Çiçek Davası!!!!!

Aynı çiçek açısından değilde belki vefat eden teyze için kötü hissedersiniz diye dedim
Ben olsam el surmezdim artik
O teyzeden hatıra bi tespihim var.Çiçeklere üzülüyordum durdukları yere tam güneş vuruyor çünkü yapraklarını salıyor hemen.Haftada bir sularım artık gelip geçerken.İnşallah evine koyacak biri alır gider görürler o zaman

Can sıkıntısı oluyor bazı yaşlılarda. Duymazdan gelin oyalansın dursun..

Yalnız komşu kızları uyarın kediyi kaçırtmasınlar apartmana. Bir şey falan yapar öldürür falan.

Geçen haberlerde gördüm kedinin kafası apartman kapısına sıkışıyor. 60-70 yaşlarında bir kadın görüyor da umursamıyor dönüp evine giriyor.
Evet dünyada böyle pislikler de var.
Ayrıca kedi dışarı çıkamaz apartmana falan pislerse çıkmaz kokusu. Yeni başımıza geldi.

Can sıkıntısı oluyor bazı yaşlılarda. Duymazdan gelin oyalansın dursun..

Yalnız komşu kızları uyarın kediyi kaçırtmasınlar apartmana. Bir şey falan yapar öldürür falan.

Geçen haberlerde gördüm kedinin kafası apartman kapısına sıkışıyor. 60-70 yaşlarında bir kadın görüyor da umursamıyor dönüp evine giriyor.
Evet dünyada böyle pislikler de var.
Ayrıca kedi dışarı çıkamaz apartmana falan pislerse çıkmaz kokusu. Yeni başımıza geldi.
Kediye sıçramasınlar diye bizim katı ben deterjan damlatıp süpürüyorum iki günde bir.Zaten fazla gezinmiyor kedi hemen kapının önüne gelip miyavlıyor alın içeri beni diye.Ona bile tahammülleri yok.Kendilerinin astıkları çamaşırın kokusu kedinin kakasının kokusundan bin beter bence

Aynı şekilde bende.Apartmanın içinde dolanınca ne oluyorsa yiyecek sanki apartmanı
Ohhh, bırakın apartmanı, daire kapısına koyuyorum))) Çantamda mama ve su kabıyla geziyorum. Teyzelerin aşure dağıttı kaplar. Hiç aç koymam yavruları. Bir candan daha kıymetli hiçbirşey yoktur.

Koni sahibi, görmeyin, duymayın. Selam.sabah da vermeyin. Birbirlerini zehirlesinler.

Ohhh, bırakın apartmanı, daire kapısına koyuyorum))) Çantamda mama ve su kabıyla geziyorum. Teyzelerin aşure dağıttı kaplar. Hiç aç koymam yavruları. Bir candan daha kıymetli hiçbirşey yoktur.

Koni sahibi, görmeyin, duymayın. Selam.sabah da vermeyin. Birbirlerini zehirlesinler.
Artık ne olursa olsun böyle olacak zaten.Allah’a da havale ettim.

Yaşlı tayfa iş başında anlat anlatabılırsen sıttın sene kabullendıremezsın onlar kodlamıs kendıne sen cıcek hırsızısın :KK75: :rapci:

Kediye sıçramasınlar diye bizim katı ben deterjan damlatıp süpürüyorum iki günde bir.Zaten fazla gezinmiyor kedi hemen kapının önüne gelip miyavlıyor alın içeri beni diye.Ona bile tahammülleri yok.Kendilerinin astıkları çamaşırın kokusu kedinin kakasının kokusundan bin beter bence

Kedi kokar demedim yalnız, uzun süre içeri almazlar da pisletirse çok kötü kokar dedim..
Çıkarmasınlar dışarı işte dikkat etsinler.

Çamaşırı apartmana mı asıyorlar ki?

Kedi kokar demedim yalnız, uzun süre içeri almazlar da pisletirse çok kötü kokar dedim..
Çıkarmasınlar dışarı işte dikkat etsinler.

Çamaşırı apartmana mı asıyorlar ki?
Yoo çamaşırlarını balkonlarına asıyorlar ama ben en üst kattayım yinede bana kadar geliyor o rutubet kokusu.Hatta o çiçekleri almış diyen bir keresinde bizim balkona astı rica edip çarşaflarını filan salonda oturamamıştık o ağır kokudan.

Yaşlı tayfa iş başında anlat anlatabılırsen sıttın sene kabullendıremezsın onlar kodlamıs kendıne sen cıcek hırsızısın :KK75: :rapci:
Alt kattaki gençliğinde de aynıydı zaten,diğeri orta yaşlarda daha.Kendi kapımın önüne çok güzel çiçekler koyacağım bugün. :KK6:

Valla bende kedi düşmanıyım.
He yanlış anlaşılmasın zarar asla vermem kapı önüne su ve mamada koyarım.
Ama hiç sevmem.
Haydi itiraf edin o küçük patili sevimli varliklari seviyorsunuz.
Siz kedi düşmani degilsiniz ki! Zarar vermiyorsunuz. Ustelik su ve mama da koyuyorsunuz. Daha ne olsun.
Sevgiyle kalin.

Bu apartman teyzelerinin hepsi mi aynı olur :KK4:
Alttaki teyzenin huyunu yıllardır bildiğimden şaşırmadım ama diğeri ne zaman bir şeye ihtiyaç duysa bize gelirdi.Bundan sonra asla kapıyı bile açmayacağım.Gitsin alttakinden alsın ne lazımsa.Bu apartmana kaç yıldır benim annem babam emek verdi.Çatısı,su sayaçları ne zaman bozulsa babam kendi cebinden tamir etti merdiven demirlerine kadar boyadı posta kutusuna kadar taktı kimseye fatura çıkartmadı,annem senelerce apartmanı yıkadı para istemediği gibi aidatınıda her ay verdi.Bundan sonra aidat filanda vermeyeceğim.Bunca sene apartmanın hamallığını yüklendik sesimiz çıkmadı diye böyle oldu zaten.Aidat sormaya kalkarlarsada babamın yaptığı her şeyin güncel fiyatını listeler önlerine atarım.

Haydi itiraf edin o küçük patili sevimli varliklari seviyorsunuz.
Siz kedi düşmani degilsiniz ki! Zarar vermiyorsunuz. Ustelik su ve mama da koyuyorsunuz. Daha ne olsun.
Sevgiyle kalin.
Düşman kelimesini aslında yanlış kullandım haklısınız.düşman zarar verir.ama ben küçüğünüde sevmiyorum malesef kedilerin.
Birisini sevmemek açlıklarına susuzluklarına göz yummak demek değil.
Bu mantıkta olsun herkes dilerim

Çiçekleri öyle bi sinirle indirdim ki apartmanın iç kısmındaki camı kırıldı.Bir de cam taktırdım.Her şeyleri insana zarar.O çiçekleri aldı kendi kapısına koydu diyen kadına gelip giderdim,kızıyla oğluyla arkadaşlık ederdim,derdimi bile anlattığım oluyordu ama kadın resmen arkamdan konuştu.Çiçeklerin suyunu vermeye devam edeceğim ama yerlerinden kıpırdatmam artık çok sinirim bozuldu.
Cok ince ruhlusunuz. Ne kadar guzel. Boyle sosyopatların sizi incitmesine ve degistirmesine izin vermeyın.bosverın. onlsr işsiz.uhrasacak olay konusacak ınsan ariyorlar.üstlerine dusenı yapıyorlar yanı. Siz de ti ye alın.gülün geçin.canınızı sıkmayın.

Bir insana yasindan dolayi saygi gosterilmesi gerektigini hicbir zaman anlayamadim.

Beni taslayabilirsiniz sorun yok. Yasli insanlari sevmiyorum. Cocukken de sevmezdim.

Otobuse binersin arkadan baston ile ittirirler.

Metroda hastasindir ayakta duracak halin yoktur, tek istegin eve gitmektir, basin fir fir donuyordur. Kendisi gezmekten gelmistir. Işten cikis saatinde metroya binecegi tutar. Basinda dikilir , yer vermezsen herkesin icinde bagirir.

O her zaman haklidir. Yaslidir.

30 sene once bulgaristandan getirdigi abajuru pis kullanilamayacak durumda esyalari atmaz apartmanin ortak catisini sahiplenir , sen oraya gecici sureligine 2 fayans koyarsin kiyameti kopartir. cimri kadin 8.kattan asagiya dusen bir adet camasir mandali icin ortaligi yikar yukari cikarmani ister. Yapmazsan saygisiz genc olursun. Burusuk bir acayip kokan ellerini zorla opturmeye calisir. Gelininin mutfakta kullandigi yağa isaret koyar kalemle. Ne kadar kullandi diye.

Ekmek alirken yere dusen ekmekleri dolaba geri koyarlar.

Kendileri bagira bagira konusur. Biz yukarida azicik supurge acsak kiyameti koparir baston ile vurur. Eve esin disinda bir erkek geldiginde, esinin yolunu keser kocasiyla. Seni sikayet eder.

Yaslilardan nefret ediyorum.

Hayir efendim ben boyle olmayacagim. Yaslandigimda tum gencler beni sevecek. Kimseye eziyet etmeyecegim..Beni gorunce yollarini degistirmeyecekler. Ayagimda spor ayakkabi uzerimde kot pantolon , hic bir genci azarlamayacagim.
Kıyamam ya ne çok dolmuşsun 😂😂 biz cool yaşlılar olalım evet 😎

X