Çatlatma İğnesinin 9. Günü İdrar Testi

YeLizSD

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2021
127
74
Merhabalar,
Çatlatma İğnesinin ( Ovitrelle ) bugün 9. Günü, erken gebelik testi yaptım ve ikinci çizgi silik çıktı. Resmini ekliyorum. Işıktan dolayı pek net çıkmadı ama bakıldığında normalde gözüküyor. Sizce hala iğne etkisi mi ? Yoksa bir ihtimal olabilir mi? Yorumlarınızı benimle paylaşırsanız sevinirim

Eklentiler

• IMG_20230530_152624.jpg
    25,8 KB · Görüntüleme: 893
  • IMG_20230530_152631.jpg
    34,7 KB · Görüntüleme: 868
Kuzum iğne etkisi kişiden kişiye değişir ve o test 2 değeri bile silik gösteriyor
İçimden bir ses iğne etkisi diyor, yarın sabah 10. Gün ve yine bakacağım. Baktığım da tek çizgi çıkacak yüksek ihtimalle. Bununda farkındayım ama insan işte umutla bekliyor yine de Teşekkür ederim yorumunuz için.

Kuzum seni çok iyi anlıyorum bu yoldan ben defalarca geçtim gerçi sonuç olumsuz ama inşallah sende öyle değildir

Ben 13 . Gün pozitif gördüm 16 . Gün adet oldum . Biliyorum cok zor beklemek ama lütfen vekle yarın yapma 14 . Gün yap gercekten cok büyük hayal kırıklığı oluyor

Ben 13 . Gün pozitif gördüm 16 . Gün adet oldum . Biliyorum cok zor beklemek ama lütfen vekle yarın yapma 14 . Gün yap gercekten cok büyük hayal kırıklığı oluyor
Hayal kırıklığına uğramaya alıştım 3 defa kaybettim, 4. ye yeniden başladım. Ama insan yine de sil baştan başlayınca yine umutla doluyor işte, insanoğlu Çok teşekkür ederim yorumunuz için

Hayal kırıklığına uğramaya alıştım 3 defa kaybettim, 4. ye yeniden başladım. Ama insan yine de sil baştan başlayınca yine umutla doluyor işte, insanoğlu Çok teşekkür ederim yorumunuz için
Aynn öyle bende öyleyim her ay daha fazla umutla başlıyorum inşallah bir an önce kavuşuruz mücizemize

Canım selam şimdi bende bi konu açtım 10. Günüm benimde testim aynı böyle ama bence iğne etkisinin son demleri 2 gün sonra tekrar yapalım test takip edelim derim
Tamam anlaştık tekrarlayalım 2 gün sonra. Ama olmazsa da yeniden baslayariz pes etmek yok

Allah gönlüne ferahlık versin canm başın sağolsun
Allah razı olsun teşekkür ederim. Allah yeniden yeşertiyor işte içinde ki çiçeği bir şekilde. Bu günüme hamd olsun, veren de alan da, alacak olan da o. Verirseee baş üstüne. Vermezse de sınav diyip sabretmeye devam edeceğiz

Aynen öyle buda bizim sınavımız. Bazen yanlış dua ettiğimi fark ediyorum . En azından bir kez kimyasal gebeliğim filan olsaydı bilseydim hamile kalabiliyorum diye sonra tövbe ediyorum hayırlısını ver diyyorum demekki hayırlı zamanı bekliyor

Olsun hepimizin sınavı ortak ama sınavı veriş şeklimiz farklı. Sabrediyorsak daha güzeli daha iyisi olacağı için diye düşün canım dua etmeyi ve ısrarla istemeyi bırakma.

Tabi ki yok belirtin varmı
Göğüs hassasiyeti var, ki o regl zamanı da oluyor onu saymıyorum 2 gün öncesine kadar karnımda çok şişlik vardı, kasıklarım da ara ara sancı ama bugün sadece göğüs hassasiyeti var. Kasık ağrısı da çok nadir oluyor.

Off ben 1 haftadır regl sancısı çekiyorum daha iğnenin 10. Günü ama 2 gündür aralıklı şekillerde kıvrandırıryor regl sancısı göğüs hassasiyetide var iğnenin ilk gününden beri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…