chocolategirl'ün başarı öyküsü

chocolategirl

oooppss!
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2007
2.657
78
40
merhaba,
ben de geçen sene böyle güzel bir başarı yaşamıştım...74 kiloydum(boyum 1.65)mart ayıydı...ilk kez,bu kadar kararlıydım,çünkü birisi söylediği bir cümle ile canımı yakmıştı farketmeden...hergün yürüyüş yapmaya başladım,halbuki hava tam olarak ısınmamıştı.ama ben ne yaptım ettim hergün 1 saat yürüdüm...zaten çok su içen bir insanım,devam ettim.ben kiloyu makarne vepilavdan alıyordum.tamamen kesmesemde çok azalttım...mayıs ayına kadar devam ettim.tam 8 kilo verdim,bu benim için bir mucizeydi...çünkü ben kilo vermekte çok iradeli biri değilim...çok güzel olmuştum.evet belki manken gibi olmadım ama,o göbeğim,tombul görüntüm gitmişti ve insanların beni görünce hayranlıkla bakması çektiğim tüm sıkıntılara değerdi...o yaz çok güzel geçti(geçen yaz) şuanda 78 kiloyum,tekrar aldım kışın....hata benim,yememin sınırı yok.duygusal yiyorum ben...şimdi o kadar çok ihtiyacım var ki yine o başarıya...sevgilerlea.s.

sevgili chocolategirl,

Sen bu işi daha önce başarmışsın, yeniden daha iyisini yapabilirsin,
Canın birşeyler yemek istediğinde sadece bu siteye girip oyalansan bile açlığın geçecektir, burası gerçekten insanı çok güzel motive ediyor.
Bende inancını yeniden kazanmalısın,

Kolay gelsin sevgiler

alemsin çikolata başarını unutacak kadar mı kaybettin kendini:))

ama beraber herşey daha süper olacak ve öykünün devamını yazacaksın ve bizlerde altına imza atacağızz:))

insallah mehalim,insallah sportie cigim...
basari oykum var,verdigim kilolardan bahsediyorum ama altindaki cizelge tam bir felaket...
bu cok aci...
okuyan ne kadar iradesizmis der sanirim...
bu sefer olmasini istiyorum artik...

X