Bebek İkinci El Chicco 0-13 anakucağı-otokoltuğu satıyorum çok ucuz!

zasa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2007
4.689
17
38
merhabalar chicco marka anakucağı 13kiloya kadar otokoltuğu olarak kullanılabilen ürünümüzü satıyoruz.2.eldir ama tertemizdir,içi geniş ve ferahdır.düşünen olursa aşağıdaki linkden normal fiyatına bakabilir.75tl fiyatı evde yer sıkıntısı olduğundan satıyoruz.

Baston puset.hafifbastonpuset,ucuzbastonpuset,bebekarabası,bastonbebekarabası,ucuzbebekarabası,ikizbastonpuset,ucuzotokoltugu,mamasandalyesi,ucuzmamasandalyesi,sadecebastonpuset,rahatbebekarabası,bastonpusettravelsistem,Kiralık bebek gereçleri,kiralı

tatlım benım yengem ıstıyordu yalnız nasıl ulastıracaksın kı nerde oturuyorsun?

istanbul anadolu yakasındayım,yakınsa elden veririm değilse kargo yaparız.

çok merak ettim siz bunu o sitede yazan 246 tl yemi aldınız :KK52:

çokmu merak ettiniz ben bunu yakın bir akrabama arabasıyla birlikde 750tlye aldım,çocuk içinde hiç dumadı ve ben aldım çocuğum olunca arabamda kullandım sadece 3ay,bizim kendi arabamız ve parçalarıda var yakında onlarıda koyucam.merakınızı giderdiysemm ne mutlu bana:))

yanii evet chicconun kalitesi zaten tartışılmaz,alan kişi pişman olmaz..

merhaba ben de chicco oto koltuğu almak istiyorum acaba rengini öğrenebilir miyim. satmadıysanız tabi

rengi kırmızıli grili.güzel bir renk hayır satmadım.

zypxx ilk yazdığım mesajdaki fotoğrafdakinini aynısı..

ya ben özelden mesaj atamıyorum, koltuğun sendeki fotoğraflarını yüklemen acaba mümkün mü canım,almayı düşünüyorum da. bi de anlaşırsak sana nasıl ulaşabilirim

canım koltuğun bendeki resmini en yakın sürede yüklerim.sana özelden iletişim bilgilerimi atıyorum,konuşalım.

merhaba,
ana kucagini sattiniz mi acaba ? satmadiysaniz ben almak istiyorum. mesaj sayimdan dolayi ozel mesaj gonderemiyorum. siz bana yollarsaniz iletisim bilgilerinizi temasa gecerim.

Son düzenleme:
ürün satılmıştır,sağlıkla uyusun bebiş içerisinde:KK49:

X