Nikah Cezaevinde nikah

Ailemin onay vermediği bir ilişki değildi sadece eşimin maddi sıkıntıları olduğu için düğün yapamıyordu ailem de düğün konusunda ısrarcıydı ve ne yazık ki ona düğün yapacak ne anne nede babası var bir ben varım o yzdn Benm için onunla görüşmek bu kadar önemli yanlış anlaşılmasın anne ve babası o küçükken vefat etmişler

Allah kurtarsın öncelikle insanız 5 dakika sonramızı bilemiyoruz başımıza neler gelebiliceğini bizim eşimizin veya bi yakınımızın , sizin içinde hayırlısı olsun cezaevinde nikah konusu içerden başvurulması gerek öncelikle ..

cezaevine giderek sorabilirsiniz, google'dan öğrenebilirsiniz.
yani buraya yazdığınızın aynısını yazıp bilgi alacak çok yer var.
bence içten içe resmi nikahsız dini nikah yapmış olmaktan korkuyorsunuz.
bir geçerliliği olmadığını bildiğiniz için..

cezaevine giderek sorabilirsiniz, google'dan öğrenebilirsiniz.
yani buraya yazdığınızın aynısını yazıp bilgi alacak çok yer var.
bence içten içe resmi nikahsız dini nikah yapmış olmaktan korkuyorsunuz.
bir geçerliliği olmadığını bildiğiniz için..
Öğrendm canm başvurumu yaptım cuma günü için gün aldm buraya yazdığımda hafta sonu olduğu için bilgi almak istedm cezaevi Benm oturduğum yerde değil başka bir şehirde onca yolu boşuna gitmemek adınaydı

Öğrendm canm başvurumu yaptım cuma günü için gün aldm buraya yazdığımda hafta sonu olduğu için bilgi almak istedm cezaevi Benm oturduğum yerde değil başka bir şehirde onca yolu boşuna gitmemek adınaydı
Yapma kuzum yapma
Nikah bu şakaya gelmez. Bekle çıkınca yaparsınız ne aceleniz var Allah askına telefonda konuşmasanız nolur? İnsan niye bu kadar özel bir anı öyle bir yerde gerçekleştirsin

Islemler oyle kisa surmuyor 2 ayin yarisi biter zaten nikah yoksa arkadas yazdirma sansi var oyle yazdirsin arayabilir ve acik gorus yapabilirsin
tabi ki pembe oda hakki yok

X