Çatlatma iğnesi

İyiyim canım sen nasılsın Bugün 14.günüm canım adet olmama 2 gün kaldı inşAllah Rabbim hayırlısı sağlıklı evlatlar nasıp etsin inşAllah beklıyorum bebişin nasıl kontrollerıne gttın mı nasılsınız ıkınız de ❣️
Bende iyiyim çok şükür dün ikili taramaya girdik devlet hastanesinde dr ense kalınlığı biraz kalın dedi korkuttu bugün hemen özele başka dr a gittim yanlış yerden ölçerse tabi kalın çıkar gayet yerinde ölçüsü dedi kan sonuçlarını bekliyoruz bakalım darısı inşallah başına bebeğim kayınvaliden nasıl oldu

bnde bugun sabah ıgne sonrası 8.gün bi bakıyım dedım durumlar ne :) cok cok cilik cıktı gecıyor ıgne etkısı 10.gün hıc kalmaz sanırım

Kızlar çatlatma iğnesisini vuralı 1 haftayı geçti sol kasıgım acayip batmalar yapıyor çatlaması çoktan olmuş olması gerekmıyormuydu

Bende iyiyim çok şükür dün ikili taramaya girdik devlet hastanesinde dr ense kalınlığı biraz kalın dedi korkuttu bugün hemen özele başka dr a gittim yanlış yerden ölçerse tabi kalın çıkar gayet yerinde ölçüsü dedi kan sonuçlarını bekliyoruz bakalım darısı inşallah başına bebeğim kayınvaliden nasıl oldu
Ay görmemişim mesajını baya da zaman geçmiş nasıl cıktı tahlıllerın canım

Kızlar ben adet oldum doktor aşılamaya geçelim dedı aşılama daha önce yaptıranlar nasıl oluyor bılgı verebilirmisniz

Tiroiditiniz ne oldu iyiletştimi acaba
Kizlar nasilsiniz. Bugun ultrason oldum. Kafam kadar kistim var. Ve tiroidit oluşmuş. Hamilelik oncesi yoktu buyuk ihtimal dusuk sonrasi stres kaynakli yaranmiş. Yarin endokrinoloq yanina gidicem. Adet bitince de kist geçmişmi diye tekrar ultrason olucam. En azindan sorun ne bulundu

X