Çene Estetiği çenemden ameliyat oldum.asimetri ve ilerdelikden dolayı

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

çene ameliyatı

• doktor tavsiyesi

OY: 6 75,0%
  • nasıl işlemler olduğu

OY: 4 50,0%

• Ankete Katılan
    8
Çenemin ileride olmasını çocukken tel tedavisi ile düzelttiğimizi düşünüyorduk.alt dişlerim gerideydi ama çenem sivriydi ve hafif ilerdeydi . Ayrıca yüzümde asimetrilik vardı.ve moralim çok bozuluyordu.çocukluğumdan beri tek isteğim bu ameliyattı. Yaş geldi çattı öncesinde tel tedavisi uygulandı boncuk tellerden taktım bi süre.hazır olduğumda ise ameliyatımı oldum.kötü düşüncem hep şu yöndeydi ya olmazsa! Ya kötü olursa! Ama şöyle bi gerçek var 21 yaşındayım ve en az40 yaşıma kadar yaşasam bile o 20 yılda ki mutsuzluğum mu? Yoksa 1 ay 2 ay çekeceğim acı mı. Kuzularr ben oldum ameliyatımı. Sıvıyla besleniyorsunuz 1 ay.2.ayda hafif yumuşak( pırasa, ıspanak, kumpir gibi) gıdalarla beslendim ve geçti bile.. çok mutluyummm. Benim doktorum Mehmet Emin MAVİLİ. Bu çene ameliyatını türkiyede ilk başlatan doktor.olmuşken bileninde olun. Ankarada hacettepede doktorluk yapıyo.ekstradan arjantin caddesinde muayenanesi var.isteyenler ve araştırmak isteyenler gözüm kapalı tavsiyemdir
Pandi rica etsem ameliyattan önceki ve sonraki redimlerini arabilirmisin özelden lütfen

Çenemin ileride olmasını çocukken tel tedavisi ile düzelttiğimizi düşünüyorduk.alt dişlerim gerideydi ama çenem sivriydi ve hafif ilerdeydi . Ayrıca yüzümde asimetrilik vardı.ve moralim çok bozuluyordu.çocukluğumdan beri tek isteğim bu ameliyattı. Yaş geldi çattı öncesinde tel tedavisi uygulandı boncuk tellerden taktım bi süre.hazır olduğumda ise ameliyatımı oldum.kötü düşüncem hep şu yöndeydi ya olmazsa! Ya kötü olursa! Ama şöyle bi gerçek var 21 yaşındayım ve en az40 yaşıma kadar yaşasam bile o 20 yılda ki mutsuzluğum mu? Yoksa 1 ay 2 ay çekeceğim acı mı. Kuzularr ben oldum ameliyatımı. Sıvıyla besleniyorsunuz 1 ay.2.ayda hafif yumuşak( pırasa, ıspanak, kumpir gibi) gıdalarla beslendim ve geçti bile.. çok mutluyummm. Benim doktorum Mehmet Emin MAVİLİ. Bu çene ameliyatını türkiyede ilk başlatan doktor.olmuşken bileninde olun. Ankarada hacettepede doktorluk yapıyo.ekstradan arjantin caddesinde muayenanesi var.isteyenler ve araştırmak isteyenler gözüm kapalı tavsiyemdir
Anlattıklarını tiptipa tıp aynisiyim bende İzmir'deİzmir'deyim acaba fiyat ne kadar

merhaba bisey sormak istiyorum.benin yüzümde asimetri var.ama ileri derecede .bunu kinse söylemedi ama ben anlayabiliyorum cünkü fazla asimetri cirkinlik getiriyor ve benim yüzüm gercekten asimetri.sağ çenem daha aşağıda ve daha farklı sizce bôyle bir doktora gitsem doğru yere gitmiş olur muyum acaba.simdiden cevabınz icin tesekkür ederim.sorum sacmaysa kusura bakmayn lütfen.:oops:

Merhaba ben de cenemdeki asimetri nedeniylegittim ama kendisinden cok da memnun kalmadim. Bir de mejmet emin maviliyi denemek istiyorum. Acaba sizin onceki halinizi gorebilmem mumkun mu?, sadece ceneniz bile olur qz cok anlarim diye dusunuyorum. Benim de sag cenemde asagi dusukluk ve bi tombulluk olustu

Son düzenleyen: Moderatör:

aaaaa benim burnumu ameliyat eden doktor! emin mavili. ben memnun kalmamıştım ama kalanlar varmış baksana.

Merhabalar bende 10 ay önce Ali Mezdeği ye çift çene ameliyatı oldum sonuç mükemmel oldu Ali bey çene ameliyatlarında çok başarılı diğer ameliyatlarınıda araştırmıştım hepsinin sonuçları mükemmel

Merhabalar bende 10 ay önce Ali Mezdeği ye çift çene ameliyatı oldum sonuç mükemmel oldu Ali bey çene ameliyatlarında çok başarılı diğer ameliyatlarınıda araştırmıştım hepsinin sonuçları mükemmel

siz niçin ameliyat oldunuz, çenenizdeki sorun neydi?

Merhabalar benim alt çenem öndeydi operasyonda üst çenem öne alındı alt çenemden kemik çıkartılarak törpüleme yapıldı

Evet hemde çok memnunum sormak istediklerin olursa elimden geldiğince yardımcı olurum

Öncesi ve sonrası foto göndereyim özelden görmen daha iyi olur

Merhabalar tabiki sormak istediklerini cevaplarım

merhaba bisey sormak istiyorum.benin yüzümde asimetri var.ama ileri derecede .bunu kinse söylemedi ama ben anlayabiliyorum cünkü fazla asimetri cirkinlik getiriyor ve benim yüzüm gercekten asimetri.sağ çenem daha aşağıda ve daha farklı sizce bôyle bir doktora gitsem doğru yere gitmiş olur muyum acaba.simdiden cevabınz icin tesekkür ederim.sorum sacmaysa kusura bakmayn lütfen.:oops:
Benımde yüzümde asımetrı vardı sag çene ucumda ben torpuleme amelıyatı oldum olumsuz dıyebılcegım bısey henur yok sadece elt cenem ve dudagım uyusuk ve konusmam bıraz tuhaf 4 gün oldu daha umarım düzelir onlarda

Bende bisey sormak istiyorum.benimde mimik çizgilerim yamuk yani hanibfigerlerinin böyle ücgen gibi acilirya benimkiler gülünce bile dümdüz aşagiya iniyor.bunun icinde bir estetik cerrahami gitmek gerekiyor acaba.birda yüz yogasinin sizce yüz asimetrisina bir faydadi olur mu

Canlandiramadim gozumde , mimik cizgisin yamuklugunun nasi gorsel olarak dondugunu biraz aciklayabikirmisin

Yani sey demek istedim burundan dudak kenarina inen cizgiler ucu burundan basyarak dudak kenarina ikiz kenarvücgenin kenarlari seklinda acilirlar ve gayet simetrik durur.oysa benimki biri düz bir cizgi halinde diğeri ise acilmis ama acilamamis gibi tam anlatabildm mi bilmiyorum

X