Çene Estetiği Çene büyütme ameliyatı hakkında

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
canim ne bilmek istiyorsun ?
Ben protez taktirmadim kendi kemigimi kirip öne cektirdim cok daha dogal ve orjinal oluyor, Protez kayma yapa biliyor vs, burdaki dr. zaaten pek uygulamiyor.
Ben bu duurmda memnunum.
Benim dis yapimdada sorun vardi o yüzden uzun sürecden gecdim 3-4 sene kadar dis telli ve 3 Ameliyat, ama harika oldu.
istegen herkese tavsiye ederim, aslinda sirf cene ameliyati ufak ve agrisi pek olmayan bir ameliyat.
Bir daha yaparmiyim evet hic düsünmeden...

Evet düşünüyorum ama internette çene estetiği yapan doktorlarla ilgili pek bilgi yok maalesef. Henüz araştırma aşamasındayım.

kardelensss; özel mesaj hakkım yok buradan cevap veriyorum sana
öncelikle teşekkür ederim 2,5 ay olacak yakında ilk hafta acayip şişti tabi büyük bi pişmanlık ama yavaş yavaş geçmeye başladı şişlik şimdi daha iyi ama bazen hala büyük geliyor bana geniş duruyor gibi çenem doktorum çok güzel oldu diyor ama ben hala alışamadım.yan profilden çok güzel ama önden geniş gibi işte.uyuşukluk vardı konuşmam garip geliyordu bana ama grçti onlarda şimdilik memnun gibiyim.

kardelensss; özel mesaj hakkım yok buradan cevap veriyorum sana
öncelikle teşekkür ederim 2,5 ay olacak yakında ilk hafta acayip şişti tabi büyük bi pişmanlık ama yavaş yavaş geçmeye başladı şişlik şimdi daha iyi ama bazen hala büyük geliyor bana geniş duruyor gibi çenem doktorum çok güzel oldu diyor ama ben hala alışamadım.yan profilden çok güzel ama önden geniş gibi işte.uyuşukluk vardı konuşmam garip geliyordu bana ama grçti onlarda şimdilik memnun gibiyim.

hım hım canımcım görüntü gayetttttt güzel bence sağlık açısından rahatsız etmiyorsa yani uyuşukluk filan yoksa yada enf.gibi bence çıkarma çünki fotolarından gördüm cidden çok güzel yakışmış

bende çenemi büyültmek istiyorum ama iki çeşit protez varmış. çene ucu ve yan çene. çene ucu protezi hakkında çeşitli bilgilere ulaştım ama yan çene protezi nasıl oluyor pek bi bilgi yok.

X