Gebeliğe Hazırlık Çatlatma iğnesi ve heta hcg 🤦🏻‍♀️🫤

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Nesliii27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2018
212
90
27
Merhaba ben 28 ekimde çatlatma iğnesi vuruldum dün iğneyle beraber 11. Günde kan verdim değerim 0.735 çıkmış bugün iğneyle 12. Gün yani kaset test yaptım negatif çıktı ondan önceki günlerde silik de olsa vardı iğneden dolayı. Sizce erken mi kan verdim bu değer yükselebilir mi acaba diyorum değerlerimin sıfırlandığı günlerde mi verdim burdan okuduğum bilgiler doğrultusunda konuşuyorum ilk kez yaptım bilmiyorum açıkçası tam. Bu süreçten geçen hanımlar yorumlarınıza ihtiyacım var yardımcı olur musunuz ?

Eklentiler

• IMG_20231108_122619.jpg
    IMG_20231108_122619.jpg
    70,1 KB · Görüntüleme: 139
Ama sabah idrar testi yaptım ikinci çizgisi hafif belli silik çıktı yani bilmiyorum bu kaset testler beni yanılttı güvenemiyorum bu ay farklı olarak göğüs uçlarım çok ağrıyor 3 4 gündür kasıklarımda batma ağrı var hayırlısı sizde mı iğne yaptınız

Ama sabah idrar testi yaptım ikinci çizgisi hafif belli silik çıktı yani bilmiyorum bu kaset testler beni yanılttı güvenemiyorum bu ay farklı olarak göğüs uçlarım çok ağrıyor 3 4 gündür kasıklarımda batma ağrı var hayırlısı sizde mı iğne yaptınız
Adet gününüz ise test doğru olabilir. Evet ben de iğne oldum. Bugun 10. Günüm. 5 gün test yaptım iğnenin etkisini görmek için silik çıkmıştı. Sonra bir daha yapmadım. Adet günüme kadar da yapmayı düşünmüyorum.

Adet gününüz ise test doğru olabilir. Evet ben de iğne oldum. Bugun 10. Günüm. 5 gün test yaptım iğnenin etkisini görmek için silik çıkmıştı. Sonra bir daha yapmadım. Adet günüme kadar da yapmayı düşünmüyorum.
İlk 10 gün yanıltıcı oluyor yapmayın insan stres de yapıyor aslında o da zararlı bekleyin inşallah olur benim 16. günümdü bugün normalde salı gelmesi lazım gelmez geçerse yapcam birkaç gün umutlanıyorum sonra negatif olunca daha kötü oluyoruz eşimde bende hayırlısıyla sizde olumlu olur inşallah 🤲🏻

İlk 10 gün yanıltıcı oluyor yapmayın insan stres de yapıyor aslında o da zararlı bekleyin inşallah olur benim 16. günümdü bugün normalde salı gelmesi lazım gelmez geçerse yapcam birkaç gün umutlanıyorum sonra negatif olunca daha kötü oluyoruz eşimde bende hayırlısıyla sizde olumlu olur inşallah 🤲🏻
İnşallah rabbim hayirlisiyla hamile kalmayı nasip etsin

Merhaba sonucunuz ne oldu

X