Çekişmeli Boşanamayan Ben :(

Soruların çoğu saçmaymış bazıları şunlarmış

Yangın çıktığında ne yaparsın
Duvara baktığın zaman insanlar görüyor musun
Kendini özel hissediyor musun vs gibi gibi sorular sormuş
Kendini özel hissediyor musunuz sorusu narsist olup olmamadigini anlamak için olabilir.Ofke kontrolü var mı diye sorgulayici sorular da sorarlar diye tahmin ediyorum, teşekkürler:)

Kendini özel hissediyor musunuz sorusu narsist olup olmamadigini anlamak için olabilir.Ofke kontrolü var mı diye sorgulayici sorular da sorarlar diye tahmin ediyorum, teşekkürler:)

Muhtemelen öyledir ama benim eski ex kişisi gitmeli bu teste kendisi narsist bir kişiliğe sahip benim gözümde bütün etmenler uyuyor ona çünkü :KK70:

Muhtemelen öyledir ama benim eski ex kişisi gitmeli bu teste kendisi narsist bir kişiliğe sahip benim gözümde bütün etmenler uyuyor ona çünkü :KK70:
Benim eski eş dünyada eşi benzeri olmadığını, üstün olduğunu, onsuz dünyanın dönmeyeceğini falan düşünürdü. Narsist ötesi adam!

Aynen bizimki de öyle.Hatta bu konuda tespit yapılmasını talep etsem ukalalik olarak algılanır mi diye düşünüyorum

Benim eski eş dünyada eşi benzeri olmadığını, üstün olduğunu, onsuz dünyanın dönmeyeceğini falan düşünürdü. Narsist ötesi adam!

Aynen bizimki de öyle.Hatta bu konuda tespit yapılmasını talep etsem ukalalik olarak algılanır mi diye düşünüyorum

Ay benim ki de öyle maleseff sanırsınız dünya etrafında dönüyor o kadar şey yapmış hala burnundan kıl aldırmıyor

Bilmiyorum ki, hakim bir şey demedi. Sadece çok sinirlendi. Bakalım ne çıkacak davanın sonucundan
Ankakusum hersey cok guzel olacak Inşallah. Bayramin olacak tey tey tey. Dusmanlarimiz çatlasın ortalik yerinden hey hey hey...🤣🤣🤣

Ankakusum hersey cok guzel olacak Inşallah. Bayramin olacak tey tey tey. Dusmanlarimiz çatlasın ortalik yerinden hey hey hey...🤣🤣🤣
Ayyy niloşim sen çok yaşa be. Ama güzel de yaşa o mühim.
Ahdım var zaten bir şu pisliklerden yakamı kurtarayım, konu açacağım buraya 😂

Peki duruşmaya giderken ne giyinip gidiliyor? Bir arkadaşım mağduru göstermek için kot tişört giyin demişti ama ben de mahkemeye saygısız, özensiz gitmiş olmaz mıyım demiştim? Sizler ne giyindiniz? Hem mağduru gösterip hem de mahkemeye saygınızı nasıl gösterdiniz?

X