Çene Estetiği Cene büyütme Resimleri.......(yeni)

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
Bilgilendirmeler için çok teşekkür ederim biraz içim rahatladı.. Forumdan çene ameliyatıyla ilgili çok kötü yorumlar okudum hiç çene işine girmeyin vs deniyor ama arkadaşlar doktorlarını yazmamış çok tedirginim yorumlardan dolayı :18: Emre Bey'e bu ameliyatı bizzat kendisi olmuş arkadaşlardan henüz yanıtta gelmedi zamanımda daralıyor .
Yorumların için tekrar teşekkür ederim:KK23:
Siz oldunuz mu?

Merhaba Arkadaşlar
20 Kasım yani yarın Op. Dr Emre İlhan'a burun estetiği ameliyato olacağım doktorum cenem yuzume göre biraz geride durdugu için çeneyede mudahalede bulunup biraz öne alınması gereketiğini söylüyor
aynı anda her iki ameliyatı olan arkadaşlarımdan yorum bekleyorum çok kararsızım ve çok korkuyorum
iyileşme süresi uzun sürüyor mu ? Ağrı sızı ve cenede kayma vb problemler yaşayanlarınız var mı nolur bana yardımcı olun
Çalışan bir bayan olduğum içinde işe dönüş süreminde mümkün olduğunca kısa olması gerekiyor :18::18::18:

Merhaba, çene de oldunuz mu? Ne kadar zamanda iyileşti? Bana da doktor bey çeneye dolgu önerdi, ama iyileşme süreciyle ilgili bilgi almayı atladım ben. Burun ameliyatı olan hastalar 10 günde işlerinin başına dönüyorlar gördüğüm kadarıyla. Burun + çeneye dolguda durum nasıl acaba?

X