Çene Estetiği Cene ucu protezi hakkında yardım lutfen

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

aleyna9393

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2013
22
3
Arkadaşlar cene ucu protezi yaptırdım ameliyat sonrası zorlu değil ama kimse surec hakkında bilgi vermemiş.Şuan cenem eski haline göre epey uzun ve sivri gözukuyor.7.gunum suan şişliklerden mi yoksa artık böyle mi kalacak

sevgili mels123, ben de bu ameliyatı olmak istiyorum. birkaç doktor gezdim ve farklı protez tipleri söylediler. Sen sadece çene ucuna mı taktırdın yoksa çenenin yanlarını da kaplayan geniş V şeklinde olandan mı? Bir de nerede ve ne kadara olduğunu azarsan çok sevinirim.

sevgili mels123, ben de bu ameliyatı olmak istiyorum. birkaç doktor gezdim ve farklı protez tipleri söylediler. Sen sadece çene ucuna mı taktırdın yoksa çenenin yanlarını da kaplayan geniş V şeklinde olandan mı? Bir de nerede ve ne kadara olduğunu azarsan çok sevinirim.

Cene ucuna taktırdım çok minik.emre ilhana yaptırdım burunla birlikte fiyat degişiyor

Ben de aynı burunla birlikte cene ucu yaptirmak istiyorum emre beye. Nekadara yapıyor acaba? Bir de ağrı sızı konuşmada zorluk oluyor mu cenede?

Arkadaşlar cene ucu protezi yaptırdım ameliyat sonrası zorlu değil ama kimse surec hakkında bilgi vermemiş.Şuan cenem eski haline göre epey uzun ve sivri gözukuyor.7.gunum suan şişliklerden mi yoksa artık böyle mi kalacak

merhaba. Protez ilk konuldugunda olması gerektiginden daha ibüyük görünür. 3 aya kadar o biraz inecektir ve inşallah istedigin kıvama gelecektir :) Ayrıca sormak istedigim birşey var hangi protezi kaça koydurdun merak ediyorum :)

Son düzenleme:

Canım şu anki durumun nedir acaba alışabildin mi yeni görüntüne

Arkadaşlar merhaba öncelikle
Ben Hüseyin Altun a burun ve çene estetiğini aynı anda olacağım kendisi çeneyi büyütme de protez kullandığını söyledi.
Hüseyin bey e çene ameliyata olan ve protez konulan var mı aranızda ? Protez olayında ne gibi sıkıntılar olabiliyor benim çenem çok fazla geride olduğu için zayıf olduğum halde gıdığımdan dolayı suratım kilolu ve burnum aşırı büyük önde duruyor.
Bu doktora ameliyat olanlar varsa ve bilgilendirilirsem çok sevinirim
Şimdiden teşekkür ederim

Merhaba, bende çene estetiği düşünüyorum. Hemde 2 hafta sonra! Ve aklıma V şeklinde bir protez daha iyi olur diye düşündüm. Çünkü sonradan takılmış durabilir benim yüz yapımda. Siz acaba buna benzer protez mi taktirdiniz? Böyle bir protezi nerede gördünüz? Tşkler

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar yağ enjeksiyonu ve medpor protez arasında kararsız kaldım benim çenem yaklaşık 1 cm yani baya geride ve baya küçük..
Burun ameliyatı ile birlikte olmayı düşünüyorum ki ikisi bi arada çıksın..

Daha önce medpor protez taktırıp sonuçtan memnun olmayan var mı aranızda ? yada memnun olan
fikirlerinizi alırsam çok iyi olur
23 yasındayım ve bu benım ıcın cok onemli

şimdiden teşekkürler
:))

merhaba ben bısey sorucaktım benımde alt cenem gerıde ve kucuk protez taktırcem gecen gunlerde sımulasyon bakmaya gttım doktora cene boyutumu blgsayarda dudak hızama getırdı fakat yanak yapım yanı yanak goruntum degısmedı yanı sız de sululasyon yaptrdysanız sımulasyon yanak derısındekı degısımı yansıtıyormu yoksa sadece ceneyı one mı getırıyor? Yanı sımulasyonda sızınde yanak seklınız cok degsmeyp amelyattan sonra nasıl bı degsıklık oldu ?ameiyattan sonra yanak seklınız degstımı

Arkadaşlar cene ucu protezi yaptırdım ameliyat sonrası zorlu değil ama kimse surec hakkında bilgi vermemiş.Şuan cenem eski haline göre epey uzun ve sivri gözukuyor.7.gunum suan şişliklerden mi yoksa artık böyle mi kalacak[/QUmemnunmusunuz cene implantindan bende yapmayi düsünüyorum

iyi günler bende çene ucu protez istiyorum. şuanda nasılsınız.
çenede erime gibi bir şey varmı.
birde doktorunuzun ismi nedir acaba.

teşekkürler

merhaba ben de çene ucu protezi için teoman doğan'a gittim. çenem oldukça geride olmasına rağmen bence yağ dolgusu yapalım dedi. bana yağ dolgusu eriyip gidecekmiş ve pek fark yaratmayacakmış gibi geldi. ayrıca fiyatları da aşırı uçuk.
bu ameliyatla ilgili deneyimi olan var mı? lütfen yardım edin. medpor protez nasıl oluyor? resim paylaşabilir misiniz yaptıran varsa?

daha 7 gün olmuş gözünde henüz alışmadı yeni haline zamanla uzunluğu gözüne batmaz bence ama şişlilerin çoğu inmiştir

Kızlar yağ enjeksiyonu ve medpor protez arasında kararsız kaldım benim çenem yaklaşık 1 cm yani baya geride ve baya küçük..
Burun ameliyatı ile birlikte olmayı düşünüyorum ki ikisi bi arada çıksın..

Daha önce medpor protez taktırıp sonuçtan memnun olmayan var mı aranızda ? yada memnun olan
fikirlerinizi alırsam çok iyi olur
23 yasındayım ve bu benım ıcın cok onemli

şimdiden teşekkürler
:))

benim de çenem gerideydi burnumu ve çenemi birlite yaptırdım silikon takıldı 1 cm ileri geldi ve çok memnumun sonuçtan hiç bi zorluğu sıkıntısı yok ve çenen gerçekten gerideyse çeneyi olmadan burununu yaptırmamalısın

merhaba ben de çene ucu protezi için teoman doğan'a gittim. çenem oldukça geride olmasına rağmen bence yağ dolgusu yapalım dedi. bana yağ dolgusu eriyip gidecekmiş ve pek fark yaratmayacakmış gibi geldi. ayrıca fiyatları da aşırı uçuk.
bu ameliyatla ilgili deneyimi olan var mı? lütfen yardım edin. medpor protez nasıl oluyor? resim paylaşabilir misiniz yaptıran varsa?

çenen oldukça gerideyse yağ dolgusu seni tadmin edicek kıvamda ileri gelmez bence ve geçiçi birsey için değmez

çenen oldukça gerideyse yağ dolgusu seni tadmin edicek kıvamda ileri gelmez bence ve geçiçi birsey için değmez
bana göre çok geride, ama doktor illa taktı, yağ dolgusu yapalım geride değil diyor.
Bakın fotoğraf yüklüyorum, üstteki kendi halim, alttaki istediğim sonuç. Bu konuda deneyimi olan varsa lütfen bana ulaşsın. İmplant mı dolgu mu?

Eklentiler

• IMG_0795.jpg
    IMG_0795.jpg
    86,5 KB · Görüntüleme: 597
bana göre çok geride, ama doktor illa taktı, yağ dolgusu yapalım geride değil diyor.
Bakın fotoğraf yüklüyorum, üstteki kendi halim, alttaki istediğim sonuç. Bu konuda deneyimi olan varsa lütfen bana ulaşsın. İmplant mı dolgu mu?
Gayet iyi olmus bence ameliyata narkoza gerek yok durduk yere

bugun 2 yıllık dolgu yaptırdım kızlar harika oldu. 3-4 ay sonra biraz daha yaptırabilirmişim ama cok değişmek istemediğim için aşırıda bi durumum olmadıgı için ben cok memnun kaldım.

X