Çeyiz yerlestirmek için temizlik hizmeti alma

Hanımlar merhabalar tecrübeli bayanlar tavsiye ve tecrubelerinizi paylaşırsaniz sevinirim hemen konuya geleyim
Nişanlım muğlada ben kayseri de muğla gelini olucam inşallah 😊😊 ceyizim gitti biz arkasından gider evi yerlestiririz sanıyordum bu arada eşimin kendi evi ve içinde yaşıyor su an hali hazırda bir düzeni var yani ama nişanlım siz yorulmayin temizlik şirketiyle görüşelim annemde yanlarında olsun sende görüntülü arayarak yardımcı olursun çeyizi açıp yerlestirsinler dedi açıkçası kimseye söylemedim ama benim de tercihim bu yöndeydi
Bu durumu annemlere söyleyince şimdi sürekli kız kardeşimle annemle kavga ediyoruz olmaz bizim gitmemiz lazım diye sen olmadan yerleşmez diye belliki karşı tarafda belki yıllardır kadın eliyle temizlenmemis eve girmemizi istemiyor yada 4 5 kişi 2+1 evde bir hafta kalmamizi istemiyor yada başka sebepler uzun oldu ama yardımcı olursanız sevinirim
Ben bu şekilde yaptım. İki yardımcı kadın mutfak eşyalarını kolilerden açıp yıkayıp yerleştirdiler. Ben evlendikten sonra kendi istediğim gibi düzenledim. Çok pratik oldu ve hiç yorulmadım. Açıkçası düğün öncesi koliyle kartonla uğraşmak gerçekten yorucu

Sizin daha onemli sorununuz var bence. Damat bohcasina 5 bin mi verdiniz gercekten ? Siz mi aldiniz karsi tarafin mi isteğiydi? Toplamda 50 bin siz harcadiniz tum beyaz esyalari neden siz aldiniz?
Ben damat bohcasini 1.200 liraya yaptim icinde de her sey vardi. Hatta o zamanlar nisanlim neden damat terligi aldin, cok para vermissin demisti. Haliları birlikte almaya gitmistik, yatak odasi halisi icin elimi cebime attirmadi, almisken onu da alayim iste dedi.
Bilmiyorum bir ay uzatmissiniz ama dusunmek icin yeterli bir süre midir? Herkesin onceligi farklidir belkide siz cimriligi kaldirabilirsiniz o zaman bize laf dusmez. Ama bu cimrilikten de öte bisey. Kendisi almayip size aldiriyor.

X