Chloe Love

bade_22

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2015
210
54
36
Chloe Love

Bugün hasta olmama ragmen carsida isim oldugu icin parfümeriyede ugradim. Hata bir yakini beklerken biraz orda oyalandim. Amacim bir Lancom la vie etse belle birde Diesel loverdosu deneyip cikmakti. Ama planladigim gibi gitmedi Diesel Loverdosu deniyemedim bile farkli parfümler denemekten. Hasta oldugumdan zaten hic bir parfümü net alamadim ve hic biri hakkinda bir fikir olusturamadim.
Yani yine hayalkirikligine ugradim. Cikmadan bir baktim Chleo Love indirime girmis. Sisesi her nekadar hos olsada tahminimce bana uygun olmayan hafif bir koku oldugu icin uzak durdugum parfümlerdendi. Artik zamanla ve kullanmis oldugum parfümlerin notalarini inceliyerek bazi parfümleri denemeden eliyordum. Parfüm zevkimi cözdügümü saniyordum cünkü genel olarak hepsi ciceksi-tatli oryantal parfümler. Kimi daha agir bazilari daha soft vs.

Ama icimdeki ses indirime girmis dene birsey kaybetmesin dedi. Parfümerideki koku yogunluguna ve okadar koku denememe ragmen sag bilegime Chloe love sol bilegime Lancome la vie este belle sikip ciktim. Ayni kokulari yakinamada siktim. O bastan iki parfümüde begendi özeliklede Chloe love'u.
Eve dönerken aksam günesinin gözlerimi aldigi ve gözlerimi kapatigim anda tatli bir meltem yüzüme vurdu o meltemle enfes bir koku caprti yüzüme. Arkama dogru dönüp bakicaktimki kokunun bizden gelebilicegi geldi aklima. Hemen bileklerimi kokladim ve Sok! kokulari duydum ikiside güzel ikiside hostu bilegimde kokladigim an.

Lancome la vie este belle sekerli agir bir koku tam tahmin ettigim ve yorumlardaki gibi.
Yanliz Chleo hafif olmasina ragmen Lancome la vie este belle gibi dominat bir parfümü bastirmis gibiydi. inanilmaz :)
Pudra kokusunu net aldim. Hafif ciceksi cok az bir tatlilik ve bol bol pudra. Ama sicak bir pudra kokusu cok fresh degil. Zarif bir koku. Bu parfümü kullanan kadin parfümü kullanmis yoksa kendi kokusumu diye düsündürür. Yani silaji yüksek degil bence ama güzel bir parfüm ve kaliciligida iyi beklemezdim.
Yanliz o esintiyle yüzüme carpan koku ikisinin karisimi da olabilir bilemiyorum. o koku nasil birseydi ya.
Cok kararsiz kaldim. Tam istedigim gibi bir parfüm olmasada güzel bir koku chloe love. Belki benim zevkime göre biraz daha yumusak bir parfüm ama acildiktan sonra 3 sene bozulmadan kullanilabiliyor. Gelecek ilk bahara farkli bir alternatif olurdu. Suan indirimde oldugu icin düsünüyorum. Yarin Loverdosu dami bir baksam.

cok saskinim gecende Armani she'ye tekardan göz atmistim aradan okadar sene gectigindenmidir yoksa ogün cok parfüm denememdenmidir she bana hic güzel gelmemisti. Oysa sevdigim bir kokuydu.
Acaba koku zevkimi degisti.

Chloe Love kullanan kizlar siz etrafinizdan nasil tepkiler aliyorsunuz? Fark ediliyormu?

1_1280254.jpg

Son düzenleme:
Canım ben Chloe Love sıktığımda sevgilimden gelen tepki " ne sıktın cok kötü kokuyor bidaha sıkma " olmuştu :KK43: bende soğudum öyle diyince parfümden. Ama chloe love intense olanını severim.

Benimde çevremde kimse beğenmemişti 30 ml orjinal almıştım zamanında çokça reklamı yapıldığı dönemlerde :) evet pudra pudra kokuyor ama tenden tene farklılık gösteriyor belli ki bu koku çünkü kiminde çok hafif mis gibi kokarken kiminde acılaşabiliyor.. Benim babam da bu koku için çok basit kötü kokuyor sıkma bidaha demişti :/

yorumlariniz icin tskler kizlar bilegimde iki koku vardi buyüzden rüzgarla yüzüme carpan kokunun ikisinin karisimi olabilicegini düsünüyorum. Malesef kollarimi erken yikadigim icin evde sakince tekrardan koklama sansim olmadi :)

yorumlariniz icin tskler kizlar bilegimde iki koku vardi buyüzden rüzgarla yüzüme carpan kokunun ikisinin karisimi olabilicegini düsünüyorum. Malesef kollarimi erken yikadigim icin evde sakince tekrardan koklama sansim olmadi :)
Chloe Love sokakta 5 kadından 3'ü zaten bundan kokuyor boşver :KK70: ben sevmediğim icin direk alıyorum kokusunu, aa chloe love sıkmış buda diyorum icimden. :KK70: chloe love intense daha güzel bir seçim:KK52:

Chloe Love sokakta 5 kadından 3'ü zaten bundan kokuyor boşver :KK70: ben sevmediğim icin direk alıyorum kokusunu, aa chloe love sıkmış buda diyorum icimden. :KK70: chloe love intense daha güzel bir seçim:KK52:

Chloe Love baya pudra pudra kokuyordu lancome la vie este belle den daha net aldim kokusunu.
Dünde parfümeri de ayni sey yasandi. Diesel Loverdose haric hic bir agir kokuyu alamadim ama hafif kokulari alabildim.
okadar sacma ve mantiksiz gelmistiki tabi görevli burnunuz bu kokulara daha hasastir ondan olabilir diyestene kadar :)

Chloe love ve Lancome la vie este belle'nin havadaki karisimiydi sanirim beni rüzgarla saran o koku.
Bugün tekrar bakmayi düsünüyorum parfümeriye. Hazir indirim varken umarim güzel bir parfüm bulurumda ellim bos dönmem :)

Chloe love Hafif bir koku değil.. Benim nefret ettiğim kokuların başında geliyor. Burayada yazıyorum Babaanne kokusu.. :) Allah aşkına kullanmayın şu parfümü genç kızlara hiç yakıştıramıyorım. o nasıl bayık çiçek kokusudur..

Chloe Love baya pudra pudra kokuyordu lancome la vie este belle den daha net aldim kokusunu.
Dünde parfümeri de ayni sey yasandi. Diesel Loverdose haric hic bir agir kokuyu alamadim ama hafif kokulari alabildim.
okadar sacma ve mantiksiz gelmistiki tabi görevli burnunuz bu kokulara daha hasastir ondan olabilir diyestene kadar :)

Chloe love ve Lancome la vie este belle'nin havadaki karisimiydi sanirim beni rüzgarla saran o koku.
Bugün tekrar bakmayi düsünüyorum parfümeriye. Hazir indirim varken umarim güzel bir parfüm bulurumda ellim bos dönmem :)
Ben niyeyse pudra kokusu alamıyrum chloe love'dan :/ bi cacharel noa değil :)

Ben pudra kokusu alıyorum başlı başına pudra ile başlayıp pudra ile bitiyor bu koku ama öyle bildiğimiz yumuşak pudralardan değil acı acı pudra kokuyor.. Zaten çoğu erkekler sırf pudra kokan parfümleri sevmiyor yaşlı kokusu diyolar :) Bencede çok olgun bir koku genç cıvıl cıvıl bir koku değil..

Bu kokuyu ben de kullandım. Arkadaşlarım güzel koktuğumu söylese de benim burnuma gelen koku çok keskin yumuşak olmayan bir pudra kokusu. Aynen arkadaşın da dediği gibi acı acı kokuyor. Ama ben dp den almıştım, orjinali nasıl bilmiyorum. Bu kokuyu çok fazla seven kişi var belki benim kullandığım kötüydü bilemiyorum.

Chloe'nin neredeyse tum kokularini birbirine benzetiyorum. Chloe Love su anda bana hitap eden bir parfum degil cunku cok pudra pudra kokuyor. O kadar pudra kokmak istedigimden emin degilim.

Nur4ay'a katiliyorum, parfum pudra ile baslayip pudra ile bitiyor. En azindan bende oyleydi. Sonradan zevkim degisirde begenir miyim bilmiyorum ama su anda benlik bir koku degil.

Chloe Love'ı sevmememin bir nedenide cidden sokaktaki kızların

10 da 6'sının Chloe Love kokması.

Tam piyasa kokusu olmuş bu ara.

Bir ara Burberry Classic ve Weekend öyleydi..

X