Çene Estetiği Cene ucu protezi hakkında yardım lutfen

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
YAPILMIŞ hali değil bu canım, istediğim görünümü yaptım photoshop programında kendim.
bu görünümü yağ dolgusuyla elde etmem mümkün mü? yoksa implant mı lazım sizce?
dediğim gibi ben dolgu yaptırdım 2yıllık. yavas yavas buyuyucek ilk etapta hemen cok buyutemiyolarmıs. hiç ameliyata girme derim. dolgu yaptır

bana göre çok geride, ama doktor illa taktı, yağ dolgusu yapalım geride değil diyor.
Bakın fotoğraf yüklüyorum, üstteki kendi halim, alttaki istediğim sonuç. Bu konuda deneyimi olan varsa lütfen bana ulaşsın. İmplant mı dolgu mu?

çok güzel olmuşşş bundan sonra sürekli yaptırmak isticeksinn :-)

bana göre çok geride, ama doktor illa taktı, yağ dolgusu yapalım geride değil diyor.
Bakın fotoğraf yüklüyorum, üstteki kendi halim, alttaki istediğim sonuç. Bu konuda deneyimi olan varsa lütfen bana ulaşsın. İmplant mı dolgu mu?

ama gerçeği photoshopta ki gibi aynı kıvamında olmuyo

Arkadaşlar cene ucu protezi yaptırdım ameliyat sonrası zorlu değil ama kimse surec hakkında bilgi vermemiş.Şuan cenem eski haline göre epey uzun ve sivri gözukuyor.7.gunum suan şişliklerden mi yoksa artık böyle mi kalacak
Kimse süreç hakkında bilgi vermiyoda sen ne hakkında bilgi veriyosun ? bi fiyat ver fiyat kaça oldun naptın.

X