Tatlı Tarifi Cevizli Revani - Ankara Nuhun Irmik Sponsorluğunda

😍😍 Yiaaa tek sevdiğim şerbetli tatlı olur kendisi. Yada çok çok yiyebildiğim 🙈 Diğerleri tıkıyor 😂😂

Bizde bu tatlıya yoğurt tatlısı derler 🤦🏼 Niye öyle hala çözemedim. Tamam içinde yoğurt varda sonuçta ana madde irmik 🤭 Yoğurtla yapılan başka şerbetli tatlı yok mu acaba 🤷‍♀️ Nevreste Nevreste ablaya bağlanıp sorsak ya 😂 Durduk yere kendi kendimi merak ettirdim 🙈

Canım balım sosyalım eline, emeğine en çokta sevgine sağlık 🥰 Yine sevgiyle yapılmış belli 😘
Aynı aslında🤭Yoğurt tatlısı irmikli veya irmiksiz yapılır🤭

Ayyy kuzummm evet hakan hep yoğurt tatlısı der ve hep bayramlarda yapar🤭 ama içinde azıcık yoğurt 😂 revani gelmediyse akillarina😂 valla sevgimi kattım, malzemeleri severek kattım içine 🤩😍 çok teşekkür ederim kuzum benim, allah razı olsun 🍒🍒 minikim nasıl oldu bu arada🤗🤩😍😘💜

Hadi revaniyi aklınıza getiremiyorsunuz İrmik tatlısı diyin dimi 😂 Yok yoğurt tatlısı o bizim için 🙈
Sevgini kattığın görsel olarak belli oluyor canımcım yine çok güzel olmuş 😘😘
Minik ise canıma okumakla meşgul 😢 Bugün aman sabahlar olmasın 😂😂

Hadi revaniyi aklınıza getiremiyorsunuz İrmik tatlısı diyin dimi 😂 Yok yoğurt tatlısı o bizim için 🙈
Sevgini kattığın görsel olarak belli oluyor canımcım yine çok güzel olmuş 😘😘
Minik ise canıma okumakla meşgul 😢 Bugün aman sabahlar olmasın 😂😂
Ah eski günlerden kaldı bize yoğurt tatlısı,hatira kuzucum 🤗🤩😍

Oy benim minigime ya,ınş cani çok yanmaz. Sabaha hemen gecer. Ikinizde rabat edersiniz canımlar 🤲💜🍒🍒😘

X