Cep telefonu için öneri...

nursena07

Guru
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2009
5.183
3.419
37
Hanımlar cep telefonumu değiştirmek istiyorum.Sizce hangi marka ve model iyidir,neye göre ve fiyatı ne kadar?Kullandığınız telefon markaları neler,memnun musunuz?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1856 gün geçti.

ASYA30

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2013
2.841
1.301
Hanımlar cep telefonumu değiştirmek istiyorum.Sizce hangi marka ve model iyidir,neye göre ve fiyatı ne kadar?Kullandığınız telefon markaları neler,memnun musunuz?

yaklaşık 2 sene oldu note 2 kullanıyorum inanılmaz seviyorum çokkk memnunum tavsiye ederim
şuanki fiyatlarını bilmiyorum ama yeni modelleri çıktığı için fiyatıda makul rakamlara düşmüştür

nursena07

Guru
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2009
5.183
3.419
37
yaklaşık 2 sene oldu note 2 kullanıyorum inanılmaz seviyorum çokkk memnunum tavsiye ederim
şuanki fiyatlarını bilmiyorum ama yeni modelleri çıktığı için fiyatıda makul rakamlara düşmüştür

Samsung Galaxy Note 2 fiyatı:1.359.000 yazıyor nette...araştırmak gerek..

puffy123

Fenerbahçe <3
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2010
9.907
211
sony xperia z1 kullanıyorum, daha öncede sony xperia p kullanıyordum. Sonylerden çok memmunum:KK16:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 475 gün geçti.

mltmgksl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2014
2.117
85

S4'te yazilim hatasi oldugu icin servise gonderiliyor cevremdeki herkes gonderdi.
S3 cook cook iyi ve fiyatida bayagi dustu.
Ama guzel bisey almak istersen note veya s5 al :))

Ben s3 kullaniyorum hizi vs gayet iyi memnunum.

Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene...

Son düzenleme:

Depresifshine

Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2013
866
91
31
İphone alda ne alırsan al:KK1: 4s yada iphone 5 alabilirsin. 1.800 falan fiyatları net hatrlamıyorum ama iphone kullandıktan sonra başka telefon kullanamazsın. Samsungun kocaman olanları var (modelini bile bilmem görümcemde var hiç kullanamadım) onlardan hiç alma bence. Ne cebe sığar ne avcuma sığıyo. Sokakta o telefonlarla konuşanları görüyorum sanki ipad dayamışlar kulaklarına ipadle konuşuyolar gibi. İphone candır gerisi patlıcan :KK52:

EIN

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2011
1.121
56
Samsun galaxsi 3

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

nursena07

Guru
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2009
5.183
3.419
37
İphone alda ne alırsan al:KK1: 4s yada iphone 5 alabilirsin. 1.800 falan fiyatları net hatrlamıyorum ama iphone kullandıktan sonra başka telefon kullanamazsın. Samsungun kocaman olanları var (modelini bile bilmem görümcemde var hiç kullanamadım) onlardan hiç alma bence. Ne cebe sığar ne avcuma sığıyo. Sokakta o telefonlarla konuşanları görüyorum sanki ipad dayamışlar kulaklarına ipadle konuşuyolar gibi. İphone candır gerisi patlıcan :KK52:
evet yazdıklarınızı,başka kişilerden de duydum..İphone en iyisi o zaman,ama fiyat olarak da iyidir..

VAZGECILMEZIM

DÜDÜKSÜZ TENCERE
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2007
4.239
611
Note 2 kullanıyorum memnunum ama Note 3ün ekran görüntüsü ve fotoğraf çekimi süper. . bence note 3 al :KK14:

zeyy88

Popüler Üye
Pro Üye
23 Ocak 2014
7.306
4.333

"xperia z" kullanıyorum çok memnunum..
özellikle benim gibi sakarsan telefonunu sürekli düşürüyosan veya elin ıslakken hiç korkmadan telefonu kulağına dayayıp konuşmak istiyosan 10 numara telefon..ekranı da gayet geniş, hızlı...foto kaliteside iyi...
ama samsung kadar kibar bir telefon değil...