Cep telefonu için öneri...

nursena07

Guru
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2009
5.118
3.419
40
Hanımlar cep telefonumu değiştirmek istiyorum.Sizce hangi marka ve model iyidir,neye göre ve fiyatı ne kadar?Kullandığınız telefon markaları neler,memnun musunuz?

Hanımlar cep telefonumu değiştirmek istiyorum.Sizce hangi marka ve model iyidir,neye göre ve fiyatı ne kadar?Kullandığınız telefon markaları neler,memnun musunuz?

yaklaşık 2 sene oldu note 2 kullanıyorum inanılmaz seviyorum çokkk memnunum tavsiye ederim
şuanki fiyatlarını bilmiyorum ama yeni modelleri çıktığı için fiyatıda makul rakamlara düşmüştür

yaklaşık 2 sene oldu note 2 kullanıyorum inanılmaz seviyorum çokkk memnunum tavsiye ederim
şuanki fiyatlarını bilmiyorum ama yeni modelleri çıktığı için fiyatıda makul rakamlara düşmüştür

Samsung Galaxy Note 2 fiyatı:1.359.000 yazıyor nette...araştırmak gerek..

S4'te yazilim hatasi oldugu icin servise gonderiliyor cevremdeki herkes gonderdi.
S3 cook cook iyi ve fiyatida bayagi dustu.
Ama guzel bisey almak istersen note veya s5 al :))

Ben s3 kullaniyorum hizi vs gayet iyi memnunum.

Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene...

Son düzenleme:
İphone alda ne alırsan al:KK1: 4s yada iphone 5 alabilirsin. 1.800 falan fiyatları net hatrlamıyorum ama iphone kullandıktan sonra başka telefon kullanamazsın. Samsungun kocaman olanları var (modelini bile bilmem görümcemde var hiç kullanamadım) onlardan hiç alma bence. Ne cebe sığar ne avcuma sığıyo. Sokakta o telefonlarla konuşanları görüyorum sanki ipad dayamışlar kulaklarına ipadle konuşuyolar gibi. İphone candır gerisi patlıcan :KK52:

Samsun galaxsi 3

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İphone alda ne alırsan al:KK1: 4s yada iphone 5 alabilirsin. 1.800 falan fiyatları net hatrlamıyorum ama iphone kullandıktan sonra başka telefon kullanamazsın. Samsungun kocaman olanları var (modelini bile bilmem görümcemde var hiç kullanamadım) onlardan hiç alma bence. Ne cebe sığar ne avcuma sığıyo. Sokakta o telefonlarla konuşanları görüyorum sanki ipad dayamışlar kulaklarına ipadle konuşuyolar gibi. İphone candır gerisi patlıcan :KK52:
evet yazdıklarınızı,başka kişilerden de duydum..İphone en iyisi o zaman,ama fiyat olarak da iyidir..

Note 2 kullanıyorum memnunum ama Note 3ün ekran görüntüsü ve fotoğraf çekimi süper. . bence note 3 al :KK14:

Şuan Galaxy Mini 2 kullanıyorum ama mayısta Almanya'dan S4'üm gelecek.
Samsung'tan vazgeçmem ve tavsiye ederim.

"xperia z" kullanıyorum çok memnunum..
özellikle benim gibi sakarsan telefonunu sürekli düşürüyosan veya elin ıslakken hiç korkmadan telefonu kulağına dayayıp konuşmak istiyosan 10 numara telefon..ekranı da gayet geniş, hızlı...foto kaliteside iyi...
ama samsung kadar kibar bir telefon değil...

Bir cep telefonu hastası olarak hemen hemen bütün telefonları kullandım. .I phone, HTC , Samsung. .suan note 3 neo kullanıyorum. .güzel telefon. .I phone un öyle aman aman bi güzelliği yok..android olsun IOS olsun bütün uygulamalar aynı. .I phone artık elma'yı marka yapmış. .I phone olsun taştan olsun misali...HTC de HTC one öneririm. .Samsung da note serisi güzel ama sanırım galaxy S5 de fena deil beğendim. .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

LG G2 kullanıyorum. Çok memnunum, özellikle şarj konusunda müthiş, yoğun kullanımda bile en az 2 gün gidiyor. Fiyat/performans konusunda en iyi telefon bence şuan. Araştırmanızı öneririm.:KK51:

iPhone 4 kullanıyorum çok memnunum eşimin işi cep telefon üzeri sen hangi modeli istediğini söyle ben sana fiyatları aktarrım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

peki İPhone 5 i diğerlerinden üstün kılan ne,ve fiyatını öğrenebilir miyim?
Uzun uzadıya anlatmam zor,internette iyice araştırın derim.
Bence piyasa da iki marka var biri İPhone diğeri samsung,alacaksanız bu markalardan birini alın derim.
Telefondan beklentiler kişiden kişiye değişir..
Ben telefonumu 2000 tl ye almıştım ama şuan fiyatlar baya inmiştir diye düşünüyorum.

iPhone 4 kullanıyorum çok memnunum eşimin işi cep telefon üzeri sen hangi modeli istediğini söyle ben sana fiyatları aktarrım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
eşinizin işi bu yöndeyse,eşinize sorar mısınız,hangi telefon iyidir,hem fiyat hem kullanılış bakımından..Hangi modeli istediğime karar veremedim..iphone ye daha meyyalim,ama samsung da aklıma yatıyor.

X