Çekim yasası işe yarıyor mu

Olmama ihtimaline razı olursak, olmaması konusunda endişe sinyalleri vermez miyiz 🙄
Endişe iolmamalı her duruma razı olmaktan söz ediyorum. Ancak en önemli formülü vereyim size, çekim yasası ne istersen onu çekersin değil, neysen onu çekersin mantığıyla çalışır. Mesela mutlu bir ilişkiniz, olsun istiyosunuz diyelim. Önce "o" olacaksınız. Yani istediğiniz gibi bir ilişkiye sahip olsaydınız siz nasıl, olurdunız? Bunu cevabını, verip önce o olacaksınız. Mesela mutlu bir iliikiniz olsa her sabah mutlu uyanırdınız, şükrederdiniz, kendinize özen gösterirdiniz, yürüyüşünüz bile farklı olurdu belki. Vs vs. Nasıl olurdunz? Önce o olacaksınız gerisi gelir alahın, izniyle

Aslinda hepsi enerji ve hepsi birbiri ile baglantili olan konular ama cogu kisi ya dua der ya enerji der sadece. Siz bilmediginiz icin gereksiz goruyorsunuz.
Dua ve enerjinin aynı manayı taşıdığını yada aynı amacı taşıdığını düşünmüyorum. Evet gereksiz gördüm.

Eşim 1.98 boyunda, iri yapılı, yeşil gözlü kumral ve gözlüklü 😄 gözlüklü olmasını da yazmışım deftere
Gözlük çekici geliyor ezelden beri neden bilmem
Hepsini yazdiniz oldu mu yani? Ben tum deftere 21 gun boyunca sadece KOCA yazsam olur mu acaba? Ozelliksiz. Bence hepimiz bu taktikleri 21 gun diye bi baslik acip oraya yazmaliyiz.

Hepsini yazdiniz oldu mu yani? Ben tum deftere 21 gun boyunca sadece KOCA yazsam olur mu acaba? Ozelliksiz. Bence hepimiz bu taktikleri 21 gun diye bi baslik acip oraya yazmaliyiz.
Ben illa olsun diye yazmadım üzerine de düşmedim zaten üniversite yıllarında öyle muhabbeti dönüyordu kızlar arasında ben de merak saldım ve yazıp bırakmışım öyle işte sonradan defter elime geçince görüp şaşırdım. Yönteme yüzde yüz inanıyor değilim hatta tesadüf mü acaba da dedim mesajın sonunda da... Denemesi bedava sonuçta kağıda bir şeyler yazmak en fazla biraz vaktinizi alır.
Sevgiler 💙

Dua ve enerjinin aynı manayı taşıdığını yada aynı amacı taşıdığını düşünmüyorum. Evet gereksiz gördüm.
Ne mutlu ki bana bu okuduğum kitapları 17 18 doneminde okudum ki hayatın bir sırrı olduğunu kesfedebildim ve hayatimi da ona göre sekillendirdim, hala da şekillendiriyorum.

Sadece inşallah maşallah modunda hayatını geçirenlerin sayfalarca yorumlarını görüyoruz. Neden öyle yaptın neden buna rağmen devam ettine cevap yok, kendi hayatlarını robot gibi geçiriyorlar.

O nedenle bu kesin hayatı anlamak için gerekli de asıl diğer şeylerin gerekliliği kisiseldir ve kişiye göre değişir.

O nedenle gereksiz gördüğünüz şey hakkında aslında hayatı nasıl da kaçırdığınızı idrak edebilseydiniz aklınız hayaliniz sasirdi.

Bu arada, diger onerilere katiliyorum. Evet Bilinçaltınin gücü kitabı da yine bu kitaplar arasında okunmalı. Hepsini birlikte harmanlayinca ve kişi kendi cümlelerini fark edince kendi düşünce ve inanç sekli oturuyor.

Benim anladığım istediğin şeyi gözünde canlandırma, ona sahipmişsin gibi yapma ve öyleymiş gibi mutlu olmak bu durumdan resmî varsa resmini asma gibi tekrar okurum ama şuan istediğim şeyin aciliyeti var 10 güne çözmem lazım 😂 ne yapabilirim

3/33 ve 5/55 diye bir teknik var. Madem durum acil bir arastirip deneyin derim.

%20 tekniğini bilen var mı
Ben bunu duyunca çok şaşırmıştım ve evet bu bilimsel olarak gerçek
Dolabımızdaki kıyafetlerin çoğunlukla %20 kulanıyorsunuz
Tv kanallarından %20 sini izliyorsunuz
Evnizin %20 çok daha fazla kullanıyorsunuz
Hayatınızdaki insanların %20 ile daha çok görüşüyorsunuz
Buda demektir %80 i çöpe at🤣🤣🤣🤣

Ne mutlu ki bana bu okuduğum kitapları 17 18 doneminde okudum ki hayatın bir sırrı olduğunu kesfedebildim ve hayatimi da ona göre sekillendirdim, hala da şekillendiriyorum.
Sadece inşallah maşallah modunda hayatını geçirenlerin sayfalarca yorumlarını görüyoruz. Neden öyle yaptın neden buna rağmen devam ettine cevap yok, kendi hayatlarını robot gibi geçiriyorlar.
O nedenle bu kesin hayatı anlamak için gerekli de asıl diğer şeylerin gerekliliği kisiseldir ve kişiye göre değişir.
O nedenle gereksiz gördüğünüz şey hakkında aslında

O nedenle gereksiz gördüğünüz şey hakkında aslında hayatı nasıl da kaçırdığınızı idrak edebilseydiniz aklınız hayaliniz sasirdi.

Bu arada, diger onerilere katiliyorum. Evet Bilinçaltınin gücü kitabı da yine bu kitaplar arasında okunmalı. Hepsini birlikte harmanlayinca ve kişi kendi cümlelerini fark edince kendi düşünce ve inanç sekli oturuyor.
Doğrudur. Kaçırdıklarıma üzülmüyorum.tesekkurler yinede

Bir de sayı sekansları muhabbeti var. Kesin onu da deneyimleyen üyeler vardır😂 çevremde olumlamalar, sayılar, doğum haritası mı ne onlar gırla gidiyor. İlgilenmiyorum ve mantığıma uymuyor ama arkadaşların ilgisi de beni bir o kadar şaşırtıyor

%20 tekniğini bilen var mı
Ben bunu duyunca çok şaşırmıştım ve evet bu bilimsel olarak gerçek
Dolabımızdaki kıyafetlerin çoğunlukla %20 kulanıyorsunuz
Tv kanallarından %20 sini izliyorsunuz
Evnizin %20 çok daha fazla kullanıyorsunuz
Hayatınızdaki insanların %20 ile daha çok görüşüyorsunuz
Buda demektir %80 i çöpe at🤣🤣🤣🤣
Kız bu ne alaka şimdi 😂 ben 3/33 le devam edicem senin tekniğin kalsın şimdilik az önce uyguladım hoşuma gitti

Çekim yasası bence kesinlikle var ,ama çok fazla bilgi kirliligi de var doğru yontemi ben de bilmiyorum, ama şuna inanıyorum.
Hepimizin, hatta cansız nesnelerin bile bir enerjisi vardır.siz nasilsaniz hayatınıza o tarz insanları çekersiniz.hayatta yaşadığımız hicbirsey boşuna değildir, acı şeyler yasadiysak deneyimlememiz gereken bir sy var demektir.bundan birşey öğrenmemiz gerekiyor demektir.ve biz öğrenene kadar hayat aynı tarz olayları yada kişileri karsimiza çıkarır.yani aslında kendi seçimlerimizin sonucunu yaşarız.gereken dersi aldığımızda başka seyler deneyimleme zamanımız gelmiş demektir. hayatımıza giren herkesin ,yaşadığımız herşeyin bir nedeni olduğunu düşünüyorum.
Tekamül"e inaniyorum

Yıllar önce üniversitedeyken çok sarmıştım çekim yasasına, çok da inanmayarak bir gün oturup deftere ileride evlenmek istediğim kişinin özelliklerini tek tek yazmıştım hem fiziki hem karakter her detayıyla. Tamamen öylesine o zamanlar evlenme fikri de yoktu aklımda.
Evlendikten yıllar sonra defter elime geçti annemlerde duruyormuş. Yazdığım şeyi okuyunca şok oldum çünkü eşim birebir harfiyen aynısı boyuna saç göz rengine karakter özelliklerine kadar 🤣🤣🤣 tesadüf mü bilmem 🤷
Kivancin fotoğrafını mi koysam acaba ise yarar mı 🥲

Kivancin fotoğrafını mi koysam acaba ise yarar mı 🥲
Neden olmasın 😄 deneyin bence görsel daha etkili olur belki?
Açıkçası ben de deftere o özellikleri kafamdan yazmamıştım öyle o sıralar bir anime izliyordum adını hatırlamıyorum şimdi ama oradaki bir karaktere baya ölüp bitiyordum. Basketbol oynayan tam işte yazdığım fiziksel özelliklerde bir tipti ondan esinlenerek öyle özellikler yazmıştım. Anime karakteri suratlı bir kocam yok tabi şu an ama yazdığım özellikler tutuyor işte 😆😆

Neden olmasın 😄 deneyin bence görsel daha etkili olur belki?
Açıkçası ben de deftere o özellikleri kafamdan yazmamıştım öyle o sıralar bir anime izliyordum adını hatırlamıyorum şimdi ama oradaki bir karaktere baya ölüp bitiyordum. Basketbol oynayan tam işte yazdığım fiziksel özelliklerde bir tipti ondan esinlenerek öyle özellikler yazmıştım. Anime karakteri suratlı bir kocam yok tabi şu an ama yazdığım özellikler tutuyor işte 😆😆
Darısı bize o zaman ☺️☺️

X