Doğuma Hazırlık Doğum Yapacaklara Deneyimlerle Alınacaklar Önerileri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Merhaba nefesalnefesver nefesalnefesver ,
Benim de bebek beğişi ile ilgili bir sorum var. Ben de organik, boyası bebeğime zarar vermeyecek ahşap bir beşik almak istiyorum odama. Bebek odasını ilerleyen yıllarda yapacağım inş. Siz beşiği nerden aldınız acaba? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

Merhaba nefesalnefesver nefesalnefesver ,
Benim de bebek beğişi ile ilgili bir sorum var. Ben de organik, boyası bebeğime zarar vermeyecek ahşap bir beşik almak istiyorum odama. Bebek odasını ilerleyen yıllarda yapacağım inş. Siz beşiği nerden aldınız acaba? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler...
canım ankarada yaşıyorum.. siteler var burda mobilyacılar cenneti.. ordan araştırıp aldım.. ama internetten de bulup sipariş verebilirsin bir çok markadan.. geçmiş gün olduğu için bizimkinin markasını hatırlayamıyorum kusura bakma..
rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..

canım ankarada yaşıyorum.. siteler var burda mobilyacılar cenneti.. ordan araştırıp aldım.. ama internetten de bulup sipariş verebilirsin bir çok markadan.. geçmiş gün olduğu için bizimkinin markasını hatırlayamıyorum kusura bakma..
rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..

Çok teşekkür ederim cevabın için. İstanbul dayım, ben de Modoko, Masko gibi mobilya çarşılarına bakacağım. Güzel duana amin diyorum.

Tiny love ana kucağını 450 tl den daha ucuza görmedim. Çok kullanışlı olduğunu arkadaşlarımdan duyduğum için ebebek mağazasında görmeye gittiğimde görevli kişinin yönlendirmesi ile aşağıdaki baby & plus ürününü tiny love un fiyatının yarısından ucuza aldım. Ebebekte süreli indirime giriyor. Yattığı yerin konforunun daha az olduğunu düşündüğüm için de yatak içi için hava alan sırt destek minderlerinden aldım. Benim içime bu şekilde sindi :)
Tiny love u pahalı bulanlar için alternatif olabilir :)

http://www.e-bebek.com/baby-plus-6-....zn=CategoryRealtime-23-w23&OM.zpc=BYP-MC3032

Tiny love ana kucağını 450 tl den daha ucuza görmedim. Çok kullanışlı olduğunu arkadaşlarımdan duyduğum için ebebek mağazasında görmeye gittiğimde görevli kişinin yönlendirmesi ile aşağıdaki baby & plus ürününü tiny love un fiyatının yarısından ucuza aldım. Ebebekte süreli indirime giriyor. Yattığı yerin konforunun daha az olduğunu düşündüğüm için de yatak içi için hava alan sırt destek minderlerinden aldım. Benim içime bu şekilde sindi :)
Tiny love u pahalı bulanlar için alternatif olabilir :)

http://www.e-bebek.com/baby-plus-6-....zn=CategoryRealtime-23-w23&OM.zpc=BYP-MC3032

paylaşımın için teşekkürler. ben bu yazıyı yazdığımda tiny love internette 299 TL idi.. haziran ayında gümrük vergilerine yapılan zam sebebi ile ürün ile ilgili stoklar bittikten sonra fiyat bu seviyeye çıktı.
Senin paylaştığın ürün de gayet tiny love'a alternatif bir ürün.
Zaten tiny love dememin sebebi ille o ürün olsun diye değil yatar kalkar çok fonksiyonlu ve bebeğe aynı zamanda gün içinde yatak vazifesi de yapabilecek bir ürün olduğu içindi.
Senin bahsettiğin ürün de gördüğüm kadarı ile aynı şekilde.
Çocuğun yediği helal giydiği haram :KK70: bu ürünlere ne kadar az harcarsak bizim için o kadar iyi..

[QUOTE="nefesalnefesver, post: .[/QUOTE]
Harika bir paylaşım olmuş şimdi kocamandır bebeğiniz :anne:Bende şubatta ilk bebeğine doğum yapacak bir anne adayı olarak çok heyecanlıydım ve harika bilgiler edindim. Çok teşekkürler :KK200:

[QUOTE="nefesalnefesver, post: .
Harika bir paylaşım olmuş şimdi kocamandır bebeğiniz :anne:Bende şubatta ilk bebeğine doğum yapacak bir anne adayı olarak çok heyecanlıydım ve harika bilgiler edindim. Çok teşekkürler :KK200:[/QUOTE]

benim oğlum da şubat doğumlu. başka bir şeye ihtiyacın olursa sorabilirsin.. rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

X