Kalp atışı ve kese

nnurrcann

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2024
246
112
22
Günaydın hanımlar benim beta hcg 15 mayısta geçen hafta çarşamba günü 988 çıktı 2 gün önce çarşamba da 520 çıkmıştı yani artışın güzel olduğunu söyledi aile hekimi hafta içi kadın doğuma git dedi ve ben 1 hafta sonrasına yani bugüne randevu aldım öğleden sonra gideceğim.. 1 haftada betanın arttığını varsayarsak kese görünecek kadar artmış mıdır veya kalp atışı duyulur mu ❤ 1 hafta önce bugün 988di 🤭 eşimin görevinden dolayı sürekli de hastaneye gidemiyoruz zaten bulunduğum yerde hastane bi tane 🥺
Ve bu arada benim son adet tarihim 23 Mart.. ona göre 8 haftalık olması lazım ama geç döllenme çünkü gecikmenin 5.günü 1.2 ile negatifti gecikmenin 11.günü 27 ile öğrendim 🤭 geç döllenme süreci etkiler mi

Eklentiler

• IMG_2299.png
    IMG_2299.png
    130,7 KB · Görüntüleme: 80
Ben çarşamba verdim 900'dü, bi sonraki salı yani 1 hafta sonra gittim keseyi gördüm. Kalp atışı için erken ama ☺️ son adet tarihiniz neydi ona göre hesaplarsanız 6.7.hafta civarlarında kalp atışını duyabilirsiniz

Ha yazmışsınız 23 Mart, geç döllenme etkiler evet ama keseyi görürsünüz yine de bayan olmuş

Kalp atışı henüz duyulmayabilir ama kese görünür. Geç döllenme olmuş son adet tarihinize göre haftasını hesaplamazsın, doktor kese ölçüsüne bebeğin ölçüsüne göre haftasını söyler öyle hesaplarsın. Bi şey olmaz korkma rahat ol önce sen :)

Ben çarşamba verdim 900'dü, bi sonraki salı yani 1 hafta sonra gittim keseyi gördüm. Kalp atışı için erken ama ☺️ son adet tarihiniz neydi ona göre hesaplarsanız 6.7.hafta civarlarında kalp atışını duyabilirsiniz

Ha yazmışsınız 23 Mart, geç döllenme etkiler evet ama keseyi görürsünüz yine de bayan olmuş
İnşallah 🙏🏻 acaba karından mı yoksa vajinal mi bakıyor doktor vajinal ultrason ile bakınca daha erken duyuluyormuş sanki kalp atışı

Kalp atışı henüz duyulmayabilir ama kese görünür. Geç döllenme olmuş son adet tarihinize göre haftasını hesaplamazsın, doktor kese ölçüsüne bebeğin ölçüsüne göre haftasını söyler öyle hesaplarsın. Bi şey olmaz korkma rahat ol önce sen :)
İnşallah ya vajinal ultrason ile baksa da mı kalp atışı duyulmaz öyle erken duyuluyormuş sanırım karına göre

İnşallah 🙏🏻 acaba karından mı yoksa vajinal mi bakıyor doktor vajinal ultrason ile bakınca daha erken duyuluyormuş sanki kalp atışı
Yani ben çok istemezdim vajinal, gerek de yok zaten erken duyunca bi şey olmuyor, beklemeniz gereken süre uzadığı için (1 ay sonra çağırıyorlar genelde kalp atışından sonra) daha fazla strese giriyorsunuz 😅

X