Cezalar yaptırım değil...

Kazen

Babalar ve Oğulları
Administrator
14 Kasım 2001
21.393
92.165
Merhaba
Mune ile görüşüyoruz, ceza sistemini yeniden gözden geçireceğiz. Seçim havasını tatısz geçirmemeniz adına Mune genel af ilan etti. Yeni cezalar verilir iken neleri esas alacağız bunun görüşmelerini yapacağız. Bire bir polemiklerde birbirinizi yiyeceksiniz biz hiç karışmayacağız gibi. Siyasi paylaşımlarda yazdıklarınızdan siz sorumlu olduğunuz için buna da açıkçası bir yaptırım düşünmüyoruz. Nasıl olsa her koyun kendi bacağından asılır...

Küfür, hakaret gibi durumlarda cezalar aynen uygulanır.

Görüşmelerimiz devam ediyor...

Kuşların kanadına yazarım adını ....
Ey Özgürlük...

bu iyi oldu
hakaret neyse de bu topikte polemikten banlanmak kötü oluyodu

ama hakaret edenlere ceza verilsin lütfen

Son düzenleme:
Birebir tartışmalar bencede cezalandırılmamalı.
tabi hakaret ve aşağılama varsa gereken yapılmalı.

sizden de bu beklenirdi saygı çerçevesinde olduğu sürecek polemiklerden ceza alıyoruz cezam bitmiş çok sevindim sitenin seviyesini düşürecek küfür vs barındırmadığı sürece ceza almamak iyi olur...Teşekkürler...

nasılsa ızlenıyorsunuz,bız karışmıyoruz,kendıne güvenen çoşsun bakalım demıs kazen..

gecen gun mune benı banlayınca ona ıcımden teşekkür ettım..
azıtma sınyalı verıyordum..kurtardı benı beladan:)

Biz bize yakışanı yaptıysak sizden rica size olan güvenimizi suistimal etmeyin, siz de yakışan gibi davranın ...

Şimdi profilinden kimler ceza sildirecek ise lütfen bana özel mesaj atsın ...

Merhaba
Mune ile görüşüyoruz, ceza sistemini yeniden gözden geçireceğiz. Seçim havasını tatısz geçirmemeniz adına Mune genel af ilan etti. Yeni cezalar verilir iken neleri esas alacağız bunun görüşmelerini yapacağız. Bire bir polemiklerde birbirinizi yiyeceksiniz biz hiç karışmayacağız gibi. Siyasi paylaşımlarda yazdıklarınızdan siz sorumlu olduğunuz için buna da açıkçası bir yaptırım düşünmüyoruz. Nasıl olsa her koyun kendi bacağından asılır...

Görüşmelerimiz devam ediyor...

Kuşların kanadına yazarım adını ....
Ey Özgürlük...

Seçim havasını tatsız geçirmemek adına '' genel af '' mı ?

Tadımız düpedüz kaçmasın sonra ?

Yeni ceza sistemini görüşmeler bitince bildirdiğinizde daha sağlıklı anlamış olacağız konuyu ama hakaret ve küfürler şahısları bağlar' a kadar varırsa bu af , bu sitenin sahip olduğu ve elinden geldiği kadar kısmen koruyabildiği , çirkinleşmeden konuşabilme ortamını bozacaktır diye düşündüm bir an.

Yoksa alıntı yapmış , karşılıklı yazışıp , o konu üzerinde fikir teatisi yapmış falan falan ...bunlar elbette ceza almamalı idi zaten .

Kolay gelsin yuvarlak masa toplantısına :KK42:

Biz bize yakışanı yaptıysak sizden rica size olan güvenimizi suistimal etmeyin, siz de yakışan gibi davranın ...

Tolin haber verdi bana da :KK9: koşa koşa girdim valla şok oldum. tolinle banlanınca yine ahlarımız tuttu da site mi çöktü dedik :KK53: :KK52:meğer insafınıza denk gelmişiz sağolun var olun:KK42:

:KK9:
Ben geçen gün ban aldım polemikten değilde küçük bir sinir anında siyasetin mualefetine yanlış kelime kullanmaktan onuda silecek misiniz?

bence bu bizim için işleri biraz daha zora sokar gıbıme gelıyo her koyun kendi bacagından asılsın dediğinize göre yazdıklarımıza daha çok dikkat etmek zorunda kalıcaz hemde konulardaki polemikler uzayıp gidince konuları okumak işkence halini alabilir:26:

Mune siyasetin miyasetin kökünü kazidi bir gece de toplu göz alti yapti:) banlarimiz acilmis herkes girebilmiş gördüğüm kadari ile:) suistimal eden olursa cevap vermeyiz olur biter..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hakaret, alaycılık, kötü üslup vs varsa elbette banlanmalı. Ama usturubunca tartışanlarda sorun olmamalı bence. tabi polemik uzar konu dışına çıkılırsa o başka.

neyse yönetimin yeni ban kurallarını merakla bekliyorum.

Son düzenleme:
Hakaret vs varsa elbette banlanmalı. Ama usturubunca tartışanlarda sorun olmamalı bence. tabi polemik uzar konu dışına çıkılırsa o başka.

neyse yönetimin yeni ban kurallarını merakla bekliyorum.

dileyen dilediği gibi hakaret etsin.... Biz neden kötü oluyoruz ki ? Yiyin birbirinizi, 400.000 kişiye o kötü uslup ile rezil olunsun...

lakin bunu 2. üyelikle yapanları da deşifre edeceğim haberiniz olsun...

bakalım el mi yaman bey mi yaman ...

Benim banlı olmama denk gelmedi ama neyse arkadaşlarım mapıstan çıkmış :21: bencede iyi oldu çok kolay ban yiyorduk bence sonuçta siyaset siyaset demek tartışma demek :KK53: tabiki hakaretsiz :KK34:

dileyen dilediği gibi hakaret etsin.... Biz neden kötü oluyoruz ki ? Yiyin birbirinizi, 400.000 kişiye o kötü uslup ile rezil olunsun...

yani kazen açık açık diyoki bıktım sizden ne haliniz varsa görün:KK60::KK60:

Kesinlikle üslübu diyor ki ayvayı yediniz. . .

400.000 kadınla uğraşmak kolay mı her gün neler görüyor mailler alıyor allah bilir
:KK25::KK9:

Siz elbette kötü olmuyorsunuz. Dediğiniz gibi her koyun kendi bacağından asılır. Yetişkin insanlara hakaretin neler yol açacağını yönetim öğretecek değil :KK6:

hayır öyle bir şey demiyorum. Biz neden kötü oluyoruz ki ? Çok rahatsız olan gider dava eder. Bizde savcılığa tüm bilgilerinizi veririz (geçmişte verdiğimiz gibi). Gider bir ifade verirsiniz, 1.000 TL de cezası var. Değer mi değmez mi siz bilir siniz...

sizin yazdıklarınızın sorumluluğu sizde...

Zaten artık siyasete girersem bilmem kaç olsun :KK53:
bunu hep diyorum ama yine dayanamıyorum :KK14: belki seçim sonuçlarından sonra bakınırım buralara.
ama onun dışında daha da tövbe olsun sadece moralim bozuluyor, hiçbir faydası yok:KK6:

Son düzenleme:
X