Çeketin çok güzel dedi ?

Malesef sanmiyorum. Ben De egitim icin gitmiştim onlarda iltifat kibarlik. Yani her iltifati hoslanti sayarsak yandik :) umarim dedigin ggibidir de. Benim o zamanlar cok hosuma giden bir cocuk o kadar gguzelsin sabaha kadar izleyebilirim dedi. Asiri havalara girmistim. Ama sevgilisi varmismis o zamanlar :KK70: ama benim de vardi zaten.

Bence beklentiyi minimuma indirin, cidden ceketinizi beğendiği için iltifat etmiş de olabilir. Türk erkekleri iltifat konusunda daha az bonkördür, pek alışık değiliz o yüzden ama dediğim gibi beklentiyi minimuma indirmek daha iyidir böyle konularda. Sonu bir yere varmazsa zaten beklentisiz olduğunuz için sizi üzmez ama olursa da normalden fazla sevinirsiniz. Beklentiniz çok olursa eğer, çocuk sizden hoşlanmıyorsa daha fazla üzülürsünüz.

Bir japon bana "juuk guzulsinuz" demisti. Ben de what? dediydim. O da yu ar su biliful dedi :KK70: Ama evliydim bebegim... Meger yan yana calistigimiz icin kendince zariflik yapmak istemis :63:

Sonra ablayi aradim cay soyledim. Bi capona bi bana dedim. Nasil ictigimi taklit ederek cay icmisti ince belliden. Kasigi tabagin kenarina bile aynen koymustu cekik :KK70:

Ay gözümde ingiliççe ingiliççe romantikli sahne canlandı. Çok tatlış. Ama hoşlanıyor diyemeyiz tabi başka şeyler de lazım söylemem için.

Sanirim soruyu dogru yere acmadim ama nereye acacagimi da bilemedim :) Yurt disindayim. Take Awayde calisiyorum part time, okul a harclik icin. Herneyse Restoranda calisan bir cocuk var cok ama coooook tatli. bir o kadar da efendi. Benim onlarin bölümüne buzdolabina gidip birseyler almam gerekiyodu o nedenle de ceketimi de almistim. ceketim kirmiziydi. Selam verdim görur görmez onu, ve buzdolabina gittim. Sonraaaa 5 dk sonra o geldi sessizce korkma sakin dedi ve isi vardi aldi alacaklarini budolabindan ve naber falan dedi iyidir sadece biraz soguk (buzdolabi yüzünden) dedim oda bir güldü o nasil gulmekti ya ahaha herneyde ciktim ben vedalasiyorum bana ne guzelmis ceketin dedi sirince gülümseyerek. Konuskan biri hic degil nadiren görüyorum o da restorana yani onun calistigi yere. Kendisi asci.

Evet bayanlar sizce? Hoslaniyor mudur ki :KK70: yabanci maaalesef :/
Yol yapıyo :) ceketten gireyim alır yürürüm diyo :p

Benim bir tane rus arkadaşım vardı. Hep prenses, leydi meydi derdi. :halay:Genel olarak hanzo olmadığı için bu gavurlar yanlış anlamış da olabilirsin. Biraz gözlemle bakalım.

Hangi ulkedesin? Ben ABD'de yasiyorum mesela. Burada sokakta yanindan gecen yabanci bile sana sahip oldugun bir sey icin "filancan guzelmis" diyebiliyor. Ojen olur, ayakkabin olur, sacinin kesimi olur, bluzun olur, her seyin olur. Kultur meselesi. Turkiye'de olsa "ooo sana kayiyor" diye yorumlanir neredeyse. Her millet Turk insani gibi iltifat cimrisi degil , kimi kulturun insanlari ufak tefek her seye iltifat ediyor. Kulturu buna benzer bir yerse buyutmeye gerek yok, bu durumlarda tesekkur edip geciliyor.

Sanirim soruyu dogru yere acmadim ama nereye acacagimi da bilemedim :) Yurt disindayim. Take Awayde calisiyorum part time, okul a harclik icin. Herneyse Restoranda calisan bir cocuk var cok ama coooook tatli. bir o kadar da efendi. Benim onlarin bölümüne buzdolabina gidip birseyler almam gerekiyodu o nedenle de ceketimi de almistim. ceketim kirmiziydi. Selam verdim görur görmez onu, ve buzdolabina gittim. Sonraaaa 5 dk sonra o geldi sessizce korkma sakin dedi ve isi vardi aldi alacaklarini budolabindan ve naber falan dedi iyidir sadece biraz soguk (buzdolabi yüzünden) dedim oda bir güldü o nasil gulmekti ya ahaha herneyde ciktim ben vedalasiyorum bana ne guzelmis ceketin dedi sirince gülümseyerek. Konuskan biri hic degil nadiren görüyorum o da restorana yani onun calistigi yere. Kendisi asci.

Evet bayanlar sizce? Hoslaniyor mudur ki :KK70: yabanci maaalesef :/

Çook tatlıııı :))

Yabancılar için ceketin güzelmiş demek fazla birşey ifade etmez yani öylesine takılmış sohbet amaçlı gibi geldi bana ..

X