Çaykur’a ‘Didi’ cezası

ya çok güldüm ya ilginç :KK70: hayır o kadar mantıklı davayı çözemezler böyle saçma sapan seyler onaylanıyor şaka gibi değil mi ya gün geçmiyor ki yeni bir gariplik olmasın :KK70:

İyi de veriye dayanmadan denmiş ya hani, ayrandaki laktik asit kaslar arasında birikim yapıp yprgunluğa ve uyku haline sebep oluyor.

Yani biyolojici seneler evvel böyle bir açıklama yapmıştı. Sayısalcılar düzeltüveesin :KK70:

İyi de veriye dayanmadan denmiş ya hani, ayrandaki laktik asit kaslar arasında birikim yapıp yprgunluğa ve uyku haline sebep oluyor.

Yani biyolojici seneler evvel böyle bir açıklama yapmıştı. Sayısalcılar düzeltüveesin :KK70:
Ben de yazacaktım bunu yazmışsınız. Kandırıldık mı ne o_O

Ben normalde soğuk çayı kendim yapıyorum zaten damak tadıma göre. Ama dışarda soğuk bişey içmek istediğimde hep aşırı şekerli şeyler var, tek seçenek soda. Fuse tea çıkarmış ne akıllıca bişey yapmış ama kafelerde restoranlarda yok hala. Bir alıp deneyeyim yine de.
Benim çocuklar da çok seviyor soğuk Çayı. Tarifini paylaşır mısın benimle :KK54:

Ee ama uyutuyorrrr....acayip uyku yapiyor bende hamilelikle birlikte....misil misil....
simdi olsa da icsem....saat kac olmus hala uyku yok....

Benim çocuklar da çok seviyor soğuk Çayı. Tarifini paylaşır mısın benimle :KK54:

Paylaşıırm tabi ki cicim, pek tariflik bişey yok.

Kahvaltıdan artan çayın demini sürahiye alıyorum, sürahinin dibinde iki parmak olacak şekilde çay yeterli. Bir ya da bir buçuk limon suyu sıkıyorum üstüne. Sonra buzları ve soğuk suyu koyuyorum.

Çocuklar için şeker ya da bal koyacaksan yarım bardak sıcak suda erit iyice karıştır yaptığın karışıma.

Paylaşıırm tabi ki cicim, pek tariflik bişey yok.

Kahvaltıdan artan çayın demini sürahiye alıyorum, sürahinin dibinde iki parmak olacak şekilde çay yeterli. Bir ya da bir buçuk limon suyu sıkıyorum üstüne. Sonra buzları ve soğuk suyu koyuyorum.

Çocuklar için şeker ya da bal koyacaksan yarım bardak sıcak suda erit iyice karıştır yaptığın karışıma.
Teşekkürler cancağızım. Hemen Favorilerime ekliyorum :KK19:

X