Çatlatma iğnesinin 10. Ve 11.günü

G Gulcinrose canım nasıl gidiyor sonuçların?
Kuzum sorduğun için teşekkür ederim 2. Sonucum 115 çıktı doktor gayet güzel dedi ayın 25’inde gel dedi sanırım keseyi görebilmek için dedi. Çünkü çok erken öğrendim şimdi bende çok şükür iyiyim hafif hafif belirtileri yaşıyorum Ama keseyi görmeyene kadar da içim rahatlamıcak

Oh oh çok şükür inşallah hep böyle güzel gider çok sevindim

Hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Allah. Ben de bu ay ilk kez çatlatma iğnesi oldum bugün iğneden sonra 6. Günüm. Siz herhangi bir belirti yaşadınız mı ne gibi belirtileriniz oldu. Ben sanırım çok sabırsızım hiçbir belirti hissetmiyorum bazışarının 6. Gün kasık ağrısı meme hassasiyeti başlamış. Siz de oldu mu

Amin Allah razı olsun çok teşekkür ederim Rabbim en kısa zamanda size de nasip etsin inşallah.. Benim ağrılarım başladı evet ama bu benim üçüncü Çatlatma iğnemdi ve her seferinde sanırım hamileyim dedirten ama sonra adet olduğum ağrılardı...
Şunu 1 senedir tedavi gören birisi olarak söylüyorum hiçbir şekilde çatlatma iğnesinin 14. Günden önce belirtiler olmuyor. Ve bu belirtilerde çok ufak belirtiler çok az benim sık idrara çıkma ve susuzluk hissiydi kasık ağrılarım hamile olduğumu öğrenince başladı çatlatma iğnesinin 15. günü kan testi yapıldı 43 çikti değerim o gün itabariyle kasık ağrılarım oldu ve 2 damla da kan geldi ve belirtiler artmaya başladı 15. Gün itibarıyla mide ağrıları sabah bulantısı baş dönmesi mide ekşimesi ve 3-4 gün boyunca çok şiddetli adet sancısı gibi sancılar çektim ama sık idrar en belirgin belirtiydi diğerleri çok çok az oldu birer kere falan, göğsümde de ağrı yoktu ama 14. Gün akşamı uçları çok hafif büyümüş gibi geldi bana bu kadar Bi de bazen ucunda karıncalanma hissi oluyor benim bugün çatlatma iğnesinden sonra 20. Gün Rabbim en hayırlı şekilde isteyen herkese nasip etsin inşallah bende keseyi görmeyi bekliyorum inşallah sağlıkla gelişir ve bizde görürüz

Benim bugüm 14.günüm ama ya negatif görürsem diye korkumdan test yapamadım sabah. Yarın sabah yapsam mı bilemiyorum. Hamilelikle ilgili hiç belirtim yok, aksine adet olacakmışım gibi belim biraz ağrıyor. Çok canım sıkkın bilemiyorum ne durumdayım

Banada doktorum 12gün sonra dedi
Felaket tellalı gibi konuşmak istemiyorum hele ki hepimizin bu hassas döneminde ama okuduklarım kadarıyla 14.günden önce güvenilir olmuyormuş testler. Pozitif de negatif de iğnenin etkisinden görülebiliyormuş. 14. Ve 15. Günde kan testi yaptırın diyorlar. Benim bugün 14.günüm ama ya yoksa diye korkumdan yaptıramadım

Banada doktorum 12gün sonra dedi

12. günüm oydu 14. Günüm eklediğim fotoğraftaki gibi çıktı kızlar. Bugün 16. Günüm kan verdim şimdi hayırlısı herşeyin artık

Gebelik testi çok yanıltıyor kuzum silik çıkıp kanda negatif olan kendimde de başkasında da çok gördüm bence yarın kan ver bi sağlık ocağında

İnşallah sağlıklıdır da hamileyimdir canım ya. Darısı başına inşallah
Benim geceden beri koyu sarımı desem açık kahverengimi desem tam çözemedim öyle bir akıntım var. Kötü birşey olabilirmi acaba
G Gulcinrose yazıcam canımmsonucum yarın çıkıcakmış

Çok teşekkür ederim canımm darısı başınaa ben kanda görmeden hala emin olamıyorum
Amin canım haber ver bakalım sonucunu
yerleşme akıntısı olabilir :)

Teşekkür ederim amin darısı başına inşallah
En büyük belirtim uyku. Normalde hiç uyumazdım. İğneden 1 hafta sonra falan tahminen net hatırlamıyorum uyumaya başladım akşamlaro 10 11 zor buluyordum.
10. günden sonra bel ve karım ağrım başladı. Göğüs hassasiyetim başladı. Böyle belirtilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…