Çatlatma iğnesi

19-20 mmde doktorlar çatlaması için çatlatma iğnesi veriyorlar, bende 8 kere filan vuruldum sanırım ama nasip olmadı.
salı günü 20yse belki çatlamış olabilir kendiliğinden ama çatlamayıp büyümeye devam ederse kistte olabilir kendi de çatlayabilir
yumurtalarına bakılmadan net bir şey söylenemez. ama bu saatten sonra vurmayın isterseniz ya da doktorunuzun numarası varsa arayıp danışın derim

Çatlatma iğnesinin süresini geçirmişssiniz bu ay vurulmamalısınız ama yumurtanız iyi derecede olgunlaşmış. Bu 3 günü iyi değerlendirin 🙂 inşallah tutar🙏🏼

Özellikle belli bir saati oluyor diye biliyorum.
Ben vurduğumda gece 3te vurmuştum
Kendi uygun olduğumuz saate göre vurulsa gece 3te vurdurmazlardı bence
Yumurta boyutu ne kadardı benim 17 olmuş bugün 5 vurul dedi gidicem bakalım hayırlısı hepimiz için inşallah bu ay bizim ayımız olur ❤️

Yumurta boyutu ne kadardı benim 17 olmuş bugün 5 vurul dedi gidicem bakalım hayırlısı hepimiz için inşallah bu ay bizim ayımız olur ❤️
En son 21 mi neydi cuma günü
Ben iğneyi cumartesini pazara bağlayan gece yapmıştım
Öyle hatırlıyorum
2 ay önceydi o yüzden net hatırlayamıyorum
Yanlış yönlendirmek istemem

7 kere çatlama ignesi vuruldum. Çatlama iğnesi vurulmadan çatladığıda oldu ,çatlama iğnesiyle çatladığıda oldu ,2 tane çatlama iğnesi vurulnama rağmen çatlamadiğida oldu. Simdi hamileyim kendi kendine yumurtam çatladı hamile kaldim.
Bence doktorunuza danisin . Yumurtanin büyüklüğü en son kaç mm di o önemli.
Merhaba bende iğne olalı 12 geçti 3 yumurta vardı 16 15 mm diler kan testi yaptırdım 27 çıktı hamile kaldım mi anlamadım hormon etkisi olabilir mi

Merhaba bende iğne olalı 12 geçti 3 yumurta vardı 16 15 mm diler kan testi yaptırdım 27 çıktı hamile kaldım mi anlamadım hormon etkisi olabilir mi

Mrb igne etkisi genelde 11 günde geciyor. Beta hcg 27 gebelik gibi geldi bana.
Erken gebelik testin varsa yarin ilk idrarda cikar. Rabbim gönlüne göre versin.

X