Çeyiz bohçam olmadığı için mi koca adaylarım yok? Bana çeyiz gönderin lütfennnn

Şimdi ablacım benim aldığım donları koçişim giyecek, kaynanamla koçişimin aldığı donları ben giyeceğim.

Hem koçişim donu olmazsa, sokağa donsuz çıksa, ahlaksız karılar kocamın peşine düşer, onu elimden alırlar. :cry:
Herkes kendi aldigi donu giysin, niye bayram sekeri gibi herkes birbirine don ikram ediyo anlamadım ki jxhxhh

Herkes kendi aldigi donu giysin, niye bayram sekeri gibi herkes birbirine don ikram ediyo anlamadım ki jxhxhh

Evlenirken çeyizler hazırlanıyor.
Gelin tarafı, damada hediyeler alıyor.
Erkek tarafı da geline hediyeler.

Bu hediyeler de işte donlar vs. Kaynana renkli bir kişilikse çeyize gelini için dantelli don koyuyor.

Sonra bunların toplanıp, hep beraber inceliyorlar.

Yarın öbür gün evlenecek olsam ben şahsen çeyiz bohçamda don olsun isterim. Kocam donsuz mu kalsın.

Evlenirken çeyizler hazırlanıyor.
Gelin tarafı, damada hediyeler alıyor.
Erkek tarafı da geline hediyeler.

Bu hediyeler de işte donlar vs. Kaynana renkli bir kişilikse çeyize gelini için dantelli don koyuyor.

Sonra bunların toplanıp, hep beraber inceliyorlar.

Yarın öbür gün evlenecek olsam ben şahsen çeyiz bohçamda don olsun isterim. Kocam donsuz mu kalsın.
Benim donumu niye bütün sülale toplanip incelesin la bxbwhxhxh la olm manyah misinis bxbxbxhx

3:40'dan itibaren izle.

Cok degisik isler valla, ilk kez seyrettim, hep duyuyodum bu bohça muhabbetini, biyle sulale olarak sunum yapildigini bilmiyodum donun corabin, bence cok sıkıcı ya baskasini havlusunu pujamasini sayilirken seyretmek, anlamsiz geldi, yapanlardan özür diliyorum benlik değil

Cok degisik isler valla, ilk kez seyrettim, hep duyuyodum bu bohça muhabbetini, biyle sulale olarak sunum yapildigini bilmiyodum donun corabin, bence cok sıkıcı ya baskasini havlusunu pujamasini sayilirken seyretmek, anlamsiz geldi, yapanlardan özür diliyorum benlik değil

İşte böyle anlı şanlı gelin olunuyor. 🤣

Ben hamam showunu unuttum. Görmesin hamamda beni şimdi, üzerimden kir çıkar, 40 yıl bana pasaklı der.
Bide dogum ritueli var ahsh
Dogumdan ciktim. Kafam bi milyon 5 epidural, 1 genel anestezi yemisim, dumanliyim. Her gelen hemsire süt gelsin diye mememi sıkıyo. Memeleri artik kapamiyorum. Altta sonda var. Siliyolar vs. Altım açık. Koca bir hastane, gorumcem kaynanam herkes beni çıplak gordu ahshah

Dogumdan ciktim. Kafam bi milyon 5 epidural, 1 genel anestezi yemisim, dumanliyim. Her gelen hemsire süt gelsin diye mememi sıkıyo. Memeleri artik kapamiyorum. Altta sonda var. Siliyolar vs. Altım açık. Koca bir hastane, gorumcem kaynanam herkes beni çıplak gordu ahshah
Allahtan kocamin sulalesi Türkiye de yasamiyomus bxhxhhx

Allahtan kocamin sulalesi Türkiye de yasamiyomus bxhxhhx
Sadece kocamin sulalesi olsa iyi 🥲
Ben üniversite hastanesinde yari ozel dogum yaptim. Doktorum docentti ona ve ozel odaya para verdim yani.
Hastabakicilar, 2 saatte bir farkli gelen hemsireler, doktorum ve asistanlari herkes ciplak gördü beni. Bi Allahin kuluda bu kiz baygin gibi memesini ortelim demedi yaa

Pandacım çok geçmiş olsun, çok şükür zor günleri atlattın.

Ama bu ayrıntıları, henüz evlenmemiş biriyle niye paylaştın. Bak tüm koca hevesim şuan kaçtı. Tüm bohça mohça çeyiz hevesi uçtu gitti. Ne güzel bu gece koçişkomu hayal ederek uyuyacaktım.

Bu arada bir erkekten hoşlandığımda ilk dikkat ettiğim kız kardeşi ya da ablasu olup olmadığını kontrol etmektir. Varsa kaçıyorum shhshshs

Sadece kocamin sulalesi olsa iyi 🥲
Ben üniversite hastanesinde yari ozel dogum yaptim. Doktorum docentti ona ve ozel odaya para verdim yani.
Hastabakicilar, 2 saatte bir farkli gelen hemsireler, doktorum ve asistanlari herkes ciplak gördü beni. Bi Allahin kuluda bu kiz baygin gibi memesini ortelim demedi yaa
Beni de doğurana kadar herkeşler gördü, umrumda değil, ölürüm heralde ben diyordum öyle bir sancı.

X