Çekim yasası işe yarıyor mu

Okumuştum ben onu secret da okudum hep aynı cümleleri tekrarlıyor o tarz kitaplar
Secret olayı popüler ederek parayı kırdı, çekim yasasının en güzel örneği aslında 🤣🤣
Ama Murphy öyle değildir, bir kere kendisi bilim insanı, kitabı da yanlış hatırlamıyorsam 70 lerde yazmis , dili güzel ve akicidir , diğer popülist kitaplar ve yazarla karsilastirilamaz bile , söyledikleri elbette benzer şeyler ancak olayın özünü anlamadıysaniz zaten uygulamanız da mümkün değil, belki şu anda daha hazirsinizdir anlamaya , tekrar okuyun

Ben de merak ettim.

Secret olayı popüler ederek parayı kırdı, çekim yasasının en güzel örneği aslında 🤣🤣
Ama Murphy öyle değildir, bir kere kendisi bilim insanı, kitabı da yanlış hatırlamıyorsam 70 lerde yazmis , dili güzel ve akicidir , diğer popülist kitaplar ve yazarla karsilastirilamaz bile , söyledikleri elbette benzer şeyler ancak olayın özünü anlamadıysaniz zaten uygulamanız da mümkün değil, belki şu anda daha hazirsinizdir anlamaya , tekrar okuyun
Benim anladığım istediğin şeyi gözünde canlandırma, ona sahipmişsin gibi yapma ve öyleymiş gibi mutlu olmak bu durumdan resmî varsa resmini asma gibi tekrar okurum ama şuan istediğim şeyin aciliyeti var 10 güne çözmem lazım 😂 ne yapabilirim

Benim anladığım istediğin şeyi gözünde canlandırma, ona sahipmişsin gibi yapma ve öyleymiş gibi mutlu olmak bu durumdan resmî varsa resmini asma gibi tekrar okurum ama şuan istediğim şeyin aciliyeti var 10 güne çözmem lazım 😂 ne yapabilirim
Ahhaa üzgünüm 10 gün pek mümkün görünmüyor ama inşallah olur istediğiniz şey 🙏

Bana mantikli geldi ve inandim. Mistik yol dinlemeye basladim bir kac ay once. Telkinlerden biri “cok saglikliyim, saglik bana gelir.” Basladiktan 2 hafta sonra daha once hic olmayan akut bir saglik sikintisi gelisti, yuruyemez oldum, tedaviye gittim haftanin her gunu :)
onun altında yatan bilinçaltı hasta olmalıyım ki sağlığıma kavuşayım gibi bişey olmuş geçmiş olsun
ben hiç sağlık huzur sabır istemem dua ederken de bu olumlama olaylarında da hasta sağlık ister huzuru olmayan huzur ya da işte başına bişey gelen sabır ister gibi geliyor bana bunları isteyince aslında tam tersi durumları çekiyorum gibi

bu dediğiniz imgeleme diye geçiyor bir şeyi en az 17 sn boyunca hayal ederek gerçek olmuş gibi hislerle yaşayarak yaparsanız olur diyorlar

Selam kızlar. Şu çekim yasası denen zımbırtıyı denedim birkaç gündür sonuç beklediğim bir durum için ama işe yaramadı😂 Aranızda bunu uygulayan ve işe yaradığını gören oldu mı ?
Ben çok inanıyorum çekim yasasına misal bugün aylardır konuşmadığım bir arkadaşımla ilgili konuştuk bugün mesaj attı sadece bu da değil neyi çok düşündüysem bir bir karşıma çıktı .

Ben Bi kere şöyle bir şey yapmıştım. Birisinden çok hoşlanıyordum. Numaram da vardı onda. O kişinin ismini tekrarlayarak örneğin ismi Ali olsun. Ali bana mesaj atsın diye diye gerçekten de adam mesaj attı. Hala atar mesaj, durumlarıma yorum yapar ama ötesi olmadı bir türlü 😃 demek ki mesajın içeriğini de söylemem gerekiyormuş 😃

Yıllar önce üniversitedeyken çok sarmıştım çekim yasasına, çok da inanmayarak bir gün oturup deftere ileride evlenmek istediğim kişinin özelliklerini tek tek yazmıştım hem fiziki hem karakter her detayıyla. Tamamen öylesine o zamanlar evlenme fikri de yoktu aklımda.
Evlendikten yıllar sonra defter elime geçti annemlerde duruyormuş. Yazdığım şeyi okuyunca şok oldum çünkü eşim birebir harfiyen aynısı boyuna saç göz rengine karakter özelliklerine kadar 🤣🤣🤣 tesadüf mü bilmem 🤷
yazdigin sey kizil sac, 2 metre boy vs gibi siradisi ozelliklerse olabilri tabi. ama kahverengi goz, siyah sac, 185 demissen bilemiyorum :)

yazdigin sey kizil sac, 2 metre boy vs gibi siradisi ozelliklerse olabilri tabi. ama kahverengi goz, siyah sac, 185 demissen bilemiyorum :)
Eşim 1.98 boyunda, iri yapılı, yeşil gözlü kumral ve gözlüklü 😄 gözlüklü olmasını da yazmışım deftere
Gözlük çekici geliyor ezelden beri neden bilmem

Yok kuzum saçma değil ancak burada bahsedilen gibi basit bir mevzu da değil ancak gerçek, senelerdir kullanirim , istediğim pek çöm şeyi hayatıma cektim bununla , aslında tamamen insanın bilinçaltıni kullanabilmesiyle alakalı, doğru düşünme, doğru dua etme , doğru şekilde hayal kurma denebilir , malum beynimizin çok küçük bir kısmını kullanabiliyoruz, bilinçaltına hakim olabilirsen hayatta istediğimiz pek çok şeye sahip olabiliriz
Siz deneyip olumlu sonuclar aldınız mı, nasıl başarabiliriz bunu, önereceğiniz bir kitap, video var mı kaynak olarak ☺️

Selam kızlar. Şu çekim yasası denen zımbırtıyı denedim birkaç gündür sonuç beklediğim bir durum için ama işe yaramadı😂 Aranızda bunu uygulayan ve işe yaradığını gören oldu mı ?
İşe yarar ancak blöf kabul etmez. Mesela birşeyin olmasını, istiyorsanız olmama ihtimaline karşı asla endişe duymamalısınız ve olmama ihtimaline de yürrkten razı olmalısınız. O zaman işe yarıyor.

Kesinlikle işe yarıyor ,lakin buna tam anlamıyla inanman gerekiyor yani şunu istiyorum sukadar günde olsun hadi bide çekim yasasını deneyeyim değil,çekim yasasını öğrenip hayatına entegre etmen gerekiyor

Siz deneyip olumlu sonuclar aldınız mı, nasıl başarabiliriz bunu, önereceğiniz bir kitap, video var mı kaynak olarak ☺️

Yukarıda da yazmıştım, Joseph Murphy bilincaltinin gücü, bu kitapla başlayın, googleda arastirirsaniz pek çok güzel spirituel sayfa var tavsiyelerde bulunan , okuma listenizi genisletin

Bana mantikli geldi ve inandim. Mistik yol dinlemeye basladim bir kac ay once. Telkinlerden biri “cok saglikliyim, saglik bana gelir.” Basladiktan 2 hafta sonra daha once hic olmayan akut bir saglik sikintisi gelisti, yuruyemez oldum, tedaviye gittim haftanin her gunu :)
Allah iyiliğini versin acayip güldüm yaa sesli kahkaha attim

X