Christian_louboutin' in de ameliyat oldu:))

Çook geçmiş olsun. güle güle kullann :)

Lütfen arkadaşlık isteğimi kabul eder misin canım ?

Ben de çok istiyorum bu ameliyatı.
Ama kimi yerde yaş küçükse iyi düşünün vs deniyor. 20lerimdeyim.
Bence yaş erkenken yaptırmak daha doğru değil mi ?

Ben 27 yaşındayım canım. Bu durumun yaşla değil çocuk emzirmekle çok ilgisş var. Henüz daha evlenmemiş ve çocuk sahibi olmamışsan hamileliklerinden sonra tekrar deforme olabilir. Onun için bana sorarsan tatlım çocuğun olmadan düşünme derim . Çünkü emzirmeyen anlayamaz . Emzirdikten sonra o genç kızlık diri diri göğüsler gidiyo sümük gibi acayip görünümlü bişi geliyo yerine. Çok büyük bşr deformasyon gelişiyo. Yinede çok psikolojini bozuyorsa ve durumun varsa tabiki yaptırabilirsin yaşla alakalı bir durum değl bu tatlım

christian canım ya 1 haftadır internete bile giremedim yoğunluktan.işten gelince komşum da memesinden kitle aldırdı ona yardımcı oldum.meme başı kesisiyle girip almışlar.iz bile kalmayacak sanırım.fotolarını kaldırdın galiba.bakamasamda saol canım.hasan fındıklıya 1 haziranda randevu aldım.naci çelik'in muaynesi 100tl miş.operasyon yaptırırsan o paranın içinden kesiyormuş.onunla görüşmüycem.yrn fatih pekerden randevu alcam.bakalım o diyecek?öpüldün şeker.

Tahmin edebiliyorum canım bende annemden aynı sözleri duymaktan gına gelmişti. Çabucak olup bitersin inşallah görüşme süreçlerini bizimle paylaşmayı unutma sakın:)

Tahmin edebiliyorum canım bende annemden aynı sözleri duymaktan gına gelmişti. Çabucak olup bitersin inşallah görüşme süreçlerini bizimle paylaşmayı unutma sakın:)

tabiki tatlım tüm süreci doktorların ne dediğini hepsini yazcam.bu arada diğer formlarıda okudum da anladımki fatih dağdelen hiç bilgilendirmemiş beni.başka doktorlar sporcu sütyeninin içine silokonu koyup denemişler bile.neysem artık canım ben kaçtım.biraz kitap okuyup yatayım.

Canım benim resmimi gördün mü bilmiyorum . Emzirmelerimde resmimdeki kadar büyüyordu göğüslerim. Süt gittikten sonra eski halinden daha küçük oldu . Sen bigöğüs altından sırtını ölç bide göğüs üstünden ölç ki ameliyat sonrası değişimi anlayabilesin. Benim ameliyat öncesi sırt ölçüm 71 e göğüs üstü ölçüm84 dü şimdi göğüs üstümü ölçtüğümde 92 çıkıyor. Benim ölçülerimle karşılaştırabirsin kendini. Boyum172 kilom 49-5o arası .

ya ben bu gögüs üstünü yanlış ölçüyorum galiba canım senin eski halini gördüm tıpkı benim şuan ki halim gibi ama senin ölçülerin mesela sırt ölçünle gögüs arası ölçün ameliyat öncesi de 13 cm fark varmış benim suan sırt yani gögüs altı ölçüm 80 gögüs üstü (yanlış ölçmediysem ) 83 böyle söyleyince gögüs sıfır gibi olsa da gögüslerim seninkiler gibi üstler düz ama altta dolu dolu bi avuç dolduran dokum var.. bi de canım senin kaç çocuğun var bi kızın var sanırım başka bebek düşünüyor musun bende meme başı istiyorum kesinlikle o yüzden sordum benim de 2 oğlum var :KK16:

ya ben bu gögüs üstünü yanlış ölçüyorum galiba canım senin eski halini gördüm tıpkı benim şuan ki halim gibi ama senin ölçülerin mesela sırt ölçünle gögüs arası ölçün ameliyat öncesi de 13 cm fark varmış benim suan sırt yani gögüs altı ölçüm 80 gögüs üstü (yanlış ölçmediysem ) 83 böyle söyleyince gögüs sıfır gibi olsa da gögüslerim seninkiler gibi üstler düz ama altta dolu dolu bi avuç dolduran dokum var.. bi de canım senin kaç çocuğun var bi kızın var sanırım başka bebek düşünüyor musun bende meme başı istiyorum kesinlikle o yüzden sordum benim de 2 oğlum var :KK16:

$sutyen-olcusu-nasil-alinir.jpg

Bak,bu şekilde ölçeceksin :KK34: Tabi sütyensiz olacak :KK34:

Canım benim iki kızım var :) dahasını Allah isteyene versin . Olan evlatlarımıza uzun ömürler versin. Ölçülerini yanlış alıyorsundur tatlım arzum göstermiş o şekilde ölç bi bakalım. Ben ilk barış beye gitmişim ona olucaktım bana ssana yapmayaşım senin göğsün var dedi inanabiliyo musun zor ikna etmiştim.meme altından kesi yapmaya ikna etmişti beni. Emzirmem bireli 3 ay olmuştu 3 ay saha bekleyelim dedi ok dedim. Tabi ben o sırada 2. Ye kazara hamile kaldım. Onuda emzirip büyüttükten sonra başka doktor arayışları içine girdim ama yine meme altı istiyodum. Sonra doktırum meme başının uygun olabileceğini söledi ben istemedim. Ama forumda sohbet ederken Arzumcum saolsum meme başını sana doktor uygun gördüyse kesinlikle tavsiye ederim hiç iz kalmıyor dedi. Onun sözüne istinaden bende öle oldum iyikide olmuşum 2 ay geçti ne hissizlik var Ne iz.Eğer doktorum uygun görürse benimde tavsiyemdir.

Son düzenleme:
Canım benim iki kızım var :) dahasını Allah isteyene versin . Olan evlatlarımıza uzun ömürler versin. Ölçülerini yanlış alıyorsundur tatlım arzum göstermiş o şekilde ölç bi bakalım. Ben ilk barış beye gitmişim ona olucaktım bana ssana yapmayaşım senin göğsün var dedi inanabiliyo musun zor ikna etmiştim.meme altından kesi yapmaya ikna etmişti beni. Emzirmem bireli 3 ay olmuştu 3 ay saha bekleyelim dedi ok dedim. Tabi ben o sırada 2. Ye kazara hamile kaldım. Onuda emzirip büyüttükten sonra başka doktor arayışları içine girdim ama yine meme altı istiyodum. Sonra doktırum meme başının uygun olabileceğini söledi ben istemedim. Ama forumda sohbet ederken Arzumcum saolsum meme başını sana doktor uygun gördüyse kesinlikle tavsiye ederim hiç iz kalmıyor dedi. Onun sözüne istinaden bende öle oldum iyikide olmuşum 2 ay geçti ne hissizlik var Ne iz.Eğer doktorum uygun görürse benimde tavsiyemdir.

:)) Barış beye görüşmeye bende gitmiştim.Banada gögüsler çok güzel,nesini begenmiyorsunuz demişti :p Yahu nesi güzel,üst dümdüz altta bir avuç vıcık bir meme dokusu,full dolgulu sütyenlere mahkum bir hayat :KK50: neyse tamam,istiyorsanız yaparız demişti.Ama bana söyledigi protez boyutu beni zaten şoka soktu..Ben 400cc falan düşünüyorum diyincede o şoka girdi zaten :KK9: İkimizde şokun etkisiyle sersemleyip kaldık öyle.Nasıl çıktım gittim hatırlamıyorum,çıkış o çıkış yani :KK9: Nasip kısmet işte sonuçta içine sinen doktora karar kılıyorsun..Allahıma şükür hayatımın en doğru kararını verdim belkide.Çok mutluyum,hep dua ediyorum..Bana bu günleride gösterdi yüce mevlam... :KK16:

Bilmem hatırlarmısın oralet diye bi arkadaşımız vardı. Forumun öncülerinden. Şimdi girmiyor hiç.Onunla çok sohbet etmiştim beğenmiştim göğüslerini ona istinaden istemiştim. Ama çocuksuz emzirmemiş bir bayandı ona güzel olmuştu.

dün saat 15.00 de annemle gittik fatih peker'e.görüşme güzel geçti.bana yuvarlak ve yüksek profil,yumuşak.330 cc yi uygun gördü.beyaz tişört giydirdi protezleri koyup denedi annemde bende 330cc yi begendik ve ben dedimki ben 1 yıl sonra bez sütyenlerde 85 takmak istiyorum ödemli kaç olduğu umrumda dgl dedim 1 yıl sonra keşke daha büyük yaptırsaydım demek istemiyorum dedim.o da beni anladı sağolsun.aslında ben 350-375cc istiyordum ama fatih bey 330 dan fazlası olmaz dedi.meme başım küçükmüş malesef :KK43:( o yüzden meme başımdan olmazmış meme altından koyacakmış.en güzeli kas zarı altına uygunmuş meme dokum bu duruma sevindim.diren kullanıyormuş ama sorun degil benim için bir sorun yaşamayayım ameliyat sonrasında.kartını verdi telim hep açık kafana ne takılırsa ara sor dedi.çok ilgiliiydi.

tatlım ya ona sormadım ama önce sizlere sorayım dedim.kas altı ile kas zarı altındaki fark ağrı dışında nedir.yani örnegin kas zarı altında protez daha mı belli oluyor ya da dokununca hissedilme gibi şeyler olmuyr değilmi.haftaya hasan fındıkla randevum bakalım o neler söyleyecek.ğögüs aram flnda iyiymiş ayrık olmazmış.

:)) Barış beye görüşmeye bende gitmiştim.Banada gögüsler çok güzel,nesini begenmiyorsunuz demişti :p Yahu nesi güzel,üst dümdüz altta bir avuç vıcık bir meme dokusu,full dolgulu sütyenlere mahkum bir hayat :KK50: neyse tamam,istiyorsanız yaparız demişti.Ama bana söyledigi protez boyutu beni zaten şoka soktu..Ben 400cc falan düşünüyorum diyincede o şoka girdi zaten :KK9: İkimizde şokun etkisiyle sersemleyip kaldık öyle.Nasıl çıktım gittim hatırlamıyorum,çıkış o çıkış yani :KK9: Nasip kısmet işte sonuçta içine sinen doktora karar kılıyorsun..Allahıma şükür hayatımın en doğru kararını verdim belkide.Çok mutluyum,hep dua ediyorum..Bana bu günleride gösterdi yüce mevlam... :KK16:

tatlişim ya sana arkadaşlık istegi gönderdim.kabul edip fotolarını görsem seninde bana çok yardımcı olmuş olacaksın :))

Canım benim görüşmenin güzel geçmesine sevindim . Doktorum ilk görüşme anından itibaren çok güven veriyor zaten:) genekde meme dokusu olmayanlara kas altı tercih ediliyor doğal durması açısından. Dokun olsun olmasın konuşulanlardan Genel olarak daha doğal durduğu inanılışı var. Zamanla yer çekiminede daha geç yeniliyor diyorlar. Ama bana şimdi sorsan olur muydun? Yinede kas altı olmazdım. Bide fatih bey çok zorunlu olmadıkça kas kesmiyorum. Kas kesmek insan anatomisini bozmak demektir benim için demişti. :) hakkında hayırlısı bakalım. Bide haftaya hasan beylede görüş içine hangisi sinerse karar verirsin artık. Bide merak ettim canım yeni ameliyat maliyeti ne kadar olmuş fatih beyin ?

Son düzenleme:
Dışarı çıkacağım zaman kullanıyorum canım. Evde hiçbirşey takmıyorum . Sporcu sütyeni takmayı bırakmamı sölemişti doktorum onun için evde şimdilik takmıyorum. Balenliyi rahatlıkla kullanabilirsin dedi ama yine de sadece dışarıda kullanıyorum . Sen ne yaptın tatlım bi sıkıntın var mı herşey yolunda mı?

X