CEVABINIZA İHTİYACIM VAR HANIMLARRR🥺

dicle1

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2024
125
41
Adetimin üzerinden 1 hafta geçti hastaneye gittim ultrason da bişey gözükmüyor dedi kan verdim 868.8 çıktı sonuç için gittiğimde kanda gebelik gözüküyor dedi kese için 1 hafta sonra gel dedi hamilemiyim eşime müjdeyi versem mi kafam çok karışık

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-21-18-31-34-461_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-05-21-18-31-34-461_com.android.chrome.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 29
Evet hayırlı olsun hamılesınız
Tabiki verebılırsın
Ben 73 mü neydi soyledım 😂😂
Nasıl beklıyosunuzkı

Tabikisi söyleyin sonuçta gebesiniz değeriniz güzel 2000 binler civari kese görüyolar oda 3 4 güne gözükür

Evet hayırlı olsun hamılesınız
Tabiki verebılırsın
Ben 73 mü neydi soyledım 😂😂
Nasıl beklıyosunuzkı
Teşekkür ederim ahh bide gelin bana sorun içim içimi yiyor söylememek için sonra hayal kırıklığına ugramasin diye sayenizde rahatladım teşekkür ederim akşam söylerim inşallah 😂😂

Teşekkür ederim ahh bide gelin bana sorun içim içimi yiyor söylememek için sonra hayal kırıklığına ugramasin diye sayenizde rahatladım teşekkür ederim akşam söylerim inşallah 😂😂
Ay hala akşam diyorsun
Keşke bende bukadar rahat olabılsem 😅😅

Ikıncıde gece gittim kan testi verdim aılemı herkesı ayaga kaldırdım

Ay hala akşam diyorsun
Keşke bende bukadar rahat olabılsem 😅😅

Ikıncıde gece gittim kan testi verdim aılemı herkesı ayaga kaldırdım
Hahahaha Rabbim size bağışlasın acılarını göstermesin ama napim şoför kendisi yüz yüze söylemek istiyorum mecbur bekliyorum beni gaza getirme zaten zor tutuyorum kendimi 😂😂

7 haftalık hamileyim ve sol kasık tarafımda ağrı var 3 5 dk bir sancı gibi saplanıyor gibi oluyor ama uzun. Değil anlık oluyor ama korktum birşey olur mu öyle kanamam felan yok acaba kalbi durmuş olsa yada düşük yapıyor olsam kanamam olurmu çok huzursuz hissediyorum kendimi acaba doktora gitmem gerekirmi yoksa panik yapmama gerek yokmu normal mi rica etsem bilgi verir misiniz normalde Protestan ilaçı kullanıyorum acaba onun için mi kanamam olmuyor içim çok huzursuz

7 haftalık hamileyim ve sol kasık tarafımda ağrı var 3 5 dk bir sancı gibi saplanıyor gibi oluyor ama uzun. Değil anlık oluyor ama korktum birşey olur mu öyle kanamam felan yok acaba kalbi durmuş olsa yada düşük yapıyor olsam kanamam olurmu çok huzursuz hissediyorum kendimi acaba doktora gitmem gerekirmi yoksa panik yapmama gerek yokmu normal mi rica etsem bilgi verir misiniz normalde Protestan ilaçı kullanıyorum acaba onun için mi kanamam olmuyor içim çok huzursuz
Benimde sağ kasık tarafımda ağrı oluyor aynı anlık bunlar gayet normal huzursuz olmanızı gerektirecek bir durum yok yerleşme kanamasını herkes yaşamayabilir bende yaşamadım kişiden kişiye değişiyor yine yok içim rahat etmedi diyorsan hastaneye git bı muayene ol :)

Hahahaha Rabbim size bağışlasın acılarını göstermesin ama napim şoför kendisi yüz yüze söylemek istiyorum mecbur bekliyorum beni gaza getirme zaten zor tutuyorum kendimi 😂😂
Tamam tamam sakin ol video filan cek bari 🥰😅😅
Allah tamamını erdırsın

X