buyuyor
İlk sadece klomen kullandım canım tek yumurtam büyüdü 22 di o ay iğne olmadım o kist oldu bu ay hem klomen kullandım hem çatlatma iğnesi yumurta takibi de yaptık 2yumurtam büyümüş bu sefer biri 21 dieri 18 dominant yumurta dedi doktorum olumlu konuştu bakalım

İlk sadece klomen kullandım canım tek yumurtam büyüdü 22 di o ay iğne olmadım o kist oldu bu ay hem klomen kullandım hem çatlatma iğnesi yumurta takibi de yaptık 2yumurtam büyümüş bu sefer biri 21 dieri 18 dominant yumurta dedi doktorum olumlu konuştu bakalım
Çok iyi hakkında hayırlısı olsun canm

Kızlar merhaba 19 Ocak da çatlatma iğnesi oldum . Bugün test yaptım tek çizgi çıktı daha sonra pozitif olur mu ? Yardımcı olabilir misiniz

Kızlar bu durumda halsizlik kasık ağrısı normal mi kendimi çok halsiz hissediyorum

Ben 19 ocakta çatlatma iğnesi oldum . Bugün test yaptım tek çizgi çıktı böyle olup sonra çift çizgiye dönen oldu mu

X