Çene Estetiği Çenem çok geride çok çirkinim

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
Merhaba konuyu açan arkadaş işlem yaptırdı mı bilmiyorum tavsiye üzerine yazıyorum. Benimde çenem geride Ankara’da Volkan tayfura kulak estetiği oldum çıkan kıkırdakları çeneme koydu hiç bi işe yaramadı tamamen eridi diye bilirim. Üzerine yağ enjeksiyonu yaptırdım oda hiç bir işe yaramadı tamamen eridi diye bilirim. Bu işte en kalıcı yöntem çene protezleri. Sadece çene protezlerinde alanında uzman bi hekim bulmanızı tavsiye ederim. Çene ucuna kıkırdak yağ enjeksiyonu filan bi işe yaramıyor bilginiz olsun. Vakit kaybı para kaybı

Merhaba,cuma günü çene bölgeme dolgu yaptırdım.yaptırdığım an sağım solumdan farklı oldu.dr a söyledim geçer dedi.iki tarafta şişlikler var misket misket masaj yaparak yayacaksın dedi.daha önce de yaptırdım ama ilk defa böyle bit şey yaşadım.hem bu kadar morarmamıştı hem de dr yaparken masajı kendi yapıp yaymıştı.hiç böyle bir şey göremedim ben o toparlanmaları masaj yaparak nasıl geçireceğim lütfen tecrübesi olan yazsın

Eklentiler

• 701C1D75-590F-4510-8BE2-E31968B67818.jpeg
    701C1D75-590F-4510-8BE2-E31968B67818.jpeg
    101,1 KB · Görüntüleme: 142
  • F22982DD-B1CD-4AD8-A541-F8B713747289.jpeg
    F22982DD-B1CD-4AD8-A541-F8B713747289.jpeg
    111,4 KB · Görüntüleme: 144
  • B14469BF-40ED-4F7D-B595-2BAB29DF2640.jpeg
    B14469BF-40ED-4F7D-B595-2BAB29DF2640.jpeg
    63,3 KB · Görüntüleme: 125
Merhaba,cuma günü çene bölgeme dolgu yaptırdım.yaptırdığım an sağım solumdan farklı oldu.dr a söyledim geçer dedi.iki tarafta şişlikler var misket misket masaj yaparak yayacaksın dedi.daha önce de yaptırdım ama ilk defa böyle bit şey yaşadım.hem bu kadar morarmamıştı hem de dr yaparken masajı kendi yapıp yaymıştı.hiç böyle bir şey göremedim ben o toparlanmaları masaj yaparak nasıl geçireceğim lütfen tecrübesi olan yazsın
Simetri ve topaklanma geçmediyse üzerinden geçilmesi lazım rütuş yaptırın bence resimden mi bilmiyorum çenenizde sağ ve solda hafif cok hafif bi simetri olarak orantısızlık var Gbi yada resimde öle gözüküyor olabilir

Simetri ve topaklanma geçmediyse üzerinden geçilmesi lazım rütuş yaptırın bence resimden mi bilmiyorum çenenizde sağ ve solda hafif cok hafif bi simetri olarak orantısızlık var Gbi yada resimde öle gözüküyor olabilir
Eritme yapıldı iki kez şimdi üçüncüyü yaptıracağım.jawline diye yaptırdığım şeyi sadece çene bölgemin sağına ve soluna orantısız bir şekilde dolduran.ağzına fındık dolduran sincap gibi oldum.3 4 dk lık bir işlem degil ayrıca ama kendisi 3 4 dk da yaptı.bir ay olacak nerdeyse hala kurtulamadım.koca koca bezeler var o bölgede.yapan kişi de Mehmet topraktır.

Eritme yapıldı iki kez şimdi üçüncüyü yaptıracağım.jawline diye yaptırdığım şeyi sadece çene bölgemin sağına ve soluna orantısız bir şekilde dolduran.ağzına fındık dolduran sincap gibi oldum.3 4 dk lık bir işlem degil ayrıca ama kendisi 3 4 dk da yaptı.bir ay olacak nerdeyse hala kurtulamadım.koca koca bezeler var o bölgede.yapan kişi de Mehmet topraktır.
Ben sadece çene ucuna yaptırdınız sandım bu jawline değil. Jawline ve çene ucu icin dr.Nedim yıldızı tavsiye ederim. Aslında en güzeli medikalcilerden dolguyu kendimiz alıp uygulamayı uzman bi dr yaptırmak. Hymax 4ml dolgu 1000₺
Bunu bi klinikte yaptırsan 1ml ine 2000₺ diyorlar oda ne marka kullandıkları belli değil.

Ben sadece çene ucuna yaptırdınız sandım bu jawline değil. Jawline ve çene ucu icin dr.Nedim yıldızı tavsiye ederim. Aslında en güzeli medikalcilerden dolguyu kendimiz alıp uygulamayı uzman bi dr yaptırmak. Hymax 4ml dolgu 1000₺
Bunu bi klinikte yaptırsan 1ml ine 2000₺ diyorlar oda ne marka kullandıkları belli değil.
Bende hyamax kullanıyorum ama 4 cc 1000 TL degil?siz nerden temin ediyorsunuz?

Çene geriliği ameliyatını tıp fakültelerinde yapıyorlar fiyatıda gayet uygun bende de varmış ama haberim bile yoktu çenemin geri oluşumdan ben dişerimdeki bozukluk için ortodonti ye gittiğimde söylediler istersen çene ameliyatı yapalım dediler ama ben çenemden memnun olduğum için ameliyat istemedim sadece dişlerim için tedaviye başladım bulunduğunuz yerde fakülteye gidip bir görüşün fiyatlar uygun
Bu ameliyatı devlet hastanesinde yapıyorlar mı? Benim sorunum ise tam tersi, alt çenem fazla önde ve çıkık.

Estetik değil de neden ortodonti tedavisi görmüyorsun çenen gerideyse bunun tedavisi ortodontiyle kalıcı hale gelir.
30 yaşında ortodonti ye başladım.1 yıl lastik kullandım çene geriliğim düzelir gibi oldu. Tedavim bitti lastikler çıktı. Çenem aynı. çene geriliği yaş geçince ortodonti ile düzelmiyor. Yaptıracak arkadaşlar gençken yaptırsın. Genç yaşta başarı şansı daha yüksek😊

Geçmiş olsun.Çene geriliğiniz varmıydı??

Merhaba konuyu açan arkadaş işlem yaptırdı mı bilmiyorum tavsiye üzerine yazıyorum. Benimde çenem geride Ankara’da Volkan tayfura kulak estetiği oldum çıkan kıkırdakları çeneme koydu hiç bi işe yaramadı tamamen eridi diye bilirim. Üzerine yağ enjeksiyonu yaptırdım oda hiç bir işe yaramadı tamamen eridi diye bilirim. Bu işte en kalıcı yöntem çene protezleri. Sadece çene protezlerinde alanında uzman bi hekim bulmanızı tavsiye ederim. Çene ucuna kıkırdak yağ enjeksiyonu filan bi işe yaramıyor bilginiz olsun. Vakit kaybı para kaybı
Siz çene protezi yaptırdınız mı? İlk defa duydum. Ben 2 yıl ortodonti tedavi gördüm ama faydası olmadı. Tabi 30 yaşında başlamıştım.

30 yaşında ortodonti ye başladım.1 yıl lastik kullandım çene geriliğim düzelir gibi oldu. Tedavim bitti lastikler çıktı. Çenem aynı. çene geriliği yaş geçince ortodonti ile düzelmiyor. Yaptıracak arkadaşlar gençken yaptırsın. Genç yaşta başarı şansı daha yüksek😊
Tabii ki orası öyle zaten düzelme olmazsa ameliyat diyor hekim

Tabii ki orası öyle zaten düzelme olmazsa ameliyat diyor hekim
Tabii ki orası öyle zaten düzelme olmazsa ameliyat
Yalnız ortodonti tedavisini öneren sizdiniz. Bende mesaj üzerinden tecrübe mi paylaştım. Diş hekimleri de az da olsa düzelenler var diyor. Ortordonti çocuk yaşlarda bir çözümmüş. Onu tecrübe ettim. Hoş ben teli de çenemi düzelttirmek için takmamıştım. Diş sıkıntım vardı. Çenemi düzeltmek için 7 ay Fazla kullandım. Çok kafaya takacağım bir gerilik yok. Kimse de kafaya takmasın 👍

Yalnız ortodonti tedavisini öneren sizdiniz. Bende mesaj üzerinden tecrübe mi paylaştım. Diş hekimleri de az da olsa düzelenler var diyor. Ortordonti çocuk yaşlarda bir çözümmüş. Onu tecrübe ettim. Hoş ben teli de çenemi düzelttirmek için takmamıştım. Diş sıkıntım vardı. Çenemi düzeltmek için 7 ay Fazla kullandım. Çok kafaya takacağım bir gerilik yok. Kimse de kafaya takmasın 👍
Benim çalıştığım hekimler hep baştan konuştu ne kadar düzeltebilirsek ona bakalım ilk önce dedi benim kuzeniminde gerideydi 25 yaşından sonra 4 yıllık tedaviyle düzeldi

Merhaba , üzülme , üzülmene çok üzüldüm . Bende de yüzde on çene geriliği vardı. Diş doktorum ameliyat öncerdi daha önce büyük bi ameliyat geçirdiğim için istemedim. İmplant yaptırma dedi yaşlanınca deri incelince belli oluyor dedi. Tek çarem çene ucu dolgusuydu. Ben 5 yıldır falan yaptırıyorum. İlk yaptırdığımda 2 ml yaptırdım. Sonra 7-8 ay sonra 1 ml daha yaptırdım. Sonra bir yıl sonra. Şuan ihtiyacım yok ama kenarları falan düzelttiriyorum arada.bende çok çirkin hissederdim.aynaya bakmak istemezdim hele profilden foto asla sincap gibi hissederdim. şuan iyi ki yaptırdım diyorum. Çok değişti ve çok güzel oldu.asla çene geriliği yok gibi. Doktor Orçun yıldız.sana asla fazla istesen de parasını versen de fazlasını yapmayan biri. Bir kez gittiğimde şuan ihtiyacın yok seneye gel demişti. O derece. Fiyatı İstanbul’daki her yerden uygun. Şiddetle tavsiye ediyorum
Hangi marka dolgu yaptırıyorsunuz

X