Mutfak Dekorasyonu Çelik Tencere Takımı: Aryıldız, Hisar, Zwilling

shewastwenty

Hoşça bak zâtına
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2019
168
211
Merhabalar. Daha önce forumda bir sorunum hakkında önerilerinizi istemiştim, destekleriniz için çok teşekkür ederim, şimdi nişanlıyım ve başka konularda da tecrübeli hanımların yardımına ihtiyacım var.
Öyle çok çeyiz yapayım, her şeyi alayım kafasında bir insan değilim ancak yemek yapmayı çok sevdiğim için kaliteli ve ömürlük bir çelik tencere takımı benim için önemli. Zaten başka bir tencere takımı almayı düşünmüyorum, sadece çelik kullanmak istiyorum. Aklımda bir türk markası olan aryıldız, alman markası zwilling ve hisar var. Hepsi de piyasanın üstünde fiyatlara sahip ancak kaliteli olsun ömürlük olsun istediğim için özellikle zwilling ve aryıldız arasında kaldım.
Aryıldız Vento Prestige Süzgeç Cam Kapaklı 8 parça olan modeli 900 tl civarlarında
Zwilling 9 parça olan model ise en uygun 1500e buldum internette.
Kullananlar varsa tecrübelerini paylaşırsa çok memnun olurum. Ya da başka marka önerileriniz var mıdır, siz neler tecrübe ettiniz çelik tencere konusunda?

Eklentiler

• Screenshot_20200916-115527_Chrome.jpg
    Screenshot_20200916-115527_Chrome.jpg
    47,1 KB · Görüntüleme: 191
  • Screenshot_20200916-122553_Trendyol.jpg
    Screenshot_20200916-122553_Trendyol.jpg
    74,8 KB · Görüntüleme: 194
Benim çelik tencere setim hisar henüz çok kullanamadim ama sorun yaşamam diye düşünüyorum . Şu an alicak olsam zwilling ya da fissler de alabilirim .Enplus a bakmanızı öneririm .Ya da İstanbul'da iseniz İstoca gidin bu iki markayı da bulabilirsiniz piyasanın bı tık altina .Aryildiz kullanan arkdaslarimin bazıları memnun bazıları değil .Önemli olan tencerenin tabanının et kalınlığı ve ısıyı nasıl dağıttığı aslında .Elinize almadan tencere sipariş etmeyin derim.

Aryildiz eski kalitesin de mi bilmem ama kaynanamdan kalan tencere takimim vardi inanilmaz guzeldi. Tasiniyoken baskasina biraktim yerine 101e gelen hascevher almistim alt tabani makinede renk degistirdi gibi oldu ama ondan da memnunum disardan kucuk gibi gorunuyo fakat ici genis. Celik tencere candir cifle cifle kullan

Benim çelik tencere setim hisar henüz çok kullanamadim ama sorun yaşamam diye düşünüyorum . Şu an alicak olsam zwilling ya da fissler de alabilirim .Enplus a bakmanızı öneririm .Ya da İstanbul'da iseniz İstoca gidin bu iki markayı da bulabilirsiniz piyasanın bı tık altina .Aryildiz kullanan arkdaslarimin bazıları memnun bazıları değil .Önemli olan tencerenin tabanının et kalınlığı ve ısıyı nasıl dağıttığı aslında .Elinize almadan tencere sipariş etmeyin derim.
Çok teşekkür ederim. Enplusa baktım şuanda ama fiyatı indirimli değil maalesef. İstanbulda değilim :KK43: Tabanının kalın olması mı iyidir sizce, aryıldız tencereler de baya ağır bir mağazada bakmıştım. Ama zwilling de aşırı kaliteli. Keşke ikisinden birini indirimde bulabilsem.

Aryildiz eski kalitesin de mi bilmem ama kaynanamdan kalan tencere takimim vardi inanilmaz guzeldi. Tasiniyoken baskasina biraktim yerine 101e gelen hascevher almistim alt tabani makinede renk degistirdi gibi oldu ama ondan da memnunum disardan kucuk gibi gorunuyo fakat ici genis. Celik tencere candir cifle cifle kullan
Çok teşekkur ederim, evet aryıldız da yılların markası diyorlar. Duduklu tenceresinden memnum olmayan duydum ama çeliğini herkes çok seviyor galiba.

Çok teşekkür ederim. Enplusa baktım şuanda ama fiyatı indirimli değil maalesef. İstanbulda değilim :KK43: Tabanının kalın olması mı iyidir sizce, aryıldız tencereler de baya ağır bir mağazada bakmıştım. Ama zwilling de aşırı kaliteli. Keşke ikisinden birini indirimde bulabilsem.
Zwillingi indirimde bulursaniz kaçırmayin:)kolay gelsin

Ben de sizin gibi çeyiz hazırlığındayım yeni yeni alıyorum bir şeyler. Aryıldız prestige 8 parça çelik tencere setinden aldım dün kargom geldi. Kapakları süzgeçli, yanında silikon saplar da göndermişler. Çok araştırıp aldım beğendim de kaliteli görünüyorlar

Ben de sizin gibi çeyiz hazırlığındayım yeni yeni alıyorum bir şeyler. Aryıldız prestige 8 parça çelik tencere setinden aldım dün kargom geldi. Kapakları süzgeçli, yanında silikon saplar da göndermişler. Çok araştırıp aldım beğendim de kaliteli görünüyorlar
Sizinki Lilyum Prestige Plus sanırım. Onu da çok beğendim, hayırlı olsun. ☺️ Siz kaça almıştınız?

855 TL ye yakaladım gitti gidiyor dan aldım ☺️ teşşekür ederim güzel günlerde kullanalım inşallah 🌸

X