Mutfak Dekorasyonu Çeyiz alışverişi

kızlar yaklaşık on gün önce nişanlandım aralık gibi allah kısmet ederse nikahım var, çeyiz alışverişine daha yeni başlayacağım ama o kadar fransızım ki herşeye :KK43: ne nerden nasıl alınır bilmiyorum. araştırma fırsatım da olmadı, şimdi ben takım alayım kafa yormiyim diyorum kötü mü ederim? bi sürü marka var hangisinde ne iyi , ayrı almak pahalıya patlar gibi bi algı var bi de bende.lütfen yardım edinn
Valla bunlar benimde kafamdaki sorulardı. Baya da bi piyasa araştırması yapma fırsatım oldu. Bazen keşke olmasaydı diyorum. Çünkü her markadan illa bişey beğeniyorum. Elinde olan eşyalar var mı? Önce onla başla bence. Benim annemin biriktirdikleri falan vardı. Tencere tabak ne varsa döktük ortaya. Mesela çelik tencere seti çıktı. O yüzden paket almaktan vazgeçtim. Ha eğer hiçbir şeyin yoksa paket kolaylık olacaktır. Ben karaca,bernardo, schafer 3lüsünden birinden almayı düşünüyordum. Aldığım fiyatlar ortalama aynı. Modeller birbirine benziyor zaten.
Önce alacaklarını listele derim. Bazen çok önemli şeyler unutulabiliyo.
Seçeceğin modellere dikkat et. Kısa vadede sıkılma durumun olmasın. Ben sadelikten yanayım.

Hahah şaka gibi cidden acayio benziyo zevklerimiz. Hatta ben de su takımını cocodan düşünüyorum çünkü orda satışan kadeh bardak takımları bohemia kristali. En iyi ktistal diye geçiyor. Piyasada çok çok daha pahalı fiyatları. Düdüklüyü de genelde aynı fiyatlarda fissler düşünüyorum internette yine çok daha uygun. İstersen sen de fissler düşünebilirsin. Kullanan arkadaşlatım aşırı memnunlar on dakikada bazen altı bile yanıyo o kadar hızlı pişiriyo diyolar. On on beş senedir kullanan tanıdıklarkm var yıllarca kullanmalarına rağmen bişey olmamış.
Ben madamecoco dan kadeh ve bardakları aldım 1+1 indiriminde 12 kadeh 12 meşrubat bardağı 175 tl ye geldi. Sıra geldi sürahisine :) valla ben kalitelerini çok beğendim. İnanılmaz inceler. İnsan dokunmaya korkuyor:) kesinlikle tavsiye ederim. Bi de kalın camdan günlük kadeh sürahi kombini yaptım. Şimdi sıra onda.
düdüklü ben de son zamanda fissler düşünmeye başladım. Kullanan biriyle sohbet etme şansım oldu. Aklımı da çeldi açıkcası.

Ben madamecoco dan kadeh ve bardakları aldım 1+1 indiriminde 12 kadeh 12 meşrubat bardağı 175 tl ye geldi. Sıra geldi sürahisine :) valla ben kalitelerini çok beğendim. İnanılmaz inceler. İnsan dokunmaya korkuyor:) kesinlikle tavsiye ederim. Bi de kalın camdan günlük kadeh sürahi kombini yaptım. Şimdi sıra onda.
düdüklü ben de son zamanda fissler düşünmeye başladım. Kullanan biriyle sohbet etme şansım oldu. Aklımı da çeldi açıkcası.
Madame coco nun bahsettiğiniz bardakları bohemia kristali. O yüzden çok ince. En kaliteli kristal ve çok uyguna satıyolar. Ben de oradan almayı düşünüyorum. Aynı şekilde fissleri de bir kaç kullanan arkadaşımdan duydum. Çok övüyorlar. Güzel fiyata satan mağazaları duyarsanız bana da haber verir misiniz ben de fissker 4.5 litre almayı düşünüyorum

Ay benim mesajıma cevap vermişsiniz zaten yeni farke ettim aynı şeyleri tekrarlamışım :KK48:

Madame coco nun bahsettiğiniz bardakları bohemia kristali. O yüzden çok ince. En kaliteli kristal ve çok uyguna satıyolar. Ben de oradan almayı düşünüyorum. Aynı şekilde fissleri de bir kaç kullanan arkadaşımdan duydum. Çok övüyorlar. Güzel fiyata satan mağazaları duyarsanız bana da haber verir misiniz ben de fissker 4.5 litre almayı düşünüyorum
valla ben de çok beğendim bardaklarımı ve dediğiniz gibi baya uygun fiyata geldi piyasaya göre. baya da ince olduklarından resmen elime almya korkuyorum :) fissler markasını mağazalarda hiç uygun görmedim. alırsam internet üzerinden alıcam valla. internette 500 e bulabildiğim mağazalarda 600 den başlıyo. uygun denk geldiği an haber veririm size de:)

X