Çene Estetiği Çene estetik ameliyatı

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

alpalp

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2017
5
2
56
merhaba birbuçuk ay önce çene büyütme ameliyatı oldum doktorumdan çok memnun kaldım fakat çok çor bir süreç geçirdim dikişlerim tam birayda attı hala daha düzgün konuşup gülemiyorum nezaman geçicek bu sıkıntılar proteze alışmaya çalışıyorum ricaetsem daha önce yaşayan arkadaşlar varsa bilgi verebilirlermi

merhaba birbuçuk ay önce çene büyütme ameliyatı oldum doktorumdan çok memnun kaldım fakat çok çor bir süreç geçirdim dikişlerim tam birayda attı hala daha düzgün konuşup gülemiyorum nezaman geçicek bu sıkıntılar proteze alışmaya çalışıyorum ricaetsem daha önce yaşayan arkadaşlar varsa bilgi verebilirlermi

gecmis olsun. uzun sürmüs gercekten cünkü iyilesme sürecinin kisa oldugunu okudum cogu yerde. bende protez taktirmak istiyorum. peki görüntüsünden memnunmusunuz? ve doktorunuz kimdi

Merhaba dr Övünç Akdemir doktorum görüntümdende memnunum isterseniz resim gönderebilirim ama hala şişginliğim var

Merhaba ağız içinden konuldu orta boy protez koydu doktorum...

Eklentiler

• IMG_9925.JPG
    IMG_9925.JPG
    43,1 KB · Görüntüleme: 348
  • FAADE1C6-A96D-4AFE-BA5E-86A30B8648F6.jpg
    FAADE1C6-A96D-4AFE-BA5E-86A30B8648F6.jpg
    34,9 KB · Görüntüleme: 574
  • AE670007-DD83-4AA6-BBF9-84BAA959B5A1.jpg
    AE670007-DD83-4AA6-BBF9-84BAA959B5A1.jpg
    43,5 KB · Görüntüleme: 482
  • IMG_1253.JPG
    IMG_1253.JPG
    40,3 KB · Görüntüleme: 375
son halınız gayet güzel görünüyor açıkcası konuşmanız şuan için nasıl yada eskisinden farklı bir his durumu var mı

merhaba , geçmiş olsun umarım beklediğinizden daha güzel olur.
bende 3 ay önce çene ve burun estetiği oldum. medpor silikon protez ağız içinden koyuldu 1hafta sonra dikişlerim attı(patladı) tekrar lokal dikildi aynı yer. yeme içmede ,konuşmada çok zorluk çektim halada tam anlamıyla düzelmedi.benim dikişlerim 40-45 günün sonunda düştü. şuan görüntü olarak çenem güzel yalnız ağzım kapanmıyor ,açık kalıyor. hala uyuşukluk var ve alt dudağım üst dudağımdan geride duruyor yani içeri doğru duruyor düzelmesi 6 ay sürer dedi. beklemedeyim .

merhaba , geçmiş olsun umarım beklediğinizden daha güzel olur.
bende 3 ay önce çene ve burun estetiği oldum. medpor silikon protez ağız içinden koyuldu 1hafta sonra dikişlerim attı(patladı) tekrar lokal dikildi aynı yer. yeme içmede ,konuşmada çok zorluk çektim halada tam anlamıyla düzelmedi.benim dikişlerim 40-45 günün sonunda düştü. şuan görüntü olarak çenem güzel yalnız ağzım kapanmıyor ,açık kalıyor. hala uyuşukluk var ve alt dudağım üst dudağımdan geride duruyor yani içeri doğru duruyor düzelmesi 6 ay sürer dedi. beklemedeyim .
Canım sanada çok geçmiş olsun umarım artık bir an önce istediğin sonucu alırsın ,kullanılan protezin boyutu neydi acaba

X