Çeyiz Danteller ne zaman yıkanmalı

xixtxixr&buse

Sana ait bütünüm :)))
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2008
1.183
2
Alacaklarımızı aldık, ördük...vs danteller bitti de ne zaman yıkamalıyız öz danteller çabuk sararıyo ne yapmalıyız 1 ay mı yoksa 2 önce mi yıkamalıyız arkadaşlar yorumlarınızı bekliyoruma.s.

Tatlım 20-25 gün önceden yıkayıp ütülemeniz yeterli.Ama yardımcı olacak kişi sayısı çoksa 10 gün öncede yetişir.

seffaf folyo ıle sararsan bısey olmaz yanı sararmaz ceyıs serılmeye 1 hafta kala yıkarsan daha ıyı olur cnm

bence cok önceden yıkama hem bıdaha ütülemek zorunda kalma dıe en fazla 2 hafta once yıka annen ve sen varsın ama dantellerın cok deılse 1 hafta kala yeter cok ıse 2 haftada yeter en önemlı sey sararmaması bunun çözumude dedım gıbı şeffaf folyo varya sımdık tam adı aklımda deıl anlamışındr yıyecekler kurumasın bozulmasın dıe sararız ya ona sarın sıkıca bseycık olmaz cnm ben bıde lavanta kesesı aldım mıs gıbı kokuyo (tabı ben yıkamadım sardırmadımda )

buldum buldummm
streç fılm denılıyor ona sarcaksın cnm ütüledıkten sonra sararmaması ıcın bıde lavanta torbası alırsan mıss gıbım kokar

buldum buldummm
streç fılm denılıyor ona sarcaksın cnm ütüledıkten sonra sararmaması ıcın bıde lavanta torbası alırsan mıss gıbım kokar

canım benim sağol yaaaa yapıcam dediklerini düğün Kısmetse Mayısta amabaşka bir ilde oturacağımdan erken götüreceğiz dantel takımlarım çook benim telaşımdan o yüzden 2 kişiyiz umarım çabuk ütüler bitiririz öpüyorum seni Çeyiz Bakanımmmm:1hug:a.s.

bende öptum cnm kolay gelsın sana sımdıden tatlı telaşlar bunlar bızde ablamlarınkılerını utulerken sulalem gelmıstı nerdeyse cabucak bıtmıştı

Kızlar dantellerinizi sakın deterjanla yıkamayın piko yapılırken çok sertleştiriyor.Ben yıkamıştım Pikocu sertleşmiş dedi.En iyisi yumuşatıcıyla yıkamak tabi çok sararmışsa deterjan gerekebilir.

bizde de çeyizi sermeden bi kaç gün önce yapılır.. kalabalıkta olmaz 4-5 kişiyle halledilir. yıkanır ütülenir hersey biter ertesi gün ceyız sermeye kıt kanaaat yetisir kaydirigubbakcemile2

ben ceyız sermıcem hıc sevmıom ole seylerı mıllete ne benım ceyısımden kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…