Çene Estetiği Çene törpüleme

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
mrb arkadaşlar ben Ali Mezdeği' ye çene ucu törpüleme ameliyatı oldum cok pişman oldum tavsiye etmiyorum kesinlikle uzunlugunda zerre değişiklik olmuyo , paranıza emeğiinize yazık oluyo ve en önemlisi de umudunuzu yitiriyorsunuz psikolojimi alt üst etti diyebilirim olmayın derim ben yaşamış biri olarak veya cok iyi bir doktor bulup öyle olun

mrb arkadaşlar ben Ali Mezdeği' ye çene ucu törpüleme ameliyatı oldum cok pişman oldum tavsiye etmiyorum kesinlikle uzunlugunda zerre değişiklik olmuyo , paranıza emeğiinize yazık oluyo ve en önemlisi de umudunuzu yitiriyorsunuz psikolojimi alt üst etti diyebilirim olmayın derim ben yaşamış biri olarak veya cok iyi bir doktor bulup öyle olun
Mrb bnde çene törpületmek istiyorum, ama bu ameliyatı nerdeyse yapan yok yaptıranda yok. Sizin çeneniz kaç mm törpülendi

Malesef oyle bu ameliyatı yapabilen doktor bulmak cok zor gercekten bu yüzden iyice arastirmistim guya ama bilgi yetersizliginden ve gerçekçi yorumlar yapilmamasindan ve cok istedigimden yani cenemin uzunlugundan epeyce rahatsiz olduğumdan giristim bu işe. pişman da oldum :KK43: dediklerine göre 5 mm civari torpulemisler ama 1 mm dahi fark yok

Malesef oyle bu ameliyatı yapabilen doktor bulmak cok zor gercekten bu yüzden iyice arastirmistim guya ama bilgi yetersizliginden ve gerçekçi yorumlar yapilmamasindan ve cok istedigimden yani cenemin uzunlugundan epeyce rahatsiz olduğumdan giristim bu işe. pişman da oldum :KK43: dediklerine göre 5 mm civari torpulemisler ama 1 mm dahi fark yok
Tüh geçmiş olsun boşuna ameliyat olmuş gibi birşey olmuş, bende çok araştırdım araştırırken nedense hep ali mezdeği çıkıyor, kendisiyle bizzat görüşmedim ama içimdeki ses başarılı olmadığını söylüyor :işsiz: Peki ağız içinden mi yoksa çene altından mı yapıldı ameliyatınız? Ayrıca ali mezdeği çokta ucuz değil fiyatları uçuk:rolleyes:

İçinizdeki sesi dinleyin kesinlikle.Dediginiz gibi görüntü olarak boşuna olmasinin yaninda maddi manevi bi sürü eksisi oldu ve etkiledi baya beni psikolojik olarak özellikle bu arada işlemi agiz icinden yapti

İçinizdeki sesi dinleyin kesinlikle.Dediginiz gibi görüntü olarak boşuna olmasinin yaninda maddi manevi bi sürü eksisi oldu ve etkiledi baya beni psikolojik olarak özellikle bu arada işlemi agiz icinden yapti
Ameliyat sonrası yüz şişliğiniz oldu mu peki? yani bikaç yer daha var aklımda ama ya vazgeçeceğim ya da bir anlık kararla ameliyat olabilirim bilmiyorum. Aslında çok rahatsız edici değil çenem ama takmışım kafaya bir kere:KK12:

bir ay sürdü şişliği nerdeyse ama onemli olan o degil inanın onca paraniza emeginize ve umutla bekleyisinize yazik oluyo burda yazmamın sebebi de ben yorumlardan etkilendim boyle bi hata yaptim siz yapmayin benim gibi pisman olmayin

bir ay sürdü şişliği nerdeyse ama onemli olan o degil inanın onca paraniza emeginize ve umutla bekleyisinize yazik oluyo burda yazmamın sebebi de ben yorumlardan etkilendim boyle bi hata yaptim siz yapmayin benim gibi pisman olmayin
Anladım haklısınız cidden. Halimize şükretmek gerekir istedikçe daha fazlasını istiyoruz:110:

Bu arada insan çenesine takınca hep inc elemeye başlıyor diğer yüzleri. Ve na kadar çenesi büyük geniş uzun kadın farkettim anlatamam. Bu bahsettiklerim çoğu oyuncu tv dizilerinde.Baktım hiç dert etmiyorlar gibi bende kendimle barışmaya başladım. Yüzün genelinde bir orantı oyunca çokta göze batmıyor aslında.

Yurt dışında nerdeyse herkes yapiyomus çene torpusunu bizim burdaki doktorlarda iş yok sadece para almasını biliyorlar kendilerini gelistirmiyorlar malesef isterdim küçük bi operasyonla daha güzel görünmeyi ama olmadi yani Ali mezdegi yapamadı. hakkımı da helal etmiyorum

Yurt dışında nerdeyse herkes yapiyomus çene torpusunu bizim burdaki doktorlarda iş yok sadece para almasını biliyorlar kendilerini gelistirmiyorlar malesef isterdim küçük bi operasyonla daha güzel görünmeyi ama olmadi yani Ali mezdegi yapamadı. hakkımı da helal etmiyorum
Evet Türkiye bu konuda biraz geri kalmış. İmkanım olsa Kore'ye giderdim.

Evet koreydi valla hep beraber gidebillsek keşkeŞaka bir yana Türkiye'de bilmediğiniz bir doktor, gidip yaptiran olumlu sonuç alan arkadaş yok mu

X