Gebeliğe Hazırlık Çatlatma iğnesinden sonra gebelik testi?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim bugün iğne olalı 15 inci gün 11 ci gün ilk leke geldi gene ara ara gelmeye devam ediyor bugün test yaptım silik şekilde çizgi çıktı ama emin olamıyorum testi tekrarlamayı düşünüyorum.
Kesin hamilesinz yerleşme kanaması olmuştur benimde bugün 12.gün ama aşırı silik çıktı ben iğne etkisinden diye düşünüyorum benimkini

Kesin hamilesinz yerleşme kanaması olmuştur benimde bugün 12.gün ama aşırı silik çıktı ben iğne etkisinden diye düşünüyorum benimkini
Bence degil bende ilk catlatma igne sonrasi o şekilde önce kahve sonra siyah renkte adet oldum yerleşme kanaması açık renk olur iğneden dolayı siyah kanama olmus bence

Benim bugün igne oldugum günle beraber 13.gunum evde test yaptım silik cikti pazartesi kan vercem bakalim hayirlisi igne etkisidir die umutlanmak istemiyorum
15.günde iğne etkisiyle çift çıkması biraz uzun sürmüş olmuyor mu sizinde mi 15.gğn pozitif çıktı lekelnme oldktan sonra birde siyah kanama olmuş dememiş ki

Canim ben kendim için dedim 13. Gün benim bugün silik cikti ikinci çizgi daha oncedi catlatma olduğumda benim 12. Gunde lekelemeyin olmuştu sonrasi siyah kanama o şekilde adet oldum o ay.ona benziyor durumu

Merhaba çatlatma iğneleri doktordan reçeteli mi alıyorsunuz yoksa gördüğünüz bir tedavi mi var? (aşılama tüp bebek gibi)

bende 15 temmuzda çatlatma iğnesi vuruldum bugün 14. gün oldu daha yeni okuyorum burada yazılanları. test için adet tarihimi bekliyordum ama burada erken yapıp sonuç alanlar olmuş sizce erken değil mi beklemeli miyim yoksa test yapmalı mıyım ? kafam çok karıştı, doktorum herhangi bişey söylemedi sadece eğer olmazsa zayıflayıp öyle gel dedi pcos um diaformin kullanıyorum hala

bende 15 temmuzda çatlatma iğnesi vuruldum bugün 14. gün oldu daha yeni okuyorum burada yazılanları. test için adet tarihimi bekliyordum ama burada erken yapıp sonuç alanlar olmuş sizce erken değil mi beklemeli miyim yoksa test yapmalı mıyım ? kafam çok karıştı, doktorum herhangi bişey söylemedi sadece eğer olmazsa zayıflayıp öyle gel dedi pcos um diaformin kullanıyorum hala
Ben de aşılama yaptırdım 12. gün kan vermiştim zaten direkt çıkmıştı 10. gün de idrar testinde silik çizgi görmüştüm. Aslında kan vermeniz gün 14. gün de tamamen belli oluyor çünkü.. Hayırlısı olsun inşallah tutmuştur :nazar: :dua: :KK68:

Ben de aşılama yaptırdım 12. gün kan vermiştim zaten direkt çıkmıştı 10. gün de idrar testinde silik çizgi görmüştüm. Aslında kan vermeniz gün 14. gün de tamamen belli oluyor çünkü.. Hayırlısı olsun inşallah tutmuştur :nazar: :dua: :KK68:
inşallah canım ya 1,5 yıl oldu sürekli tek çizgi görmekten umudum kalmadı, öyle pek bir belirtim de yok açıkçası sadece iğne olduktan 1-2 gün sonra kasık ağrılarım başladı hala da devam ediyor, test yapmaya korkuyorum sanki her an adet olacak mışım gibi. sen kaç aylık hamilesin canım herhangi belirti falan olmuş muydu ?

Adet günü değerin kaçtı canım hatırlıyor musun

inşallah canım ya 1,5 yıl oldu sürekli tek çizgi görmekten umudum kalmadı, öyle pek bir belirtim de yok açıkçası sadece iğne olduktan 1-2 gün sonra kasık ağrılarım başladı hala da devam ediyor, test yapmaya korkuyorum sanki her an adet olacak mışım gibi. sen kaç aylık hamilesin canım herhangi belirti falan olmuş muydu ?
Adet geçmeden belirti olmaz canım benim bir gün geçti ve başladı

Selam kizlar bende 16 temmuzda ovitrelle vurundum femara kullanmistim bugun 12.gunu cok silik birsey gordum sizde bakarmisiniz on dakka icinde birsey gordum

Eklentiler

• 3EACF80A-CE29-4149-9526-D27B923B0F4B.jpeg
    3EACF80A-CE29-4149-9526-D27B923B0F4B.jpeg
    29,7 KB · Görüntüleme: 845
sen de biliyorsundur canım ilk 5-10 dakika sonrasındakini doğru kabul etmiyorlar ama daha garanti olması için erken gebelik testi yap istersen
Aynen zaten gordugum kirmizi ince silik cizgi ilk on dakka icinde belirdi ben gordum esim goremedi kardesimde goremedi sanirim gormek istedigim icin gormusumdur belki hayirlisi olsun 🤷‍♀️

X