Çatlatma iğnesinin 11.günü adete 3 gün var

Bende adetin 16. Günü iğne olmuştum. Maalesef çatlatma iğnesi sonrası iğnenin etkisimi yoksa gebelik mi şüphesine düşmemek için adetin gecikmesini beklemen daha sağlıklı olur. Ama dediğim gibi iğnenin 13. Günü benim idrar testi aşırı silikti. Flaş tutup anca görmüştüm 😄 az da olsa 2. Çizgiyi görünce kan vermeye koştum. kanda beta hcg 32 çıkmıştı.
Peki sonuç hamilemisinix benimde adetime 2 gün değerim 23,14

Canım bence sen hamilesin ben de senin gibi aynı şeyleri yaşadım ve hamileydim 11. Günü o şekilde çıkmıştı sonucun hem ısrar hem kan.

Canım bence sen hamilesin ben de senin gibi aynı şeyleri yaşadım ve hamileydim 11. Günü o şekilde çıkmıştı sonucun hem ısrar hem kan.
Sonra noldu peki yukseldi mi bugün artık 13.gün ve yarın da adet tarihim birazdan yine test yapıcam bakalım kanda 3 mü cıkmıstı seninde ?

Sonra noldu peki yukseldi mi bugün artık 13.gün ve yarın da adet tarihim birazdan yine test yapıcam bakalım kanda 3 mü cıkmıstı seninde ?

Ay hadi testi yap. Benim de düşük çıkmıştı hatırlamıyorum ama sonra yükseldi. Doktor dis gebelik olabilir demişti

Senin 3 mü çıktı canım benimde 23,14 herkes diyor ki bana kimyasal gebelik veya adet öncesi diye böyle çıktı düşücek diyorlar
İğnenin 10.günü öyle cıktı benim canım ama idrarda silik çizgi hep cıktı benim kafamı karıştıran önce kan sonra idrara geçiyosa kanda negatif cıkan idrarda nasıl pozitif cıkardı. Senin adetin geçtimi

Kızlar test yaptım negatif malesef demekki hep iğnenin etkisiymiş bugün 13.günü iğnenin doktorum etkisi 12gün demişti zaten yarında adet tarihim busefer oldu herhalde diyodum ama olmadı demekki hayırlısı😞

İğnenin 10.günü öyle cıktı benim canım ama idrarda silik çizgi hep cıktı benim kafamı karıştıran önce kan sonra idrara geçiyosa kanda negatif cıkan idrarda nasıl pozitif cıkardı. Senin adetin geçtimi
Benim kanda pozitif idrarda negatif çıktı bugün ama dün idrarda da pozitif ti

Adet olmadım perşembeye kadar bekleme kararı aldım
Anladım canım hayırlısı olsun bekleyebiliyorsan ne güzel bende olmadım adet bugün olmam lazımdı. Akşam üstü dayanamdım test yaptım cok silik bi cizgi cıktı yine sonra birkaç saat sonra yine yaptım onda bişey cıkmadı bende allak bullağım napcagmı sasırdım sabah ilk idrarla yapıcam yine bakalım duruma göre kan vericem artık

X