Sivilceli Ciltler ÇAY AĞACI YAĞI

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

romantikqueen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2016
152
140
34
selamlar hepinize kıslarrr :KK66: nasılsınız moraller iyidir umarım :KK3: beni soracaak olursanız herşeyden yılmış durumdayım.
konuya geleyim en iyisi... sivilce patlaması yaşıyorum 1 aydır resmen. yüzümde derimin altında büyük büyük kitle gibi sivilceler var gibi. hergün yüzeye yenisi de çıkıyor ve tabiki iyileşmiyor. ben tam 3 kez yani yaklaşık 8ay+10ay+8ay gibi bi süre roaccutane kullandım ve sürekli yeniledi sivilceler kendini artık şaşırdım kafamı hangi taşa vursam bilemiyorum ama şunu biliyorum roaccutane kullanmam.

the body shop'un çağ ağacı yağı varmış kullanan varmı? bu sivilceler çıkmaya başlamadan sündürse yeter. alsam mı işi yarar mı ne dersiniz???

hepinize iyi günler dilerim :KK5:

Ben zoratin kullanmıştım 3 ay sonra bazi nedenlerden birakmak zorunda kaldim ben ondan sonra aktara gittim bana cay agaci yagi verdi bir yemek kasigi suya 3 damla koyup pamukla sureceksin dedi sadece gece yatarken yuzumu guzelce yikayip pamukla surdum sabah soguk suyla duruladım soguk su cildi gençleştirir onu da 5 ay kadar kullandim ama en azindan artik cildim dengesini duzeltti kirmizi olan sivilceler artik sadece hafif renkte görünüyo benim cildim cok yagliydi ama ise yaradi cok azalmasa da rahatsiz etmiyo acikcasi

Ben zoratin kullanmıştım 3 ay sonra bazi nedenlerden birakmak zorunda kaldim ben ondan sonra aktara gittim bana cay agaci yagi verdi bir yemek kasigi suya 3 damla koyup pamukla sureceksin dedi sadece gece yatarken yuzumu guzelce yikayip pamukla surdum sabah soguk suyla duruladım soguk su cildi gençleştirir onu da 5 ay kadar kullandim ama en azindan artik cildim dengesini duzeltti kirmizi olan sivilceler artik sadece hafif renkte görünüyo benim cildim cok yagliydi ama ise yaradi cok azalmasa da rahatsiz etmiyo acikcasi

merhaba günaydın :) teşekkür ederim yorumun için bende dün body shoptan siparis vermiştim :) kırmızılık fafiflese yeter diyorum bende artık çünkü fondöten bile kapatmıyo artık hiçbi şekilde :KK12:

Ben cay agaci yagini 2 haftadir kullaniyorum. Tonik seklinde aksamlari suruyorum. Bi de saf halini sivilcenin uzerine suruyorum. Sivilcem eger icten gelen kistik bir sey degilse, hemen kurutuyor gercekten. Ama buyuk sivilcelerime gram etki etmedi :/
Lekelerimde de pek acilma gozlemlemedim ama daha erken bisey demek icin leke tedavisi 6 ayda falan sonuc veriyor

günaydın kızlar... :KK16:

bende body shoptan aldım ve bi haftada en az 5 kez sürdüm ama sivilcelerim çok büyük çıkıyor ve derinden :KK43: o yüzden etki etmedi sanırım ama sanki yüzümün renginde bi açılma gözlemledim :KK43: küçüklere de etki etmedi bende :KK43:

Merhaba,arkadaşlar cilt ve bakım adına ihtiyac duyabileceğiniz bir çok marka ürünler sitemizde çok uygun fiyatlara satılmaktadır. Ayrıca ürünlerimizde orjinal ürün garantisi vermekteyiz. İncelemek isterseniz linke buradan ulaşabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
X