Gebeliğe Hazırlık Çatlatma iğnesinden sonra gebelik testi?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
çok şükür ne güzel olmuş canım senin inşallah benimde olur artık, sen çatlatma iğnesi deneyip de mi aşılama yaptırdın yoksa direk aşılamama mı yapıldı? pcos var mı ?
Daha önce iki kere çatlatma iğnesi denemiştim canım olmadı bu sefer çatlatma iğnesi artı aşılama yaptım pcos yok sebepsizdi bizim

inşallah canım ya 1,5 yıl oldu sürekli tek çizgi görmekten umudum kalmadı, öyle pek bir belirtim de yok açıkçası sadece iğne olduktan 1-2 gün sonra kasık ağrılarım başladı hala da devam ediyor, test yapmaya korkuyorum sanki her an adet olacak mışım gibi. sen kaç aylık hamilesin canım herhangi belirti falan olmuş muydu ?
Ben de seninle aynı belirtileri yaşadım 5 haftalık daha çok yeni benim de 🥰 kasıklarımda ağrı göğüs hassasiyeti vardı başka bir belirti yaşamadım henüz

Amin canım hepimizin sağlıkla gelsin 🥰 yok normal olduğunu düşünüyorum doktor zaten yine kan ister güzel güzel yükseliyordur 🤰🏻
Doktora gitmedim canım daha iki günde bir test yaparım 1.5 yıldır araştırıyorum uzman olduk :) kese görünecek düzeye geldiğinde doktora görünceğim

Doktora gitmedim canım daha iki günde bir test yaparım 1.5 yıldır araştırıyorum uzman olduk :) kese görünecek düzeye geldiğinde doktora görünceğim
Hayırlısı olsun canım iyi bir doktor da araştırıp bulmak lazım.. Ben ms hastası olduğum için dokuz eylülde nöroloji doktorum o yüzden kadın doğum doktoru da ordan olsun istedim en azından herhangi bir durum yaşanacak olursa birbirleriyle irtibatta olurlar diye.. Çoğu insan özel tercih ediyor ama bence devlet hastanelerinde de bu konuda çok iyi doktorlar var özellikle araştırma hastanesi olanlarda.

Hayırlısı olsun canım iyi bir doktor da araştırıp bulmak lazım.. Ben ms hastası olduğum için dokuz eylülde nöroloji doktorum o yüzden kadın doğum doktoru da ordan olsun istedim en azından herhangi bir durum yaşanacak olursa birbirleriyle irtibatta olurlar diye.. Çoğu insan özel tercih ediyor ama bence devlet hastanelerinde de bu konuda çok iyi doktorlar var özellikle araştırma hastanesi olanlarda.
Devlet hastanelerinin testleri de daha güvenilir canımm öyle diyorlar benim özelde fsh 13 çıkmıştı mesela devlette 9 doğru olan devletti

X