çeyiz ürünleriyle ilgili gördüğümüz kampanyaları paylaşalım!

canım çünkü bu saatten sonra yaz aylarına hafta sonuna yer bulamayız artık gibime geliyor. her yer dolu ekimde belki boş yerler varmış :KK43:
şans belki iptal eden olursa

Erkek tarafları genelde ağırdan alıyor canım benimkiler de öyle bizimde baktığımız çoğu yer acele edin dedi. Çok sinir bozucu :KK34:

kızlar çeyiz ürünleri ve ev eşyaları için şunları buldum

Son düzenleyen: Moderatör:
Karaca mağazalarında 12 kişilik kutulu çatal bıçak takımları 260, emsanınkiler 279 TLidi. Ama kalan modeller dümdüz modeller. Ben emsanın Galata modelini kaptım bile, içinde servis kaşıkları yok. İnternette göremedim bu indirimi yalnız.

evet Emsan çatal bıçak takımları Karaca'da çok uygundu, nerdeyse 3. takımı alacaktım ama nişanlım durdurdu. Günlük yerine bile alınabilir :)

Çeyiz kampanya tipimi güya ama düğün salonu topiğine dönmüş...

Kampanya yazanları görmek için epey alakasız şey okumak gerekiyor

dekorazon

troya_115230169256c46eea139d1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimse sizi burayı okumanız için zorlamıyor. Bu site zaten kadın kadına birşeyler paylaşabilmemiz için var hatırlatırım En Büyük KK
Aynı konu içinde alakasız şeyler paylaşın diye drğil ama bu site.

Öyle olsa herşey için ayrı topik, konu açılmazdı. Ve forum kurallarına göre, konu dışı yazmak yasak sayılmazdı:KK66:

Markafoni'de nevresim kampanyası var BEATTISSIMO , ARAN CLASY, ISSIMO HOME bu markaları duyan ürünleri kullanan var mı acaba ?

Markafoni'de nevresim kampanyası var BEATTISSIMO , ARAN CLASY, ISSIMO HOME bu markaları duyan ürünleri kullanan var mı acaba ?
İssimo home ben de almıştım çeyizime. Çok nevresimim olduğu için anneme verdim ama gittikçe kullanıyorum, 2 takım var. Solma yıpranma vs yok. Gayet iyi çıktılar.

Bana biraz sert geliyor kumaş olarak ama evde hep pamuk satan kullanıyorum, onlar ranforce olduğu için öyle geliyordur belki.

Pamuk saten alacaksanız rahatlıkla alabilirsiniz bence bu markadan.

İssimo home ben de almıştım çeyizime. Çok nevresimim olduğu için anneme verdim ama gittikçe kullanıyorum, 2 takım var. Solma yıpranma vs yok. Gayet iyi çıktılar.

Bana biraz sert geliyor kumaş olarak ama evde hep pamuk satan kullanıyorum, onlar ranforce olduğu için öyle geliyordur belki.

Pamuk saten alacaksanız rahatlıkla alabilirsiniz bence bu markadan.
çpok teşekkür ederim açıkcası pek anlamıorum nevresımlerden yumuşak kumaş istiyorum ben yani şöyle yastığa başımı koyunca o kılıfın yumuşaklığını hıssetmek ıstıyorum :)

çpok teşekkür ederim açıkcası pek anlamıorum nevresımlerden yumuşak kumaş istiyorum ben yani şöyle yastığa başımı koyunca o kılıfın yumuşaklığını hıssetmek ıstıyorum :)
Kesinlikle pamuk saten. Ben şimdi alıştığım için başka yerdeki ranforce nevresimler kağıt gibi geliyor.

Aynı şekilde misafirliğe gelenler de bizim nevresimleri yumuşacık buluyor. Ipek mi bunlar diye soranlar bile oldu:)

3 nevresim takımı yeter. Ama iyi kalite olsun. Sarev, maisonette, karaca, madame coconun pamuk satenleri iyidir. Sarev ve karacada daha güzel modeller var ama biraz daha oahalı. Bütçenize göre seçebilirsiniz

Kesinlikle pamuk saten. Ben şimdi alıştığım için başka yerdeki ranforce nevresimler kağıt gibi geliyor.

Aynı şekilde misafirliğe gelenler de bizim nevresimleri yumuşacık buluyor. Ipek mi bunlar diye soranlar bile oldu:)

3 nevresim takımı yeter. Ama iyi kalite olsun. Sarev, maisonette, karaca, madame coconun pamuk satenleri iyidir. Sarev ve karacada daha güzel modeller var ama biraz daha oahalı. Bütçenize göre seçebilirsiniz

çok teşekkür ederim ya cidden çok yardımcı oldunuz bana :) işte bende öyle misafirlerm gelnce falan rahat edecekleri istiyorum pamuk saten alıym ben o zaman hep :KK70:

X