Çene Estetiği Çene törpüleme

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

YesimBoz1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2016
27
2
Arkadaslar moral 0 , cene ucumda bır asımetrı vardı ve bunu torpuletmek ıstedım , daha oval olsun istedim ameliyat gecirdim ve torpulendı ama dr bana alt dudagımın hafıf yukarıya cıkacagnı soylemıstı öylede oldu cıkmasının sebebıde torpu yapıldıktan sonra ordan kemık dokusu gıdıyor ve yumusak doku, ya gıdık olucak yada yukarı dogru cekılcekkı sarkma olmasın diye , neyse oda tamam ,ama sımdı dudagım bayag yukarı cıktı gulerken ust ıkı dısım zor gozukuyor alt dudagım tamamen alt dıslerımı kapatıyor goruntu gitti bir hafta oldu daha inermi inmezmi bilmiyorum da bu sekılde yasamak zorunda olmak istemıyorumm, yokmu bi fıkrı olan

Ben olayi tam canlandiramadim.
Gulerken agzinin cokmu yukariya gidiyor?
Dogrumu anladim?

Yüzdeki altın oranı bozunca diğer yerlerde başka sprunlar çıkıyor genelde göze garip geliyo. Öyle kalsa bile zamanla benimsersiniz umarım

çene ameliyatı büyük cesaret ben burun ameliyatı oldum ama dişlerim yamuk oldugu halde cesaret edemedim. ben burun ameliyatı oldugumda şişti yüzüm komple şişler inip ödem azalınca normale dönüyorsunuz. biraz bekle 1 hafta çok erken karar vermek için. şişlikler insin ödem atılsın o zaman duruma bakarsın

Üst dudağım yukarı cıktı , eger assagıya doğru cekseydı doktor torpuden sonra gıdık olucaktı , boyle anlatımca oldukca karmasık oluyor tabi .gülüşüm cok kotu oldu alt dişlerimin cok ustunde alt dudagım gülümsedigim zaman ust dıslerım gözüküyor zar zor, eğer şişlikler dudağımı yukarı itiyorsa ama hıc sanmıyorum öyle işte :KK43:

Arkadaslar benim yasadigim tum sorunlar ortadan kalkti , suanda gayet duzgun istedigim gibi bir cenem var israrla fiyat ve dr adi soran arkadaslar olmus bir kez daha yaziyorum Ali mezdegi ne yaptrdim 9000 tl odedim, kendisi bana yasicagim tum olumsuzluklarida anlatmisti birebir yasadim ama duzeldignide yasadim , korkulcak bir durum yok anlicaginiz .

Arkadaslar benim yasadigim tum sorunlar ortadan kalkti , suanda gayet duzgun istedigim gibi bir cenem var israrla fiyat ve dr adi soran arkadaslar olmus bir kez daha yaziyorum Ali mezdegi ne yaptrdim 9000 tl odedim, kendisi bana yasicagim tum olumsuzluklarida anlatmisti birebir yasadim ama duzeldignide yasadim , korkulcak bir durum yok anlicaginiz .
merhaba, öncesi sonrası fotoğraf paylaşmanız mümkün mü?

Suan acayip korktum ya. Burun estetiği ve cene torpuleme yaptiracaktim. Gülüşüm falan bozulacaksa hic gerek yok sanırım

Arkadaslar merhaba
Ben de ayın ikisi de hem burun hem de çene törpületme ameliyati oldum. Ama şişliklerim hala inmedi çenem şiş ve his kaybı var. Moralim çok bozuk. Çene sinirleri zedelenmis sinirlerim farkli yerdeymis. Doktor geçecek dedi ama çok bunaldım. Bir de bu şişlik ne zaman inecek?
Fikri olan lütfen paylaşsın derdimi kimseye de diyemiyorum çok bunaldım

Arkadaslar merhaba
Ben de ayın ikisi de hem burun hem de çene törpületme ameliyati oldum. Ama şişliklerim hala inmedi çenem şiş ve his kaybı var. Moralim çok bozuk. Çene sinirleri zedelenmis sinirlerim farkli yerdeymis. Doktor geçecek dedi ama çok bunaldım. Bir de bu şişlik ne zaman inecek?
Fikri olan lütfen paylaşsın derdimi kimseye de diyemiyorum çok bunaldım
Çene ucunu mu torpulettiniz acaba ?

X