Çatlatma iğnesinin 10. Ve 11.günü

Dogru dıyorsun canım benee ıkı kez ıgne oldum 17.günde regl oldum:)) 17güne kadar negatıftı zaten

Ben de resmen kendimi dinliyorum burada hamilelik haberi veren herkese soruyorum inşallah bize de nasip olur güzel haberler almak siz de sağlıkla alın bebeğinizi kucağınıza inşallah

Çok teşekkür ederim canımm darısı başınaa ben kanda görmeden hala emin olamıyorum
Amin canım haber ver bakalım sonucunu
Ben de resmen kendimi dinliyorum burada hamilelik haberi veren herkese soruyorum inşallah bize de nasip olur güzel haberler almak siz de sağlıkla alın bebeğinizi kucağınıza inşallah
Senin kaçıncı günün iğneden sonra Kardelen060492

Ben aslında bu ay inanılmaz umutsuzdum. Tüp bebek merkezi araştırmaya başlamıştım tabi hala bilmiyorum sonuç ne olur ne biter ama. İnşalalh sağlıklıdır başka hiçbir dileğim yok. Rabbim bütün bekleyenlerin yüzünü güldürsün inşallah canım

İğneyle kaçıncı denemeniz bu

Benim 14.günüm ama korkumdam test yapmadım. Perşembe günü adet günüm normalde. Dayanabilirsem belki beklerim, belki de yarın kandan baktırırım Olumsuz bisey duymamak için erteliyorum resmen
İyi dayanabiliyosunuz ben kesin yapardım dayanamazdım güzel haberler alırsınız inşallah sizin yok mu belirtiniz

Sadece arada göğüs uçlarım acıyo biraz hassasiyet oldu. Başka belirti hiç yok. Benim bir düşüğüm var. Mesela onda sık sık tuvalet ihtiyacım olmuştu o hafta. Bumda olmayınca korktum yapamadım test. Ben de ilk zamanlar kesin test yaparım diyordum ama zamanı gelince korkum ağır bastı elim gitmiyo teste

İnşallah dualarımız kabul olur güzel haberler alırız bu ay gerçekten insanı yoran yıpratan bir süreç. Sizin de güzel haberlerinizi bekliyorum haber verin buradan mutlaka

Yarın ver bence kuzum eğer varsa bile arada bi rakam çıkmamış olur inşallah vardır Kaçıncı çatlatma iğnen
Geçen sene 1.5 sene denedik, ağustosta hamile olduğumu öğrendim eylülde düşük olmuştu. Ocak ayına kadar bekledik. Sonra 6 aydır denedik olmadı. Bu ilk iğnem. Şimdi hastaneyi aradım zaten 3-4 saatte çıkıyor dediler gece 10da gidip alamam sonucumu. Yaeın sabah idrar testi yaparım pozitif görürsem giderim hastaneye. Negatif çıkarsa adetimi beklerim

Bence de en güzeli o sabah test yaparsın ona göre hareket edersin. Güzel haberler al inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…