Kahverengi leke hamilelik belirtisi mi?

laylalayloom

Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2022
73
17
25
Kızlarr kimse yok mu ya bi bakın çatlatma iğnesi bugün 8.gün 25 kasımsa sabah çatlatma iğnesi oldum adetime 7 gün var daha. 1inde peçeteye hafif pembemsi tonda leke geldi korktum gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı dün kanda baktırdık 6.36 beta hcg değerim kahverengi lekelenmem devam ediyor kasık ağrım bel sırt ağrım baş ağrım göğüs hassasiyetim mide bulantım var doktorum şuanlık değer pozitif duruyor 2 günde bir kanda baktır dedi ama burdan oduklarımda iğnenin etkisidir yazıyo beta hcg değeri yardım lütfen ya ne yapıcam bilemiyorum uyku uyuyamıyorum bu kahverengi.leke de neyin nesi hamilelik olabilir mi?

Bende 23 Kasım sabah iğne oldum . Ama test için en az iğneden 12-13 gün geçmesi lazım diyorlar iğne etkisi geçsin diye 2 gün sonra idrar testi yapın silikleşiyorsa iğne etkisidir ama gebelik ise koyulaşır o zaman gider tekrar kan verirsiniz

Bende 23 Kasım sabah iğne oldum . Ama test için en az iğneden 12-13 gün geçmesi lazım diyorlar iğne etkisi geçsin diye 2 gün sonra idrar testi yapın silikleşiyorsa iğne etkisidir ama gebelik ise koyulaşır o zaman gider tekrar kan verirsiniz
Ayy canım ya inşallah hamişizdir.. sende belirti var mı peki benim lekenmem ve belirtilerim var

Yok valla hiç belirtim yok ondan dolayı umutlu değilim
Öyle düşünme kuzum takdir Allahın benim belirtilerim var ama doktorum iğnede beta hcg olduğunu söylememişti ilk denemem lekelenme gelince test yaptım silik çıktı kan ver dedi verdim dün 6.36 çıktı yarın tekrar vericem bakalıö yükselicek mi sanırım benimde umudum yok moralim sıfırlandı 😒

IMG-20221201-WA0012.jpeg

Benim de bugün 13.gundu canm kaset test yaptm negatif çıktı. Sende durum ne

Öyle düşünme kuzum takdir Allahın benim belirtilerim var ama doktorum iğnede beta hcg olduğunu söylememişti ilk denemem lekelenme gelince test yaptım silik çıktı kan ver dedi verdim dün 6.36 çıktı yarın tekrar vericem bakalıö yükselicek mi sanırım benimde umudum yok moralim sıfırlandı 😒
Cnm bu ignelere falan pek bilmek ama degerin 6.36 ciktiysa hamilesindir umutlandirmakta istemem tabiki benmde durumum boyleydi adetten 5 gunum geciyordu hastaneye gittim kan testi verdim degerim 6.30 cikmisti galiba ve bana hamilelik varda diyemm yokta diyemm diye bir konusma konusmustu dokto sonr 3 gunde bir kan testi verdim ve yukseldi tam 1 hafta gectikten sonra doktora gitim cok kucuk bir kese gorundu bebek yoktu 2 hafta sonra tekrar gitim kesenin icinde kucuk bir noktakadr bebis gorundu yine emin olamadilar tam 4 gun sonra gittigimde bebek buyumus kalp atisinida falan duydum 6 +2 haftaliksin denildi insllh seninkide yukselir lekelenmelrin oldiysa bbek daha cok kucuktur yeni yeni yerlesmeye baslamistir hayirli haberlerini bekleriz insllh🙏

X